דרוש מידע מישהוא יודע אם אפשר במייל לדעת אם קראו את המייל ששולחים?

ד 999.

משתמש חדש
מישהוא יודע אם אפשר במייל לדעת אם קראו את המייל ששולחים? יש דבר כזה?

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני גם מעונין, אבל כשאני לוחץ על התקנה, הוא מתחיל להוריד משהו וכותב תקלה ברשת או משהו כזה, מה אפשר לעשות?

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תנו פרטיות לאנשים אבל אם אתם מאד רוצים לראות נגיד עם מעסיקים מסתכלים בתיק עבודות תשלחו ג'מבו .....

דגל

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
סתם צחקתי חשבתי שרק בג'מבו אפשר לראות מתי פותחים....

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכל מי שמתקשה בהורדה.
יש להוריד ולחלץ את הקובץ ולגרור לדף התוספים של כרום.
הוא כותב לי למעלה: "לא ניתן להוסיף אפליקציות, תוספים וסקריפטים של משתמש מאתר זה. ואז כפתור של אשר
מה עושים????

• תודה
Reactions: ST+

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
הוא כותב לי למעלה: "לא ניתן להוסיף אפליקציות, תוספים וסקריפטים של משתמש מאתר זה. ואז כפתור של אשר
מה עושים????
אין צורך להתייחס.
תעשה אישור או ביטול, ותגרור את הקובץ שירד לדף התוספים.

1. כנסו לתפריט > כלים נוספים > תוספים

Menu > More Tools > Extensions
%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%A1%D7%94_%D7%9C%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A4%D7%99_%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%9D.png

2. יש לוודא שמצב פיתוח מופעל:

%D7%94%D7%A4%D7%A2%D7%9C%D7%AA_%D7%9E%D7%A6%D7%91_%D7%9E%D7%A4%D7%AA%D7%97.png

3. גררו את הקובץ מהמקום בו הוא שמור במחשבכם (בדרך כלל תיקיית ההורדות), לעבר עמוד התוספים שפתוח בכרום, ואז שחררו את הקובץ.

%D7%92%D7%A8%D7%99%D7%A8%D7%94_%D7%95%D7%A9%D7%97%D7%A8%D7%95%D7%A8_%D7%AA%D7%95%D7%A1%D7%A3_%D7%91%D7%9B%D7%A8%D7%95%D7%9D.png

4. אשרו את הפעולה.

yz57446

משתמש צעיר
לעניין השאלה אם איך לדעת על מייל שנקרא
אם עוד לא קיבלת תשובה אז מה שידוע לי בהגדרות יש מקום לסמן האם אתה רוצה אישור קריאה ואז לסמן שם וי

yz57446

משתמש צעיר
באאוטלוק ודאי
מאמין שגם בשאר
פשוט להכנס להגדרות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  16  פעמים

לוח מודעות

למעלה