דרוש מידע מירון תשפ"ב - הזיה!!!

מצב
הנושא נעול.

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מצטער אם הובן מדברי כך, הכוונה היא שלא הוצג לפני כן מה עשה אותו אברך שבגין כך נענש בצורה הזו.

בסרטון האברך נראה מנסה להימלט מהשוטר.
זה ממש לא נראה שאברך מנסה לברוח
ובכל מקרה שוטר בשום מקרה לא אמור לחנוק ככה מתפלל
רק בגלל חשד
ובכלל מוזר שאה כל הזמן מגן על המשטרה
שכאילו מנסה לדאוג לנו

אקורד

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אין לי עניין ללמד זכות על המשטרה, אבל כשמנפחים אירוע מעבר למה שהיה זה פוגע מאוד באימון של יתר הדיווחים. תעברו שוב על הסרטון (אם יש לכם לב לזה).
שוב עברתי על הסרטון ולא נראה שהוא מנסה לברוח
הוא בסך הכל מנסה להשחרר את החניקה

מענדיל טרייסטער

משתמש פעיל
עריכה תורנית
אני אחרי האשכול הזה החלטתי לעבור על האשכול הזה: תזכורת
אני מציע מעמקי לבבי לכל מי שמעוניין בחיים שקטים ורגועים, שלא לעבור להסתכל בהסרטות/תמונות/כתבות מאותם הרגעים - ימים - שבועות הנוראייים. אין מה להתפלסף בענין, זה לא מוסיף עילוי נשמה לנפטרים ז"ל, וגם לא שמחה לחיים שיבלחט"א, רק הצעה לטובתכם.
- זאת לאור התקרבות היא"צ, כנראה ידובר ו.... בנושא, אז זאת למודעי: אין מצווה לסבול...
וד"ל​

נערך לאחרונה ב:

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
מהנחיות המשטרה בשנה שעברה:

1652314381024.png

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
הסרטון מתעד רק חצי מהמקרה, זו מניפולציה שנועדה לשרת נרטיב.
מעיון מדוקדק עולה לכאורה רושם כי אם הנעצר לא היה מתנגד למעצר לא היה מופעל נגדו כח. תקנו אותי אם לא.
אין בדברי חלילה שום לגיטימציה למה שקרה שם חלילה.
ביקשת
אני מתקן אותך

אני אישית לא מכיר את האברך
אבל שמעתי מאחד שמכיר אותו אישית
האברך הזה נחשד שהפיל עמוד של רמקולים
תפסו אותו ועצרו אותו באלימות קשה ביותר
אני לא נכנס לגופו של עניין אם הוא כן עשה או לא עשה
אני מדבר על התנהלות השוטר/משטרה

הוא שוכב על הרצפה ולא מתנגד
פרט לזה שהוא מנסה להזיז את היד שלך השוטר מהצוואר שלו
חובש מנסה לגשת אליו אחרי שהוא מדמם
ושוטרים מונעים ממנו לראות אותו בכלל
שימו לב
יוצא לו דם מהעיניים, זה סימן לא טוב
הוא מכחיל, זה סימן לא טוב
וכשמרימים אותו מהרצפה הראש שלו שמוט, זה סימן לא טוב
אברך אחד נדחף מולו ומנסה לתקשר אתו ולא מצליח, זה סימן לא טוב
בשלב מסוים הוא איבד את ההכרה
למשטרה לא הייתה ברירה אלא לאשר לפנות אותו תחת ליווי משטרתי

אני שמעתי שהוא במצב קשה עם חשש לפגיעה מוחית
באתר 'המחדש' מופיע שפונה במצב קשה ע"י מסוק לביה"ח רמב"ם
באתר 'JDN' מופיע שפונה לביה"ח בנהריה עם חשש לפגיעה בעין

===========================================

שמו לתפילה משה מנחם יוסף בן יענטא.
הוא צריך את התפילות שלנו למען בריאותו השלימה

===========================================​

סתם דרך אגב שימו לב
על אופי הסיקור של האירוע בין האתרים השונים
לדעתי זה קשור לשטחי הפרסום
אולי אני טועה?

אם לא תשאל איך תדע

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני שמעתי שהוא במצב קשה עם חשש לפגיעה מוחית
באתר 'המחדש' מופיע שפונה במצב קשה ע"י מסוק לביה"ח רמב"ם
באתר 'JDN' מופיע שפונה לביה"ח בנהריה עם חשש לפגיעה בעין
אתר 'כל רגע' מביא מאתר 'בחדרי חרדים'
כתבה בנושא ושם לא מתייחסים בכלל לאברך הפצוע

חדשה 93

משתמש מקצוען
הבדיחה הכי גדולה: תגידו לי כמה גרם שכל ומוח צריך בשביל להבין ששוטר אמור לעמוד בצד אחד של שביל ר' דוב ושוטר 'אחד'! בצד השני, ובמקרה שהיה את מה שהיה השוטר במדרגות הי' מדווח לו בקשר נא לעצור למספר דקות את הכניסה לשביל, תאמר לאנשים שיש כאן אירוע. אם היה בסך הכל את שני השוטרים הללו האסון היה נמנע. (כמובן בדרך הטבע. אנו מאמינים שהכל הי' גזירת שמים). אם היה צריך להרוס משהו זה את המערך המשטרתי המקובע הזה. במקום לעשות את מה שבאמת צריך לעשות, הרסו קרוב לשבעים מבנים שלא היה להם שום קשר לאסון שאירע.
נראה לך שאם שוטר היה אומר לאנשים לעצור הם היו עוצרים???
הם היו אומרים הציונים האלו לא מרשים לנו לעבור, איזה חצופים וכו, ופשוט היו דוחפים אותו כולם.

חדשה 93

משתמש מקצוען
אני מציע מעמקי לבבי לכל מי שמעוניין בחיים שקטים ורגועים, שלא לעבור להסתכל בהסרטות/תמונות/כתבות מאותם הרגעים - ימים - שבועות הנוראייים. אין מה להתפלסף בענין, זה לא מוסיף עילוי נשמה לנפטרים ז"ל, וגם לא שמחה לחיים שיבלחט"א, רק הצעה לטובתכם.
- זאת לאור התקרבות היא"צ, כנראה ידובר ו.... בנושא, אז זאת למודעי: אין מצווה לסבול...
וד"ל​

אבל אולי זה הפתרון להזכיר לאנשים מה קרה לפני שנה.
אנשים פשוט שוכחים והולכים לחזור על זה שוב, לעלות בלי כרטיס, להדחף, להתעמת עם השוטרים....

ברוך 2

משתמש פעיל
תחשבו שחרדי נעשה פרויקטור לאירוע ''כדורגל" בהשתתפות מאות אלפים,
דבר ראשון: מוכרים כרטיסים לשעות בודדות בלבד 'לא נורא, לא יראו את כל המשחק, פיקוח נפש!'
שנית: שעות השתתפות מיום קודם עד יום אחרי...
וכו'
האם זה יעבור בשקט ?
מה הם מבינים להבדיל אא''ה בר' שמעון???, במירון???

"דואגים לנו"...
נראה לי שדווקא משם אפשר להבין את העניין
בשום משחק כדורגל ולא משנה כמה אנשים ירצו ויהיה בנפשם להגיע ולראות
לא יתנו להיכנס יותר מכמה אנשים שמכיל המקום בבטיחות

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מנסה להבין את ההגיון:
בשם האסון שארע - סגרו את המתחם בז' באדר, לא אפשרו להגיע לעמוקה, הלכו באלימות בער"ח אייר, ועוד. בנוסף נעשו פה ושם קיצוצים נוספים לציבור החרדי בתחומים נוספים (ויש שמתעקשים לקרא ליריקות הללו גשם. שיהיה). הכל תוך נפנוף באסון.
ונגיד שאכן מגיע לציבור עונש על רשלנות של אחרים/ עזרה להתמודד ולווסת את עצמם באירועים אלו (לא משנה איך נקרא לזה) :
א. מה בין זה ולאלימות האגרסיבית שמופעלת שם? אלימות המשטרה (שכידוע חשודים על שפיכות דמים) בכל הנוגע לציבור החרדי, ואהדתם - ידועה. מי יודע מה מצפה לנו שם.
ב. אז לא נבוא למירון בל"ג בעומר. בסדר. נקדים את הגעתנו ליום שני. מישהו מוכן להסביר למה לא חשבו לתגבר אוטובוסים? אתם דורשים להקל על העומס, אנשים מוכנים להגיע יותר מוקדם - אבל מינימום. תגבירו תח"צ, תיידעו את הציבור. תוכיחו שב-א-מ-ת הציבור מעניין אתכם. שאתם רוצים להתחשב בו, או לפחות לדאוג לו.

ולכל החוששים לזיכרון הסלקטיבי הקצר של האנשים:
עמי"ש עדיין מדמם וכואב את האסון והטרגדיה. אבל הצורה בה המשטרה והמדינה רוכבים על כך, מזכירה צמתים נוספים בהם לקחו אירוע כקרדום לחפור בו. והיו כמה כאלו בשנים האחרונות. זה הכל. ומכאן הזעם הנורא

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בעלי נוסע כל שנה ברכב, ואין כל סיבה שהשנה הוא לא יעשה את זה,
בואו נחשוב מה יקרה אם כל מי שרוצה להגיע למירון יקח את האוטו ויסע..
למה זה כל כך מסובך להבין שיש מגבלה של זמן ומקום בהר מירון..

משה שיין

משתמש חדש
עוד חלק מההזיה !
לפני שנפתחה מכירת הכרטיסים היה אופציה להשאיר פרטים(טלפון ואימייל) באתר, ולקבל עדכון כשהמכירה נפתחת, מישהו קיבל?
כי אני עדכנתי ולא שמעתי מהם עד עכשיו. אולי הרדימו אותנו שלא יהיה לחץ, בסופו של דבר אנשים נשארו ללא כרטיסים. זה מראה על המניפולציות שעושים על הציבור !

מאטל

משתמש פעיל
הסרטון מתעד רק חצי מהמקרה, זו מניפולציה שנועדה לשרת נרטיב.
מעיון מדוקדק עולה לכאורה רושם כי אם הנעצר לא היה מתנגד למעצר לא היה מופעל נגדו כח. תקנו אותי אם לא.
אין בדברי חלילה שום לגיטימציה למה שקרה שם חלילה.
זה פשוט שטויות...
אין כל הצדקה לרסק בן אדם בכזו אלימות עד שנזקק לטיפול רפואי, (ויתכן שעינו גם נפגעה, לא ברור מה קורה שם)
בהר הבית, להבדיל, כשעשו דברים הרבה יותר גרועים (הערבים זרקו רימוני גז וכדו', מכות רצח לשוטרים כמו שערבים יודעים) לא הגיבו כמו שמגיבים השוטרים במירון - וכמו ש ה ו ל כ י ם להגיב, (חכו חכו... הרי יש להם את כל ה"אשראי" שבעולם)

מאטל

משתמש פעיל
נראה לך שאם שוטר היה אומר לאנשים לעצור הם היו עוצרים???
הם היו אומרים הציונים האלו לא מרשים לנו לעבור, איזה חצופים וכו, ופשוט היו דוחפים אותו כולם.
אגב, למי שלא זוכר, שנים רב"צ קופרשטוק ז"ל היה עומד שם ומכריז במשך שעות להיזהר

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אני מציע שאולי שנה אחת נעשה נסיון..
שבאמת המשטרה לא תתערב, והמדינה לא תתקצב
וכל מי שרוצה לעלות בכל צורה יעשה זאת,
ואם זה יהיה כזה מוצלח להמשיך כל שנה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה