מיצג לעיריית שדרות

צבי גרינוולד

משתמש פעיל
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
שכחתי להודות לחברי הטוב דובי גרין שהעביר אלי את הפרוייקט. מקוה ששאר חברי הפורום ילמדו ממנו וכשמגיע לפתחיהם פרוייקט שמסיבה כל שהיא נמנע מהם לקחת אותו, יעבירו אותו לחבר אחר, במקום לומר סתם שאינם יכולים.

ברל'ה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
שכחתי להודות לחברי הטוב דובי גרין שהעביר אלי את הפרוייקט. מקוה ששאר חברי הפורום ילמדו ממנו וכשמגיע לפתחיהם פרוייקט שמסיבה כל שהיא נמנע מהם לקחת אותו, יעבירו אותו לחבר אחר, במקום לומר סתם שאינם יכולים.
בכיף ובשמחה:)
אני שמח שלא טעיתי כשחשבתי שפרוייקט כזה מתאים בדיוק בשבילך... מרשים במיוחד!

פנחס מרבך

- הדמיות תלת מימד - רמה אחת מעל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד

או, שזה סימן שהגיע הזמן להרחיב את העסק ולצרף עוזרים מדור ההמשך למערכת, (למשל אותי ;)), ואז כולם ירוויחו...

אהרן סטאריק

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
מדהים ברמות !
אשמח מאוד אם תפרט בקצרה את תהליך העבודה,באיזה תוכנה עשית את זה,ואיך מרנדרים כזה דבר.
אשמח להחכים.

י ר 3D

דגם
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
'מאמר החכם'
טיפש אומר 'שיודע לעשות הכל'
חכם אומר לפעמים 'אני לא יודע'
ומי שיותר חכם אומר לאחרים 'מי כן יודע'
או, שזה סימן שהגיע הזמן להרחיב את העסק ולצרף עוזרים מדור ההמשך למערכת, (למשל אותי ;)), ואז כולם ירוויחו...
גם אני מצטרף להנ''ל ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה