• פרוג למען העצמאים!

כפורום העצמאים והעסקים הקטנים המוביל בציבור החרדי, אתר פרוג נרתם לעזרתכם. בעקבות התפשטות נגיף הקורונה והשפעתו על המשק, נגרמים נזקים כלכליים לעצמאים רבים אשר מתמודדים עם מחסור בלקוחות. לכן החלטנו להושיט לכם יד ואנו מעניקים לכם, חברי האתר היקרים, את מערכת הפרסום העצמאית שלנו ב30% הנחה!!!

למימוש ההטבה, אין צורך בהקלדת קוד קופון, פשוט פרסמו!

לתשומת לב! המבצע עד חג הפסח

למעבר ליצירת קמפיין >>>

להתייעצות ועזרה בין חברי הפורום >>>

לחבילת פוש לעסקים לחץ כאן >>>

מיספור עמודים עברי באינדיזיין (צירופים שליליים)

חד וחלק

משתמש מקצוען
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
עיצוב גרפי
מה עושים עם עמודים כמו 'רע' 'רעה' 'רצח'?
משנים ידנית?

יוסי גרפי

משתמש מקצוען
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
ממש לא!
מבטלים את המספור במסטר, מוסיפים שם תיבת טקסט קטנה בגובה של שורה אחת. עוברים לעמוד הראשון ומזרימים בו מספרי עמודים עם לשון נקיה. אני אחפש אצלי ויעלה בע"ה.

ש.ב.ח.

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מבטלים את המספור במסטר, מוסיפים שם תיבת טקסט קטנה בגובה של שורה אחת. עוברים לעמוד הראשון ומזרימים בו מספרי עמודים עם לשון נקיה. אני אחפש אצלי ויעלה בע"ה.
בעברית קורים לזה: ידנית. :)

אריאל וו

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי גם סקריפט שיכול לעשות את זה.
הוא עובד ככה:
שמים בדף המסטר תיבת טקסט בכל מקום שרוצים שיופיעו מספרי עמודים בעמוד.
מכינים קובץ TXT רגיל, פשוט. בכל שורה בקובץ כותבים את מה שרוצים שיופיע באותו עמוד. לדוגמה, אם בשורה 45 של הקובץ כתבתם "ארבעים וחמש", זה מה שיופיע בתיבה של מספרי העמודים בקובץ.
מריצים את הסקריפט. הוא קורה את הקובץ ושם את תוכן השורה בעמוד המתאים.
מה שטוב בשיטה הזאת שאתם לא מוגבלים למשהו מסויים. אם פעם יגיע ספר שיש בו צורך למספרי עמודים כתובים במילים, פשוט מכינים את הקובץ וזהו.
ולעניננו, אם צריך מספור בלשון נקיה, מכינים את הקובץ (ויש לי כבר אחד מוכן) וחסל.
זה גם טוב למקרים שצריך שתי סוגי מספור באותו עמוד, או מספרים לועזים בצד אחד ומספרים עבריים בעמוד האחר, וכו'.

את הסקריפט ניתן לרכוש פה: https://www.id-extras.com/products/page-numbers-words/

לוח דרושים

למעלה