מיספור באינדיזיין

• פותח הנושא imb
  • פורסם בתאריך

עיצוב ותקשורת חזותית >> תוכן מקצועי

"הבאה לדפוס", מי צריך את זה בכלל? - פרק ראשון
בעידן בו הכל דיגיטלי, מהיר, קופצני, שלושים שניות ו"אוף, מתי זה נגמר כבר". בעידן בו כולנו סובלים מהפרעות קצר ושיבוש. בעידן פוסט קורונה ופוסט אופסט...
קרחון ארקטי ואקלים טרופי | תהליך עבודה.
סרטון תהליך עבודה. 3 דקות ראשונות בהילוך מהיר. ואח"כ שוב בהילוך טבעי. תשאלו איך חדר הקרחון האיסלנדי לאוירת האקלים הטרופי. זהו שהתמונה כולה היא רק...
4.67 star(s) 3 דירוגים
תתקדמו, אל תכנעו לעבודות מתסכלות!
"עבודה". לאן לוקחת אתכם המילה הזו? איזו קונוטציה היא מעלה בראשכם? האם היא גורמת למשהו בתוככם להתרחב, או להיפך- מכווצת ולוחצת על מקומות רגישים? אם...
3.00 star(s) 1 דירוגים
עיר רפאים מתעוררת לתחיה | תהליך עבודה
מדריך חדש לחובבי ומשתמשי הפוטושופ עיירה יהודית נטושה מתעוררת לחיים - תהליך עבודה: הדקה הראשונה מוגשת ב"מצב טיסה" ומיועדת לכל מי שאוהב אמנות או...
5.00 star(s) 2 דירוגים

imb

משתמש מקצוען
יצרתי רשימה ולאחריה יצרתי רשימה נוספת.
הבעיה היא, שהמיספור של רשימה ב' ממשיך מרשימה א'.

בכדי לפתור את הבעיה קבעתי לו "התחל מיספור מ-1" וכעת הרשימה שלי נראית כך:
1.
1.
1.
1.

איך אני גורמת לו להתחיל מיספור מ-1 אבל להמשיך הלאה...?

תודה מראש.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
דבר ראשון לבטל את הדבר הזה של התחל מספור מ1...

ועכשיו, האפשרות הפשוטה:
בפסקה הראשונה של רשימה ב', קליק ימיני Restart Numbering.
זה יתחיל מספור מחדש.

האפשרות המסובכת.
לרשימה א', נותנים List משלו. ולרשימה ב' עושים NewList (שזה יהיה רשימה אחרת).
ו/או לעבוד עם רמות. שזה מקצועי ונכון יותר

avram

משתמש מקצוען
אם יש בין הרשימות איזו כותרת,אפשר להגדיר בסגנון של הכותרת מספור אפסי, ולתת לה רמה 1, ולפסקאות עם הרשימות לתת רמה 2 ולהגדיר שיתחילו מ 1 בכל תחילת רמה.

אם אין פסקה באמצע, צריך לדרוס ידנית את תחילת הרשימה השניה ולהגדיר לה שתתחיל מ1, וכל שאר הפסקאות להגדיר שימשיכו מהרשימה הקודמת

imb

משתמש מקצוען
מבין ההצעות הנ"ל, ההצעה הראשונה של ונתנו היא הקלה והפשוטה מכולם, ובה אכן השתמשתי.

תודה רבה!

אברהם

מנהל פורום עימוד
מנהל
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עיצוב גרפי DIP
עריכה תורנית
נכתב ע"י izavit;1675081:
מבין ההצעות הנ"ל, ההצעה הראשונה של ונתנו היא הקלה והפשוטה מכולם, ובה אכן השתמשתי.

תודה רבה!
זו הצעה מקומית אבל בגדול מומלצת ההצעה השנייה שלו, לעבוד עם רמות.
ועוד יותר מומלץ להגדיר את סגנון ברירת המחדל של הפיסקה, כשאין מסמכים פתוחים, כרמה 1 של הרשימה, ובתבנית המספר למחוק את הרשומה

ביתר פירוט
http://indesigntips.cc/?p=135

כתבתי שם שייתכן שהשימוש הקבוע בזה מכביד על התוכנה ולכן לא להשתמש כשזה לא נצרך. אני לא בטוח שזה אכן כך, כי אצלי זה מוגדר כך בברירת המחדל, ובד"כ אינדיזיין (CS6) עובדת אצלי חלק ומהיר

כן, בקורס עיצוב גרפי בפרוג לומדים בין היתר גם לבנות אתרי וורדפרס מדהימים בלי צורך לדעת קוד!

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

596

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

"הבאה לדפוס", מי צריך את זה בכלל? - פרק ראשון
בעידן בו הכל דיגיטלי, מהיר, קופצני, שלושים שניות ו"אוף, מתי זה נגמר כבר". בעידן בו כולנו סובלים מהפרעות קצר ושיבוש. בעידן פוסט קורונה ופוסט אופסט...
מה יגרום לדייר לרצות את הדירה ולהישאר לגור בה?
אם יש לכם דירה להשקעה. ואתם מעוניינים להשכיר אותה, בקלות לתקופה ממושכת, וכמובן להרוויח עליה תשואה חודשית יציבה תשאלו את עצמכם את השאלה הקריטית...
אומנות או נמות?
סוג ההזמנות האלה מעלות לי את הדופק, זכרם של הבורקסים החמימים והפינגר פוד והמינגלינג ( כן, למדתי שנה לאמר את זה) והיצורים המעונבים והארוזים בחליפות...
1.00 star(s) 1 דירוגים
קרחון ארקטי ואקלים טרופי | תהליך עבודה.
סרטון תהליך עבודה. 3 דקות ראשונות בהילוך מהיר. ואח"כ שוב בהילוך טבעי. תשאלו איך חדר הקרחון האיסלנדי לאוירת האקלים הטרופי. זהו שהתמונה כולה היא רק...
4.67 star(s) 3 דירוגים
קצת על ביטקויין
ראיתי כל מיני שאלות על ביטקויין, ומאחר שהנושא עניין אותי בעבר ולמדתי עליו קצת-החלטתי לפרט מעט.אין לראות במאמר זה יעוץ או המלצה כלשהם. אז מההתחלה...
למעלה