כללי מיספור באינדיזיין

• פותח הנושא imb
  • פורסם בתאריך

imb

משתמש מקצוען
יצרתי רשימה ולאחריה יצרתי רשימה נוספת.
הבעיה היא, שהמיספור של רשימה ב' ממשיך מרשימה א'.

בכדי לפתור את הבעיה קבעתי לו "התחל מיספור מ-1" וכעת הרשימה שלי נראית כך:
1.
1.
1.
1.

איך אני גורמת לו להתחיל מיספור מ-1 אבל להמשיך הלאה...?

תודה מראש.

ונתנו10

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
D I G I T A L
דבר ראשון לבטל את הדבר הזה של התחל מספור מ1...

ועכשיו, האפשרות הפשוטה:
בפסקה הראשונה של רשימה ב', קליק ימיני Restart Numbering.
זה יתחיל מספור מחדש.

האפשרות המסובכת.
לרשימה א', נותנים List משלו. ולרשימה ב' עושים NewList (שזה יהיה רשימה אחרת).
ו/או לעבוד עם רמות. שזה מקצועי ונכון יותר

avram

משתמש מקצוען
אם יש בין הרשימות איזו כותרת,אפשר להגדיר בסגנון של הכותרת מספור אפסי, ולתת לה רמה 1, ולפסקאות עם הרשימות לתת רמה 2 ולהגדיר שיתחילו מ 1 בכל תחילת רמה.

אם אין פסקה באמצע, צריך לדרוס ידנית את תחילת הרשימה השניה ולהגדיר לה שתתחיל מ1, וכל שאר הפסקאות להגדיר שימשיכו מהרשימה הקודמת

imb

משתמש מקצוען
מבין ההצעות הנ"ל, ההצעה הראשונה של ונתנו היא הקלה והפשוטה מכולם, ובה אכן השתמשתי.

תודה רבה!

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
נכתב ע"י izavit;1675081:
מבין ההצעות הנ"ל, ההצעה הראשונה של ונתנו היא הקלה והפשוטה מכולם, ובה אכן השתמשתי.

תודה רבה!

זו הצעה מקומית אבל בגדול מומלצת ההצעה השנייה שלו, לעבוד עם רמות.
ועוד יותר מומלץ להגדיר את סגנון ברירת המחדל של הפיסקה, כשאין מסמכים פתוחים, כרמה 1 של הרשימה, ובתבנית המספר למחוק את הרשומה

ביתר פירוט
http://indesigntips.cc/?p=135

כתבתי שם שייתכן שהשימוש הקבוע בזה מכביד על התוכנה ולכן לא להשתמש כשזה לא נצרך. אני לא בטוח שזה אכן כך, כי אצלי זה מוגדר כך בברירת המחדל, ובד"כ אינדיזיין (CS6) עובדת אצלי חלק ומהיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה