בקשה מיני טלסקופ באיזור ירושלים

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
אני מחפש לקנות מיני טלסקופ באיזור ירושלים, יש למישהו מידע היכן קונים?
אני לא מחפש משהו בומבסטי, אבל כמה שיותר הגדיל יותר טוב.

נערך לאחרונה ב:

מאיר 4134

משתמש מקצוען
מומלץ דווקא להזמין מחו"ל

יש לך מבחר בעלי

וכן ראיתי דגם אחד שמתחבר למחשב *70 בערך ב100 ש"ח בEBAY

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
אבל
מומלץ דווקא להזמין מחו"ל

יש לך מבחר בעלי

וכן ראיתי דגם אחד שמתחבר למחשב *70 בערך ב100 ש"ח בEBAY

אבל זה יבוא עוד חודש עד שלוש חודשים, ואני צריך את זה כמה שיותר מוקדם.

מאיר 4134

משתמש מקצוען
אבל

אבל זה יבוא עוד חודש עד שלוש חודשים, ואני צריך את זה כמה שיותר מוקדם.

אם זה מאד מאד דחוף לך אתה יכול לעשות משלוח מזורז יותר

ALI EXPRESS STANDARD SHIPPING ואז זה יהיה תוך חודש בערך

ויש משלוחים יותר מהירים של כמה ימים אבל אז זה הרבה יותר יקר (וסביר להניח שעדיין יהיה יותר זול מאשר כאן)

ישראלג

משתמש סופר מקצוען
אם זה מאד מאד דחוף לך אתה יכול לעשות משלוח מזורז יותר

ALI EXPRESS STANDARD SHIPPING ואז זה יהיה תוך חודש בערך

ויש משלוחים יותר מהירים של כמה ימים אבל אז זה הרבה יותר יקר (וסביר להניח שעדיין יהיה יותר זול מאשר כאן)
נכון, זה יצא עדין הרבה יותר זול, אבל אני צריך את זה יותר מוקדם...
אני כבר חושב ללכת על יד 2. אולי למישהו יש למכור?

טכנאי מכשירי חשמל

משתמש מקצוען
יש חנות של ציוד אסטרונומי במכבים-רעות (מצפה כוכבים ברקת) שזה קרוב לירושלים שם תוכל למצוא טלסקופים למתחילים (קוטר עדשה 80 מ''מ) איכותיים של חברת סלסטרון למשל ,באזור 900 שקל אם שירות מעולה והתאמה של הטלסקופ לסוג השימוש המבוקש ,בנוסף לא הייתי ממליץ להזמין מאליאקספרס טלסקופ אם אתה לא יודע בוודאות מהי איכות העדשות שלא תקבל טלסקופ שיעשה לך כל מיני אפקטים מעניינים ולא רצויים...

מאיר 4134

משתמש מקצוען
יש חנות של ציוד אסטרונומי במכבים-רעות (מצפה כוכבים ברקת) שזה קרוב לירושלים שם תוכל למצוא טלסקופים למתחילים (קוטר עדשה 80 מ''מ) איכותיים של חברת סלסטרון למשל ,באזור 900 שקל אם שירות מעולה והתאמה של הטלסקופ לסוג השימוש המבוקש ,בנוסף לא הייתי ממליץ להזמין מאליאקספרס טלסקופ אם אתה לא יודע בוודאות מהי איכות העדשות שלא תקבל טלסקופ שיעשה לך כל מיני אפקטים מעניינים ולא רצויים...

גם באמזון ישנם מבחר דגמים ומשלוח ישיר לוקח כשבוע ולעיתים פחות, ויותר זול דרך @חביל'ס

ויש גם דגמים זולים במיוחד של סלסטרון

אבל נשמע שידידינו לחוץ מאד בזמן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה