מינימום הנמכה לתקרת גבס

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לשמוע מהמבינים ומבעלי הנסיון -
כמה זה המינימום שנדרש להנמיך תקרת גבס שאמורה להיות בה תאורה שקועה. בהתחשב בזה שצריך גם לתמרן שם מעליה עם תעלות חשמל ושנאים.
תודה.

real

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תלוי מה נקרא לתמרן. [כוונתי מה סדר גדול של תשתיות חשמ' הנצרך , מרחקים בין הגופים, גודל הגופים וכו']
אם תעלי תכנית או תפרטי מה בדיוק סדר גודל אשתדל לעזור לך

רחלי- עיצוב פנים

דלת לחלום שלכם.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
תלוי מה נקרא לתמרן. [כוונתי מה סדר גדול של תשתיות חשמ' הנצרך , מרחקים בין הגופים, גודל הגופים וכו']
אם תעלי תכנית או תפרטי מה בדיוק סדר גודל אשתדל לעזור לך
תודה.
אין לי תוכנית עבודה
אני מתכננת, פס לד שקוע.
אני מבינה שאתם מהתחום, אז עוד שאלה בנושא-
בהנמכה של מסגרת גבס בסלון, שהתוכנית היא לקבוע בה תאורה שקועה. מעל ארון הספרים, מה עושים? תאורה שתאיר מעל הארון? זה נראה לי לא מוצלח. אז מה בכל זאת הפתרון?
תודה רבה.

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
הארון מעץ?
אפשר לעשות חורים בדופן העליונה של הארון באזור הויטרינה או מדפי הנוי ולהאיר אותם בספוטים שיצאו מהנמכת הגבס.
אפשר גם להאיר כלפי כל הסלון על העובי של ההנמכה.

real

משתמש צעיר
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה.
אין לי תוכנית עבודה
אני מתכננת, פס לד שקוע.
בהנמכה של מסגרת גבס בסלון, שהתוכנית היא לקבוע בה תאורה שקועה. מעל ארון הספרים, מה עושים? תאורה שתאיר מעל הארון? זה נראה לי לא מוצלח. אז מה בכל זאת הפתרון?
תודה רבה.

באופן עקרוני אם הארון רץ לכל או רוב אורך הקיר אז אני מתייחס לארון כגבול החדר וממילא המסגרת בולט מקו הארון באותה מידה כמו בשאר הקירות וגם התאורה שמה

חילזון

משתמש מקצוען
תודה.
אין לי תוכנית עבודה
אני מתכננת, פס לד שקוע.
תודה רבה.
כמה ההנמכה תהיה מעל הארון? אם לא צמוד וזה רץ כמסגרת של כל החדר זה נראה בסדר

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
פס לד שקוע לא צריך הנמכה רצינית בכלל.
ממש עניין של ס"מ בודדים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה