דרוש מידע מיי בייבי בירכא [הלונה פארק] פתוח בימים הקרובים?

giligil

משתמש מקצוען
בטח כיף
הקטנה הלכה לבריכה
הגדולה לחברות ועש על האש אצל אחת החברות
הבן נסע עם חברים לעכו וירכא
הבעל הלך ללמוד תורה [כיף בשבילו]
ורק אנכי האומללה נשארה בבית לבד. מסכנה אני
רחמי...
בטח אפית...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
רחמי...
בטח אפית...
לא:(

רוקנתי את הארון בחדר שלי כדי סדר אותו.

לארון שלום- ריק ושקט.
לרצפה- ריפוד שהדריכות שלי לא יכאבו לו
וזהו...
הכל בחוץ.
אין לי מיטה להלילה.

אולי אסע לירכא וזהו.
[זה רק בשביל שיהיה קשור לאשכול]

עט להשכיר

משתמש מקצוען
בטח כיף
הקטנה הלכה לבריכה
הגדולה לחברות ועש על האש אצל אחת החברות
הבן נסע עם חברים לעכו וירכא
הבעל הלך ללמוד תורה [כיף בשבילו]
ורק אנכי האומללה נשארה בבית לבד. מסכנה אני
לא:(

רוקנתי את הארון בחדר שלי כדי סדר אותו.

לארון שלום- ריק ושקט.
לרצפה- ריפוד שהדריכות שלי לא יכאבו לו
וזהו...
הכל בחוץ.
אין לי מיטה להלילה.

אולי אסע לירכא וזהו.
[זה רק בשביל שיהיה קשור לאשכול]

גבירתי הצליחה לסדר ארון בעיצומם של בינזמנים, ועוד מתלוננת?!

רחל י.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
ממש לא

RUSI10

משתמש מקצוען
מה שהולך שם זה מטורףףףף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
כל בני ברק מודיעין עילית וירושלים שם.
חנק אמיתי!!!!!!.
מחכים בתורות מזעזעים , הרעש בלתי נסבל והצפיפות נוראית!!!
וחלק מהמפעילים לא ממש נחמד..(למרות שרובם משתדלים להיות בסדר)
אה, ולפעמים הפרסומות שרצות שם על האקרן לא ממש מתאימות וד"ל - ואל תספרו לי שמתאימים את הפרסומת - ראיתי בעצמי.... אה, ובחניה שם בחוץ יש פרסומת ענקקקק - מרוחה על כל הקיר, של בריכה על עמודים עם אמא ובנותיה בתוכה...)

ומי שמבין את תוכן השירים שמצטווחים שם בערבית... (אני מבינה קצת וזה בהחלט הספיק לדעת את הכיוון..)
וגם ראיתי ילד חמד עם פאות מסולסלות מפעיל משחק מחשב - והפתיח , ("רק" תמונת הפתיחה)היה של גברת ששכחה להתלבש...

אז המתקנים ממש נחמדים, באמת!!! אבל לא שווים את נסיעה מיוחדת לשם.

אולי בנים או בנות בני עשרה שההורים נותנים להם לסוע לבד. אולי.
אבל משפחות עם ילדים קטנים?- רחמנות.

מה עוד שבבני ברק הקימו השנה לונה פארק רציני מאד וגם במודיעין עילית פתחו השנה לונה פארק ממש נחמד במחירים סבירים בהחלט!!! (רק תחשבו על הטלטלה לירכא כולל מחיר של הנסיעה כול טלטלה + + + )

YRN

משתמש מקצוען
מישהו יודע לגבי "באלגן" ביגור אם גם שם העומס כמתואר לעייל?

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
מישהו יודע לגבי "באלגן" ביגור אם גם שם העומס כמתואר לעייל?
כל מקום עמוס באוגוסט.
אבל השילוב של המחירים הטובים בירכא, הפעילות הרב גילאית וזה שאין בעיה עם שבת הוא שילוב נדיר, ולכן כמובן עומס שלא תמצאו במקומות אחרים...
מצד שני בשמירת העיניים הוא דוקא הרבה יותר טוב ממקומות אחרים (כמו יגור) אמנם יש שם פרסומות, אבל אין נשים לא צנועות שעומדות בצמידות בתור ובמתקנים.

• תודה
Reactions: YRN

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
חוזרת לעדכן היינו שם, ומאד מאד נהנינו, גדולים כקטנים,
באמת לא אפשרו להכניס אוכל, אבל סידרו מתחם נחמד בחוץ [בצל] עם שולחנות וכסאות לחרדים, שלא אוכלים במסעדות שם,

!Dreams

משתמש פעיל
היינו היום, באנו ב 10 והיה ממש דליל, הלחץ התחיל באזור 1, ב 2 כשיצאנו כבר לא יכלו לזוז.
הייתי ממליצה להגיע רק למי שיכול להקדים

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
חוזרת לעדכן היינו שם, ומאד מאד נהנינו, גדולים כקטנים,
באמת לא אפשרו להכניס אוכל, אבל סידרו מתחם נחמד בחוץ [בצל] עם שולחנות וכסאות לחרדים, שלא אוכלים במסעדות שם,
מענין, היינו היום בבוקר וחזרנו ממש מאוכזבים( ראו אשכול סמוך) לא נצפה שום מתחם, רק משפחות חרדיות סועדות את ליבם במדרגות החיצונית .היחס היה ממש מאכזב והמוזיקה זוועתית.

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
מענין, היינו היום בבוקר וחזרנו ממש מאוכזבים( ראו אשכול סמוך) לא נצפה שום מתחם, רק משפחות חרדיות סועדות את ליבם במדרגות החיצונית .היחס היה ממש מאכזב והמוזיקה זוועתית.
היינו גם היום [כמעט כל היום] ומצטערת בשבילכם שלא הייתם מודעים למתחם הגדול שעומד לרווחת הציבור, [השומרים בכניסה הפנו אותנו לשם]

מקצועי בלבד

Moderator
מנהל
מנוי פרימיום
היינו היום, באנו ב 10 והיה ממש דליל, הלחץ התחיל באזור 1, ב 2 כשיצאנו כבר לא יכלו לזוז.
הייתי ממליצה להגיע רק למי שיכול להקדים
ב 4 התחיל שוב להיות יותר דליל.
נ.ב. לילדים יש שם מתחמים מדהימים
מתחם לילדים קטנים ותינוקים,
ומתחם לילדים כבני 10,
וכמובן עוד מלא מלא מתקנים.

!Dreams

משתמש פעיל
היינו היום והגענו ב10:30 היה ריק
מאוחר יותר באמת התמלא...
אוכל באמת לא נותנים להכניס אבל יש מתחם אכילה
(שואלים אם יש אוכל אבל אף אחד לא בודק)

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
קיבלתי בקבוצה:
לכל בית ישראל היוצאים לנפוש בבין הזמנים, באיזור הצפון, ומתכננים להגיע לירכא, למשחקיית "my baby", כדאי לכם לחשוב פעמיים לפני שאתם יוצאים לדרך.
הגענו הבוקר עם שלושת ילדינו, במטרה להנות מספר שעות טובות במתחם. התארגנו עם שתיה, שקית מלאה באוכל ודברים נוספים הכרחיים. מיד בכניסה שלושה עובדים חסמו אותנו וטענו בתקיפות שאין להכניס כלל אוכל למתחם בגלל חג הקורבן שחוגגים המוסלמים, וזאת בעקבות העובדה שהם צמים בחג זה, לטענת אחת העובדות.
הרגשנו שיש פה משהו לא תקין ובדקנו את הנושא עם מוסלמים שאנו מכירים. אין שום צום ושום סיבה אמיתית לא להכניס אוכל למתחם.
מיותר לציין שכל המסעדות במתחם היו פתוחות כרגיל והאוכל נקנה שם בכמויות.
בנוסף, שמנו לב שכשהגיעו מוסלמים למתחם תיקיהם לא נבדקו, והם נכנסו בחופשיות גמורה.
מצאנו את עצמנו כעוסים ומושפלים. לא רצינו לאכזב את הילדים שכל כך ציפו להנות ממתקני הלונה פארק שבמקום, ולכן בסופו של דבר נאלצנו לעמוד בחוץ, תחת השמש היוקדת, ללא מקומות ישיבה ולאכול את ארוחת הצהריים בעמידה.

ברור לנו שזו תהיה הפעם האחרונה, בלי נדר, שרגלינו תדרוך במקום זה.
חזרנו הביתה מותשים, מאוכזבים ופוגעים.

לא שווה את המאמץ, את הטרחה ואת הנסיעה עד לשם כדי לקבל יחס כה מביש.

בעקבות הפוסט לעיל, קיבלתי עוד משהו בקובץ המצורף.
WhatsApp Image 2019-08-18 at 8.57.56 PM.jpeg

lovely

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
גם כשאנחנו הגענו הם בדקו בתיקים ולא נתנו להכניס אוכל, וד"א זה לא היה רק לחרדים, אלא לכל מי שנכנס...
ועם כל העומס שיש שם, רק תדמיינו שקיות של חטיפים ומזון על הרצפה... רק זה באמת חסר לחגיגה...

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
כל כך לא רציתי לנסוע למקום הגויי הזה... אבל אם זה המקום היחיד שלא אמצא אוכל על המתקנים אז באמת אחשוב על זה ברצינות... (אמא לאלרגים)

אולי מעניין אותך גם...