דרוש מידע מייק אפ אסתי לאודר

EFRAT2004

משתמש פעיל
עימוד ספרים
היכן אפשר להשיג בבני ברק במחירים זולים תודה

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
באתר הפולני המצוין! lady makeup את מזמינה את זה ב-118 ש"ח ועוד כמה שקלים דמי משלוח, זה מגיע לך תוך שבועיים בערך, ועל הדרך אפשר לקנות עוד חבילה של מוצרי קוסמטיקה במחירים מעולים כמו אודם עמיד לשבת ומסיר איפור. אני מזמינה משם בקביעות, פשוט מעולה!

חרמון

משתמש מקצוען
באתר הפולני המצוין! lady makeup את מזמינה את זה ב-118 ש"ח ועוד כמה שקלים דמי משלוח, זה מגיע לך תוך שבועיים בערך, ועל הדרך אפשר לקנות עוד חבילה של מוצרי קוסמטיקה במחירים מעולים כמו אודם עמיד לשבת ומסיר איפור. אני מזמינה משם בקביעות, פשוט מעולה!
כמה עולה המשלוח?
ועוד משהו לגבי התשלום, מי עושה את ההמרה משקלים לזלוטי?
היכן אפשר להשיג בבני ברק במחירים זולים תודה
אביטל- 135 ש"ח
יש משלוחים חינם מעל 150 ש"ח

נירוש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
זלוטי אחד שווה כמעט לשקל (0.95 אג')

תמר אלחרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קופצת על האשכול..
אשמח לשמוע גם על מיקאפ של רבלון בבני ברק בזול, מי שראתה פחות מ-75 ש"ח אשמח לשמוע..
תודה

shosh 356

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
איזה אודם עמיד את ממליצה להזמין? לא מצאתי מבחר מוכר, כ"כ מה עוד יש לך המלצות שהזמנת ומוצלח?
בדרך כלל קונה אצל הקוסמטיקאית.
אני מחפשת פודרה שקופה מוצלחת, לא מצאתי משהו מוכר,
אולי יש לכם נסיון?
גם קרם לחות פשוט, אודם עמיד, סומק וספוג למייקאפ.

סמיילית

משתמש פעיל

סמיילית

משתמש פעיל
ברור שלא שווה בשביל אחד בודד.
אבל אם את קונה כמה, ואם את קונה אחד כהה יותר כדי לעשות הצללות אז יוצא ממש ממש שווה.

תמר אלחרר

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
תודה על המאמץ,
יש לך נסיון עם האתר הזה? אפשר לסמוך?
איזה אודם עמיד את ממליצה להזמין? לא מצאתי מבחר מוכר, כ"כ מה עוד יש לך המלצות שהזמנת ומוצלח?
בדרך כלל קונה אצל הקוסמטיקאית.
אני מחפשת פודרה שקופה מוצלחת, לא מצאתי משהו מוכר,
אולי יש לכם נסיון?
גם קרם לחות פשוט, אודם עמיד, סומק וספוג למייקאפ.
פודרה אני קונה מביוטי קר ב-13 ש"ח היא מעולה! והאודם העמיד שאני מזמינה הוא:
https://www.ladymakeup.pl/sklep/Der...-Lip-Colour-Dlugotrwala-pomadka-w-plynie.html

Idjdjdjshjs

משתמש מקצוען
צבע של האודם? הזמנתי מספר 4 והגיע לי צבע ממש ורוד מספיק, יפה אבל מתאים בעיקר לערב, פחות ליום יום. זה קצת הימור אבל ב-25 ₪ לאודם עמיד ממש! אני מוכנה להמר.

qa123

משתמש מקצוען
קופצת על האשכול ..
איפה ניתן להשיג מייק אפ של אסתי לאודר במחיר הזול ביותר בבני ברק ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה