דרוש מידע מיילים בתי ספר

ליגה הפקות מדיה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
יש למישהו מושג איך אני משיגה רשימה של מיילים של בתי הספר בדרום?(אשדוד והסביבה)
אשמח מאד לעזרה! אני מבזבזת שעות בחיפוש ולא מוצאת...:mad:

יוצרת כתיבה

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
המשתמש נחסם
פה את עושה חיפוש, מכניסה עיר, מגזר, וסוג פיקוח(כנראה שאת רוצה חרדי) ואז לוחצת איתור, והוא מראה לך את כל המוסדות.
לגבי מייל לא בטוח שיש להם.

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai

בת עם סגולה

משתמש מקצוען
https://www.prog.co.il/members/הדסה-מנדל.31445/ ענתה באחד האשכולות בעבר,
https://www.prog.co.il/members/הדסה-מנדל.31445/
ב"י אבי עזרי <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י אהל רחל <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י אהלי ספר <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י אהלי שמעון - רמת אלחנן <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י אוהל חסיה <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י בית יוסף <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י בית שרה מרכז <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י זכרון יעקב <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י חסידי <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י חסידי גור <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י יהודה הנשיא <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י מסורת ישראל <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י מעלה עמוס <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>/org.il>; ב"י מרכז <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י משכנות תמר <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י נאות רחל <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י נווה יעקב <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י נווה מאיר <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י עטרת שיח <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י רמת שלמה <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י רמת שמואל נווה אחיעזר <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י תבונות <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; בית יעקב אהבת חסד <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; בית יעקב אור בתיה <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; בית יעקב באר יעקב (<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>ֲ) <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; בית יעקב מעלות מרגלית <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; בית יעקב מרכז <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; בית יעקב נווה יעקב <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; בית יעקב נווה צבי <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; בית יעקב נחלה ומנוחה <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ת"ת חורב <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; תורתי ומדעי שערי ציון <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; תת אחינועם <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; תת בית דוד <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; תת וב"י יסודי התורה <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; תת נתבות שלמה <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>ב"י רמת שלמה <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>ב"י אבי עזרי <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י אהל רחל <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י אהלי ספר <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י אהלי שמעון - רמת אלחנן <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י אוהל חסיה <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י בית יוסף <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>; ב"י בית שרה מרכז <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>

ליגה הפקות מדיה

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
פה את עושה חיפוש, מכניסה עיר, מגזר, וסוג פיקוח(כנראה שאת רוצה חרדי) ואז לוחצת איתור, והוא מראה לך את כל המוסדות.
לגבי מייל לא בטוח שיש להם.
באמת אין שם מיל ואני צריכה את המיל...

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש לי מאגר ישן..
צריך לסנן מה שצריך...
בהצלחה.
זכור לי שיש שם מיילים. פקס יש בטוח

קבצים מצורפים

• כל בתי הספר הארץ.xlsx
    KB 388.3 · צפיות: 422

עסקנית

משתמש פעיל
הפקות ואירועים
גם אני מחפשת זמן רב מאוד
אשמח לעדכונכם
תודה

אסתי אחת

משתמש מקצוען
‪To: ב"י אהל רחל <113043 <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י ברסלב באר מרים ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י גור ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י האר"י ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י הר נוף ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י הרמה בית שמש <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י חסידי באידיש <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י חסידי גור י-ם <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י מטרסדורף ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י מרכז ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י משכנות דעת בית שמש <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י נאות רחל ביתר <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י נוה בת שבע נוה יעקב <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י עטרת שיח- ביתר עילית <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י רמות פולין ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י תבונות <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י תבונת יעקב <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ב"י תל ציון <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס "דרכי נועם" <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס אהל חסיה טלזסטון <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס אור בתיה <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס אורל "נפש" ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס ב"י דרך החיים הר נוף <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס בויאן ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס בית וגן ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס בית ישראל ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס גבעת שאול ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס היובל <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס הצפון ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס ויז'ניץ בירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס חסידי רמות ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס מעלה עמוס <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס מנוחה ונחלה הגב' מרים פרוש בית שמש <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בי"ס עזרת תורה ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, א - ה ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, ביה"ס דרכי נועם <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בית הספר בנות ויזניץ בית שמש <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בית יעקב גור בית שמש <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בית יעקב נוה צבי בית שמש <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בית יעקב נתיב <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, בית יעקב סלונים ביתר <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, גור אידיש בית שמש <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, מרפ"ד ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, רמה ג' בית שמש <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, שובו בית שמש <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, שובו ירושלים תפארת אסתר <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>, שערי ציון תורני מדעי ירושלים <<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>>‬

תמייני מה מתאים

cleardot.gif

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תיכון יעזור לך? יש לי כמה באשדוד...

ובית ספר ברחובות?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה