דרוש מידע מייבש כביסה אלקטרלוקס או זנוסי

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מסקר שוק שעשינו הבנו שמומלץ לקנות מייבש עם צינור ובלי חיישנים
וכן שאלקטרלוקס וזנוסי מיוצרים באותו מפעל
אבל באלקטרלוקס יש תוף חזק יותר אך הוא לא קיים בלי חיישנים
ואילו לזנוסי יש דגם בלי חיישנים ועם צינור
מברור אצל סוכן התברר שגם באלקטרלוקס קיים דגם בלי חיישנים-
דגם 1072 שהוא בלי חיישנים ובלי צג ועם צינור
יש למשהו ניסיון איתו?
או המלצה על דגם אחר מבין החברות הנ"ל
תודה על כל מידע!!!

chani581827

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
אוטומציה עסקית
אגב,לקרן בני הישיבות יש מבצע על זנוסי+5 שנים אחריות (לכולם יש רק שנה).כך שמעתי,תבדקו.

דנדינה

משתמש פעיל
אפשר פירוט? ממה את לא מרוצה?
אחרי 4 שנים החיישנים כבר לא עובדים, אני מפעילה את המייבש ואחרי כמה דקות הוא נעצר,
הפתרון הוא לבוא ולסובב ידנית את התוף ואז הוא מתחיל שוב לעבוד ואז שוב הוא נעצר וחוזר חלילה... לפעמים מתמזל מזלי והוא מייבש יחסית רצוף...
אני גוררת ככה כבר כמה שנים
מעצבן ביותר!!

צפש

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
תלוי מה את מחפשת. יש לי בלי חיישנים, הכי פשוט. הוא מוציא אויר ומייבש. לוקח לו כ80 דקות לייבש מכונה של 5 קילו. אני לא חיפשתי יותר מזה כי היינו זוג צעיר שקנינו אותו.

מציץ מן החרכים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
לנו יש זנוסי עם צינור (תוצרת פולין) שקנינו לפני חצי שנה בלוינגר ב"ב ב990 ש"ח. לאחר שסבלנו רבות ממיבש של אלקטרולוקס ללא צינור שנקנה שנתיים קודם והיה פשוט זוועתי, המייבש של זנוסי ה'פשוט' עושה את העבודה יותר טוב מהמייבש היקר, ואנחנו מאד מרוצים.(יצויין גם שהעוצמה שלו גבוהה, מה שמוסיף לקיצור זמן היבוש)

קומקום

משתמש רשום
אלקטרולוקס עם מעבה (ללא צינור) כבר 5 שנים עובד מצוין, מהיר. עם חיישנים. חסכוני.

רחל סרולוביץ

כתיבה שיווקית וקופירייטינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

פלפליה

פלפל שחור
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
מצטרפת לשאלה.

המליצו לי על מייבש של חברת 'אינדסיט', חברה אנגלית.
בזאפ ראיתי שמאד ממליצים על זה.

מוכר למישהי?

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לנו יש זנוסי עם צינור (תוצרת פולין) שקנינו לפני חצי שנה בלוינגר ב"ב ב990 ש"ח. לאחר שסבלנו רבות ממיבש של אלקטרולוקס ללא צינור שנקנה שנתיים קודם והיה פשוט זוועתי, המייבש של זנוסי ה'פשוט' עושה את העבודה יותר טוב מהמייבש היקר, ואנחנו מאד מרוצים.(יצויין גם שהעוצמה שלו גבוהה, מה שמוסיף לקיצור זמן היבוש)
תודה לכל המגיבים!
אפשר מספרים של דגמים מומלצים?

משתמשת+

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
אנא
אפשר מספר דגם??!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה