מיזוג שורות באקסל - עזרה

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי טבלה עםהעמודות: שם משפחה, שם פרטי, כתובת
אלו הנתונים:
לכל משפחה יש מספר שמות פרטיים,
כל שם מופיע בשורה נפרדת
איך אני מחברת את השמות הפרטיים לשורה אחת או לחילופין ממזגת שורות לפי שם ומשפחה וכתובת
ז"א מה שכפול ישאר רק פעם אחת ומה שלא ישאר כמו שהוא?

תודה

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הבעיה שזה לא כפילויות כי בפועל השורות אינן זהות (השם הפרטי משתנה)

מירי84

משתמש פעיל
כתבת שיש עמודה עם שמות משפחה ועמודה עם שמות פרטיים, כשעושים הסר כפילויות האקסל משאיר רק שם משפחה אחד.

מירי84

משתמש פעיל
צריך לשים לב שאין שורות/ עמודות ריקות, ואז "לבחור" את הטווח של הטבלה, וללחוץ על "הסר כפילויות" ואז נפתח חלון של בחירת עמודות ודואגים שהעמודה עם הערכים הכפולים תישאר מסומנת וכל השאר לא מסומנים, כך:
1611093251232.png

בהצלחה!

מירי84

משתמש פעיל
מדובר בשמות משפחה שונים? אולי לא בחרת את כל הטווח של הטבלה? או אולי יש שורות / תאים ריקים בעמודה של המשפחה?

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש לי שם משפחה וכתובה זהים
ושמות פרטיים וכיתה לא
השחרתי הכל והוא פשוט מוחק לי את השורות שהוא חושב שהן כפולות אפילו שהשמות הפרטיים לא זהים.

מירי84

משתמש פעיל
ומה בעצם המטרה שלך? אני הבנתי שאת רוצה להגיע לרשימה של שמות משפחה וכתובת (ולא משנה השם הפרטי) כאשר כל משפחה תופיע פעם אחת, הלא כן?!

פקמן

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
לא, אני צריכה מדבקה שתראה כך:
משפחה
שם פרטי, שם פרטי....
כתובת
כלומר כל משפחה מקבלת את כל הבנות שלה בפעם אחת

מירי84

משתמש פעיל
אפשרי אבל מורכב וארוך, אם זה לא רשימה מידי גדולה הייתי עושה ידנית (פותחת עמודות נוספות לשם פרטי ורושמת ידנית)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה