עזרה מיון דואר נכנס בג'ימייל

נעמה. ת

משתמש מקצוען
אני מעונינת שמיילים מסויימים שאני מקבלת יכנסו ישר לתוך תווית ייעודית שפתחתי עבורם ,
הבעיה שהקמתי סנן לצורך כך אבל אני רואה את המיילים גם בדואר נכנס וגם מתחת לתווית היעודית
אני לא מצליחה להגדיר שיכנס רק לתווית הייעודית, זה מאוד מפריע לי לראות את ההודעות בדואר נכנס
אשמח לפתרון..
תודה מראש!!!

נעמה. ת

משתמש מקצוען
אני מעונינת שמיילים מסויימים שאני מקבלת יכנסו ישר לתוך תווית ייעודית שפתחתי עבורם ,
הבעיה שהקמתי סנן לצורך כך אבל אני רואה את המיילים גם בדואר נכנס וגם מתחת לתווית היעודית
אני לא מצליחה להגדיר שיכנס רק לתווית הייעודית, זה מאוד מפריע לי לראות את ההודעות בדואר נכנס
אשמח לפתרון..
תודה מראש!!!

sl הנהלת חשבונות וחשבות שכר

משתמש סופר מקצוען
אשמח לפתרון..
תודה מראש!!!
תסמנו בסינון דלג על דואר נכנס
upload_2019-7-23_13-52-48.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה