מיהו מנהל המערכת של אאוטלוק, למה הוא מתאכזר אל הודעותי?

חיים דיקמן

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
פרסום וקופי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
לפעמים אני מנסה לשלוח מיילים מהאאוטלוק, ובמקום שהם ישלחו לנמענים. אני מקבל הודעה חוזרת לדואר נכנס מ'מנהל מערכת'
תוכן הודעה כזו לדוגמא:

הודעה שלך לא הגיעה לחלק מהנמענים המיועדים או לכולם.
נושא: RE: שאלה
נשלחה: 24/01/2008 17:41
מסירת ההודעה לנמענים הבאים לא הצליחה:
'משה ב' ב- 24/01/2008 17:41
554 <unknown[89.1.8.126]>: Client host rejected: Access denied

כשאני מקיש על שם השולח
הוא מביא לי את מנהל המערכת...
דהיינו האאוטלוק קובע שאי אפשר לשלוח את זה. וכאן נשאלת השאלה מדוע ולמה..

קבצים מצורפים

• 83769.jpg
    KB 70.6 · צפיות: 10

bris

משתמש סופר מקצוען
זה הודעה שהאאוטלוק יוצר בעצמו כדי להודיע לך שהיתה בעיה בשליחת הדואר הזה.
בדוק אם הכתבות נכונה וכו' יכול להיות שיושב שם איזה מסנן ספאם שלא מוכן לקבל את הדומיין שלך משום מה.

שמונטי

משתמש רשום
תכנס לאתר http://www.dnsstuff.com/ ותבדוק אם האיי פי שלך מופיע בהרבה רשימות שחורות, בשדה של Spam Database Lookup ואם כן אתה צריך לטפל בזה, עוד משהוא יתכן שאין לך איי פי קבוע ואתה שולך דואר דרך הכתובת הלא קבועה ולכן אתה נחסם

bris

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י שמונטי;68912:
עוד משהוא יתכן שאין לך איי פי קבוע ואתה שולך דואר דרך הכתובת הלא קבועה ולכן אתה נחסם

-- ????

בדיוק הפוך. כל העולם ואשתו מתחברים עם IP לא קבוע וכולם שולחים מיילים בלי בעיות.
זה קשור ל HOST NAME של שרת הדואר שאתה שולח דרכו. מי נותן לך את שרתי המייל ?

שמונטי

משתמש רשום
ל bris לא הבנת אותי טוב כל העולם שולח דוא"ל דרך הספקי אינטרנט שלהם לדגמא smtp.gmail.com ולכן אין להם בעיות, אני מבין שחיים שולח לא דרך ספק אינטרנט ולכן הוא חייב איי פי קבוע שיש לזה שייכות לדומיין כל שהוא כדי שהוא לא יחסם

דייקן

משתמש רשום
בס"ד
אולם עד עתה לא היתה כל בעי', נכון? לכן אני מציע דרכים אחרות: או לשלוח כטקסט רגיל; או לעבור אולי לתוכנה אחרת. למרות ש-554 פירושו של דבר משהו ברמת שרת הדואר, ולא התוכנה, אולם נסיון אף פעם לא מזיק!
יש עוד דרכים שלפעמים עוזרות לכל מיני תחלואי המחשב: לעשות RESET, או גם לתת לו לישון לילה.... מנסיון זה "עבד" אצלי, לפעמים....

בהצלחה
דייקן

bris

משתמש סופר מקצוען
בא נקצר את התהליך.
מה ברור?
השרת המקבל את ההודעה בצד של הלקוח, דחה אותה ולא הסכים לקבל אותה. כנראה שהוא חושב שזה ספאם.
למה הוא חושב שזה ספאם?
כמה אפשרויות. א)מנגנון זיהוי עצמי שלו זיהה סימנים בתוכן ההודעה ( או בכותרת) שדומים למאפיינים של ספאם. (כמו למשל אותיות שחושזרות על עצמן הרבה מדי פעמים וכדו') ב) אפשרות יותר הגיונית, וכמו שכתבתי בהתחלה, כתובת שרת הדואר ששולח עבורך את ההודעות מסווגת אצלו (משום מה) כספק שמרשה לשלוח גם הודעות ספאם, לכן בתור עונש קולקטיבי הוא לא מקבל שום הודעה מהספק הזה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה