עזרה מידע על פרוצדרה אחר תאונה ממי שיש לו נסיון (מר) בענין, ותודה לד' על התאונה (מצורף תמונות) וההצלה

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

דורהלה

משתמש פעיל
קודם כל רפו''ש,
כמו שכבר נכתב רק עו''ד שמתמחה בתחום זה יוכל לעזור לכם,
מן הסתם השמות שהועלו מצויינים, אני ממליץ גם על בנימין ארביב 0504448686.

אין התייקרות של ביטוח חובה, העדר תביעות לא משפיע על זה,
על עצם הפינוי למיון זכאים לקבל כ- 2500 ש''ח לנפש,
קחו בחשבון שנפוץ מאוד אחרי פגיעות בתאונה לחוש כאבים רק אחרי כמה שעות או ימים,
אל תזלזלו בזה לא כל דבר עובר לבד.
כמובן שכל טיפול או הגעה לרופא וכו' צריך להיות מצויד, לשמור את כל הקבלות, על הכל מקבלים פיצוי, העו''ד כבר יסביר לכם הכל,
אגב תגמולי העו''ד קבועים בחוק, זה לא עולה לכם בשום שלב כסף, הוא מקבל אחוזים מהפיצויים .

בקשר לרכב, הגיע בוחן תנועה? א''כ צריך לחכות לדו''ח שלו, או להודאת הנהג השני במידה וישנה.
במידה ותהיו זכאים לפיצוי, הזמן שיקח לו להגיע תלוי ביעילות סוכן הביטוח שלכם,
ובחברה שבו מבוטח הנהג הפוגע, חצי שנה נשמע לי הרבה.

• תודה
Reactions: bbr

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
וואי וואי איזה מצרמורת. איזה אמונה חזקה!!!
מניין לכן האמונה הכל כך חזקה????
אני כולי קנאה!!!!!
איזה חיים שלווים ורגועים יש עם כזו אמונה. לא יאומן. אני גאה בכם..
רק הצלחה
מנין ? אם אנחנו יהודים שומרי תורה ומצוות, מה שווה כל המאמץ היומיומי של כל הרבה עשיה יהודית, אם אין לנו את הבסיס של אמונה בד' שכל דבר שהוא עושה זה טוב אפי' אם אנחנו רואים או מרגישים ההיפך, וזה לא אומר שהחיים קלים ושלוים והכל סבבה, ממש לא ולפעמים להיפך, שכמה שמנסים יותר להאמין התרגילי אמונה נהיים יותר קשים, עד שלפעמים עוברת מחשבה, לא רוצה להיות תלמידה טובה שמאמינה, ולא רוצה תרגילי אמונה,
אך מכיון שאני יהודיה שרוצה ללכת עם האמת, ומה לעשות שהאמת היא שכל מה שהוא עושה לנו זה טוב גם אם פה בעולם בדרך כלל מרגישים ההיפך, אז הולכים עם זה כמה שיותר חזק, גם אם העולם והטבע משדר ההיפך, ולפעמים אפי' מרגישים לא שפויים כלפי הסביבה...

ובסופו של ענין אין לנו גרם אמונה מעצמינו כי אמונה זה רק ממנו ית' ולכן מתפללים ומבקשים כל הזמן "אבא תן לנו אמונה בך" כי אם הוא לא יתן אז מחשבותינו + הטבע הינם כפירתיות לגמרי, וגם ככה על פי הרוב אנו יותר בהשתדלות בדרכי הטבע מאשר ההשתדלות הבסיסית של לדבר על כל מצוקה דבר ראשון עם אבא-הקב"ה

אנשים שואלים, נו מה עם סעודת ההודיה ? אני שואלת אותם, אני צריכה לתת סעודת הודיה ? אתם צריכים להביא לפני... אתם עברתם את אותו יום בריאים ושלמים ללא תאונה, משא"כ אנו עברנו כאבים וצער, והאמת היא כשנעשה סעודת הודיה, היא תהיה גם על ההצלה, וגם על הכאבים שהינם ביסודם טובים, ובעיקר על כל הנסיעות שנסענו ונוסעים ועוברים ללא תאונות וניסים, ובכלל על כל רגע ורגע שעוברת בצורה סטנדרטית ובריאה, אך מתוך ההרגל והמובן מאליו לא מודים על כך, וגם כשאומרים מילים של הודיה בתפילה, מחשבותינו באוסטרליה או במקומות אחרים וד"ל....

כי חיי השיגרה הטבעיים הם הנס והפלא הכי גדול יותר מהניסים הכי גדולים שקרו מאז ששת ימי בראשית...

סליחה על הדרשה

GALAXY

משתמש מקצוען
מנין ? אם אנחנו יהודים שומרי תורה ומצוות, מה שווה כל המאמץ היומיומי של כל הרבה עשיה יהודית, אם אין לנו את הבסיס של אמונה בד' שכל דבר שהוא עושה זה טוב אפי' אם אנחנו רואים או מרגישים ההיפך, וזה לא אומר שהחיים קלים ושלוים והכל סבבה, ממש לא ולפעמים להיפך, שכמה שמנסים יותר להאמין התרגילי אמונה נהיים יותר קשים, עד שלפעמים עוברת מחשבה, לא רוצה להיות תלמידה טובה שמאמינה, ולא רוצה תרגילי אמונה,
אך מכיון שאני יהודיה שרוצה ללכת עם האמת, ומה לעשות שהאמת היא שכל מה שהוא עושה לנו זה טוב גם אם פה בעולם בדרך כלל מרגישים ההיפך, אז הולכים עם זה כמה שיותר חזק, גם אם העולם והטבע משדר ההיפך, ולפעמים אפי' מרגישים לא שפויים כלפי הסביבה...

ובסופו של ענין אין לנו גרם אמונה מעצמינו כי אמונה זה רק ממנו ית' ולכן מתפללים ומבקשים כל הזמן "אבא תן לנו אמונה בך" כי אם הוא לא יתן אז מחשבותינו + הטבע הינם כפירתיות לגמרי, וגם ככה על פי הרוב אנו יותר בהשתדלות בדרכי הטבע מאשר ההשתדלות הבסיסית של לדבר על כל מצוקה דבר ראשון עם אבא-הקב"ה

אנשים שואלים, נו מה עם סעודת ההודיה ? אני שואלת אותם, אני צריכה לתת סעודת הודיה ? אתם צריכים להביא לפני... אתם עברתם את אותו יום בריאים ושלמים ללא תאונה, משא"כ אנו עברנו כאבים וצער, והאמת היא כשנעשה סעודת הודיה, היא תהיה גם על ההצלה, וגם על הכאבים שהינם ביסודם טובים, ובעיקר על כל הנסיעות שנסענו ונוסעים ועוברים ללא תאונות וניסים, ובכלל על כל רגע ורגע שעוברת בצורה סטנדרטית ובריאה, אך מתוך ההרגל והמובן מאליו לא מודים על כך, וגם כשאומרים מילים של הודיה בתפילה, מחשבותינו באוסטרליה או במקומות אחרים וד"ל....

כי חיי השיגרה הטבעיים הם הנס והפלא הכי גדול יותר מהניסים הכי גדולים שקרו מאז ששת ימי בראשית...

סליחה על הדרשה

חיזקת!! יישר כח!

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש מישהו שעבר כזה סוג תאונה ויודע להגיד לאיזה סכומי פיצויים אפשר להגיע, על הרכב, על חפצי רכוש שהיו ברכב, על נזקי גוף, ועוגמות נפש, כך כשנידע להשוות איזה עורך דין מביא לנו את המקסימום יעילות

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
זה יהיה קצת ארוך -
התביעה שלכם מתחלקת לשני חלקים רכוש וגוף. את נזקי הרכוש משלם ביטוח צ"ג ואת נזקי הגוף משלם ביטוח החובה.
לגבי החובה מומלץ בחום לקחת עו"ד טוב שמתמחה בתחום. ומרגע התאונה עם כל תלונה של כאב לגשת לרופא לתעוד. ולשמור את כל ההוצאות בעקבות פגיעות הגוף מוניות, מכוני פיזיותרפיה, פסיכולוגים וכו'
התביעה יכולה להמשך כמה שנים וזה תקין. כי הרעיון מאחורי זה להוכיח נזק ממשי ומתמשך בעקבות התאונה. בקיצור כל זה יסביר לכם העו"ד.
לגבי ילדים בגילאי בית ספר הם מבוטחים בביטוח תלמידים 365 יום בשנה תבררו במוסד הלימודים שאכן יש ביטוח ומי החברה המבטחת והעו"ד יטפל גם בזה.

לגבי צד ג- במידה והרכב שלו אשם אתם תובעים אותו ז"א סוכן הביטוח אמור לעזור לכם להגיש את התביעה ולטפל בה מול חברת הביטוח שלו. אם יש לכם כיסוי של רכב חלופי זה הזמן לממש אותו.
ע"פ החוק מרגע הגשת התביעה חברת ביטוח צריכה לשלם תוך 90 יום בדיוק במידה והאשם לוקח אחריות.
אם הרכב יוגדר כטוטאל לוס תקבלו שווי רכב לפי מחירון לוי יצחק.
על חפצים שהיו ברכב וניזוקו אין ביטוח.

הנל נכתב מנסיון בעבודה בחברות ביטוח במחלקת תביעות.

• תודה
Reactions: bbr

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
גיטי, אם הילדים נפגעו בתאונה מכות יבשות בלבד, ניתן גם לקבל פיצוי מביטוח תלמידים? ואם כן אז כמה?
תלוי בעו"ד ;)
בביטוח תלמידים יש כיסוי עבור פיצוי לימי אשפוז ולימים שהחסיר מהלימודים בעקבות הפציעה. ובנוסף פיצוי על הפציעה.
מכה יבשה בהחלט מוגדרת כפציעה אבל שיהיה הוכחה שקרה נזק לטווח ארוך כמו צורך בפיזיוטרפיה וטיפולים פסיכולוגיים בעקבות התאונה.
אין סכומים נקובים תלוי בעבודה טובה של העו"ד ושיתוף פעולה מלא של ההורים

גיטיgiti

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
אם אני רוצה לתבוע באופן עצמאי? אין ביטוח רק על מכות יבשות? בלי פיזיותרפיות ותרפיות?
אגב עבדת בחברה או בסוכנות?
עבדתי גם וגם
לגבי ביטוח תלמידים, בגלל שמדובר בביטוח צד ג' אין כללים ברורים,לדוג' שבר בקרסול שווה איקס כסף. אלא הכל עניין של הוכחת נזק. בשונה מתאונות אישיות ששם יש ביטוח למצבים מסוימים מאוד לפי אחוז פגיעה.
אין סיכוי להוציא כסף מביטוח תלמידים לבד בטח לא כשמדובר בפציעה קלה. הביטוח ינפנף אותך ברגע

חכם אחד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
לאחרונה היה לנו גם תאונה
טיפלנו דרך עו"ד חגי פלמון
0526815128
ממש מחולל נפלאות,
גם מהיכרות שלי, וגם מקרובים שהפנו אותי אליו
איה מקומו של עו"ד זה? מהיכן הוא בארץ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה