עזרה מידע על פרוצדרה אחר תאונה ממי שיש לו נסיון (מר) בענין, ותודה לד' על התאונה (מצורף תמונות) וההצלה

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ניסים ונפלאות!! !לפי התמונות נראה משהו הרבה יותר קשה
בטח אצלכם כולם היו חגורים?
יש לבעל הרנו ביטוח מקיף?
אגב ישנם כאבים ממכות יבשות וצפצופים באוזנים וכל מיני תופעות שמגיעות גם יותר מאוחר ,בעזרת ה שלא יגיעו ,אבל תהיו ערניים!!
חגורים כן
אין לי מושג אם יש לו מקיף סביר להניח שכן זה רכב חדש יומיים על הכביש, בשעת מעשה לא היה קשר ביננו כי הוא היה חצי הכרה, וגם מיד היה משטרה, רק עכשיו קיבלנו מהמשטרה את הפרטים שלו

שוקי פרוגר

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
כתיבה ספרותית
אני חושב שכבר כתבו הכל. אבל אוסיף, עברתי תאונה מאוד דומה והעו"ד שלקחתי רצה שיצא לו מזה ריוח הגון ולכן בקש ממני לרוץ לבדיקות רפואיות ופסיכולוגיות עם הילדים.
לא התאים לי לטרטר את המשפחה ולכן תבעתי את הנהג השני בתביעות קטנות וקבלתי את שווי הרכב (30.000 ש"ח). במקביל מהביטוח שלי קבלתי כמה אלפים על אשפוז וכדו'.
ישועות ורפואות.

sukimeni

משתמש מקצוען
הייתי ממליצה לפנות לעורך דין טוב שייתן לך מענה על כל ההתלבטויות שלך.
אחי עבר ת.ד. לפני מספר שנים. בחסדי שמים ובעזרת השתדלות של עו"ד אלי מאור מבני ברק/ ר"ג, שכיוון אותו והנחה אותו בכל שלב ומסמך, הוא פוצה בסכום מכובד מאוד. על כל כאב וכאב. על כל עגמת נפש וכדו'
"ועל ניסיך שבכל יום עמנו"
שיהיו רק בשורות טובות

nar

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
עו"ד מנחם שכטר עזר לנו ב-2 תביעות של תאונות דרכים.
אם צריך מספר אתן בפרטי.
לשמור כל מסמך, כל קבלה וכל מה שיכול לעזור.
אם מישהו נפגע לא למהר לשלוח לעבודה או לבי"ס.

• תודה
Reactions: bbr

שירי12

משתמש סופר מקצוען
עקרונית - את הרכב שלכם אמור לשלם הביטוח צד ג' של הנהג השני.
לגבי מכות יבשות, אמבולנס, הפסד עבודה וכו' - משלם הביטוח חובה שלכם. (שימי לב שהמחיר של הביטוח חובה יעלה - גם אם אתם לא האשמים).
לשמור כל מסמך שהוא, ללכת לבדיקות גם אם אין כוח.
כמו שכתבו - מומלץ ע''י עו''ד שמומחה בתחום כי חברות הביטוח לא מאוד אוהבות לשלם.
בהצלחה!

• תודה

rivkiy

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
גם מהביטוח חובה אפשר להוציא כמה אלפי שקלים.
ממליצה גם לפנוצ לעו"ד מתמחה.

• תודה

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
על תביעת הרכב אומר הסוכן שאמור להיסחב כמה חודשים, האם אכן כך זה עובד, והאם שוה להגיש גם את זה לעורך דין שיריץ יותר מהר, או שאין מה לעשות והסחבת היא חלק מהפרוצדרה ?

איש חדש

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
יש לחכות לדוח בוחן התנועה, כי אם הוא יטען שנסעת מעל המהירות המותרת,
זה יוגדר כאשמתכם, (מה שכנראה לא יקרה).
כמובן כמו שכתבו מעלי קבלות, רופאים, וכדומה,

זית רענן

משתמש מקצוען
מחזיר אותי לפוסט טראומה שלי. כמעט אותו סיפור של נסיעה בכביש ומיהי שפנתה מכביש צדדי מאוחר מידי. אנחנו לקחנו עו"ד שעובד לפי אחוזים. כמדומני שעל כ"א שמתפנה באמבולנס יש תשלום של 3500 ש"ח. חוצמיזה כמו שכתבו לשמור כל קבלה וכל תיעוד רפואי.
נדמה לי שגם כיסה לנו שכירות של רכב, כי שלנו היה טוטאלוס.
העיקר שכולם בריאים ושלמים!

• תודה

soomsum

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
D I G I T A L
לאחרונה היה לנו גם תאונה
טיפלנו דרך עו"ד חגי פלמון
0526815128
ממש מחולל נפלאות,
גם מהיכרות שלי, וגם מקרובים שהפנו אותי אליו

GALAXY

משתמש מקצוען
אנחנו המאזדה נסענו בכביש הראשי (מהירות מותרת 90) והוא הגיח מהכביש ירידה שרואים בצד שיש לו שם תמרור עצור חתך מול הפרצוף שלנו את הנתיב כדי להשתלב בכביש הנגדי, לא היתה שום דרך לעצור ונכנסו בדלת שלו, למזלו הוא יצא עם החיים במצב קל בינוני, המשטרה אומרת שברור שאין בנו אשמה ושנגיד תודה שאנחנו לא הנהג השני (הרנו החדש יומיים על הכביש, כך לדברי הגרר)

גררו את הרכב שזה כמובן לחלקים שלמנו גרר ושמאות העברנו קבלות לסוכן (נראה אם הוא יעיל או שהוא גם יוציא את הנשמה), השמאות נמוכה יותר ממה ששלמנו בפועל, היה ברכב מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
היה גם ברכב את המחשב שהלך פייפן וגם פלאפון
חוץ מהכאבים בחזה גב (לא שלי, אני ב"ה לא הייתי בנסיעה הזו למזלי) בעיקר בשכיבה, והרבה הרבה עגמת נפש, ובכל אופן משתדלים לשמוח כי זה בטוח טוב לנו רק שעינינו מוסתרות

וואי וואי איזה מצרמורת. איזה אמונה חזקה!!!
מניין לכן האמונה הכל כך חזקה????
אני כולי קנאה!!!!!
איזה חיים שלווים ורגועים יש עם כזו אמונה. לא יאומן. אני גאה בכם..
רק הצלחה

• תודה

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
(שימי לב שהמחיר של הביטוח חובה יעלה - גם אם אתם לא האשמים).
לא נראה לי שזה נכון
ביררנו את זה הלוך ושוב לאחר תאונה עם אמבולנס, כשהאמבולנס היה אשם.
זה מה שאמר לנו כל מי שנוגע בתחום.
גמני אשמח לשמוע אחרת :)

ברגע שאתה מערב את חברת הביטוח שלך בתאונה אתה משלם השתתפות עצמית, וכן את ההנחה בגין "העדר תביעות". גם אם אתה לא אשם בכלל [בד"כ גם את שווי הנזק הזה ניתן לתבוע בבי"ש לתביעות קטנות].

מה שאנשים עושים בד"כ בנזקי רכוש, שאם צד אחד מודה באשמה, אז הסוכן של הצד השני מגיש תביעה ישר לחברת הביטוח של הנהג הפוגע, ואז בד"כ חברת הביטוח של ה"לא אשם" לא יודעת שהיתה תאונה וממילא אין השתתפות עצמית ואין העלאה בפרמיה.
אם אין מי שמודה באשמה - אז שניהם ישאו בנזק של השתתפות עצמית ושל אי העדר תביעות.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מה שאנשים עושים בד"כ בנזקי רכוש, שאם צד אחד מודה באשמה, אז הסוכן של הצד השני מגיש תביעה ישר לחברת הביטוח של הנהג הפוגע, ואז בד"כ חברת הביטוח של ה"לא אשם" לא יודעת שהיתה תאונה וממילא אין השתתפות עצמית ואין העלאה בפרמיה.
אם אין מי שמודה באשמה - אז שניהם ישאו בנזק של השתתפות עצמית ושל אי העדר תביעות.
מדובר על רכוש צ"ג ומקיף בלבד!
אין בכלל נושא של העדר תביעות בחובה, הדבר היחיד שמייקר חובה הוא גיל, שלילות, מספר שנות רשיון וגודל הרכב

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה