עזרה מידע על פרוצדרה אחר תאונה ממי שיש לו נסיון (מר) בענין, ותודה לד' על התאונה (מצורף תמונות) וההצלה

• פותח הנושא bbr
  • פורסם בתאריך

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שניה בכביש שרכב יוצא לכביש הראשי מנתיב עם תמרור עצור, ולא מספיק בדק אם הכביש פנוי, ואנו נפגשים בחיבוק עז ובפינוי לבית החולים, בניסי ניסים יצאנו 7 נפשות 3 מבוגרים ו4 ילדים בני 3 חודשים 2.5 , 4 ו 9 שנים מהרכב ללא פגע (קצת מכות יבשות וכו', אך מה זה לעומת מה שיכול להיות) והרכב השני שהוא יותר קטן יוצאים זוג פצועים בינוני קל מה שיכל להסתכם בפצועים קשה עד מוות

אז תודה לד' על כל הנסיעות שנסענו ונוסעים וחוזרים ללא תאונות בריאים ושלמים

ותודה לד' על אותו יום שהנסיעה הסתיימה בתאונה ובשיבוש כל התוכניות

ותודה לד' שהרכב הלך ואנחנו נמלטנו לבית חולים וגם משמה ברוך ה' השתחררנו מהר

ותודה לד' על הרחמים הרבים לשני הצדדים כל אחד עם הכאבים שלו בצורה מדויקת ופרטנית

ותודה לד' על כל הביוקרטיה של הביטוחים וכו' שאחרי התאונה

ונשמח למי שיש מידע מה זכאים לקבל וממי זכאים לקבל אחרי תאונה (לפחות שנכסה את ההפסדים ואולי גם להרויח משהו מכל העוגמת נפש הזו) וזירוזי תהליכים, אשמח לכל תגובה עדיף מנסיון אישי.
תודה תודה
01.jpg
20181120_124916.jpg
20181120_124921.jpg
20181120_124930.jpg
20181120_125146.jpg
20181120_125720.jpg
20181120_133725.jpg
20181120_133748.jpg
20181120_134004.jpg
20181120_134716.jpg

01.jpg

רבקי בינעט

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
ואאאו ניסים!!!!
מחזירה אותי אחורה שלוש שנים לתאונה שלנו.
אברר לך פרטים ואעדכן אותך עוד מעט.

מרגלית100

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
'על ניסיך שבכל יום'
ממש ניסים, יכל להגמר עם דברים הרבה יותר גרועים, על אף שאני מאמינה שאתם הרגשתם ועדיין מרגישים מספיק את הכמה 'מכות יבשות'.
ה' יעזור וישלח לכם רפואה שלימה, ותזכרו מכל זה רק את הרווחים שיצאו מכך בקלות ובשמחה
אין לי כ"כ מה לייעץ, כי מאז שהיה לנו את התאונה (כשהייתי ילדה) בטח כל הפרוצדורות השתנו, אני רק זוכרת כמה ההורים שלי רצו אחרי חברות הביטוח למיניהם וכמה פעמים באו לבדוק אותנו, כל אחד מהילדים והיינו צריכים להראות שאנחנו מאוד מסכנים (היינו 9 בלע"ה), כל אחד עם ה'מכות היבשות ושברונים הקטנים' שלו אני לא חושבת שהצלחנו להוציא מהן משהו משמעותי, אבל אני מקווה שאתם כן תצליחו...... אני רק זוכרת שכמה שבועות טובים אח"כ יצאו שברי זכוכיות מהברך של אמא שלי........

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כל כאב הכי קטן, תלונה או מיחוש ,
במקום לספר לבעל\ חברה
לדווח לרופא משפחה \מקצועי
ולשמור תיעוד

הכל

יכול להיות משמעותי בהחלט .
כבר עושים, ומה הלאה
ב"ה שהרוב פה אין להם נסיון, אבל למי שבכל אופן היה נסיון, יעזור מאוד...

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
וואו ניסים!!!!!!!!!
אז ככה
קודם כל אם הרכב האפור שלכם הוא להשבתה או גג אובדן להלכה והאמת שגם הרנו לא נראת לתיקון
לא הבנתי מי הגיח מהכביש הראשי ומי מהצד
תפרטי קצת יותר לגבי הטכני ואשתדל לעזור בס"ד
גררו את הרכב למגרש המשטרתי? או שאתם הזמנתם גרר?
לגבי רפואי, לשמור כל תיעוד, אם עוד כמה חודשים את רואה שאין השלכות ניתן לתבבוע את ביטוח החובה שלכם ולקבל פיצוי לכל נפגע בסכום של 1500 ש"ח בערך (בפגיעת גוף לא משנה מי אשם כל אחד תובע את הביטוח שלו)
אם התפנתם באמבולנס, יש לשלוח את השובר של מדא לחברת הביטוח והם מסדרים את התשלום מול מד"א
אגב, יש לכם סוכן?

נערך לאחרונה ב:
  • תודה
Reactions: bbr

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אנחנו המאזדה נסענו בכביש הראשי (מהירות מותרת 90) והוא הגיח מהכביש ירידה שרואים בצד שיש לו שם תמרור עצור חתך מול הפרצוף שלנו את הנתיב כדי להשתלב בכביש הנגדי, לא היתה שום דרך לעצור ונכנסו בדלת שלו, למזלו הוא יצא עם החיים במצב קל בינוני, המשטרה אומרת שברור שאין בנו אשמה ושנגיד תודה שאנחנו לא הנהג השני (הרנו החדש יומיים על הכביש, כך לדברי הגרר)

גררו את הרכב שזה כמובן לחלקים שלמנו גרר ושמאות העברנו קבלות לסוכן (נראה אם הוא יעיל או שהוא גם יוציא את הנשמה), השמאות נמוכה יותר ממה ששלמנו בפועל, היה ברכב מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
היה גם ברכב את המחשב שהלך פייפן וגם פלאפון
חוץ מהכאבים בחזה גב (לא שלי, אני ב"ה לא הייתי בנסיעה הזו למזלי) בעיקר בשכיבה, והרבה הרבה עגמת נפש, ובכל אופן משתדלים לשמוח כי זה בטוח טוב לנו רק שעינינו מוסתרות

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
הכביש הראשי שלכם או שלו?
ואיזה ביטוח היה לכם? מקיף או צ"ג?

• תודה

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שלנו
צ"ג

משה גל

משתמש מקצוען
יש לפנות לעו"ד שמתמחה בתביעות של תאונות דרכים (מכונים 'רודפי אמבולנסים'...)
אנחנו לקחנו אחד בשם מנחם שכטר מירושלים
יש לגשת לתחנת המשטרה שבא מטופל התיק, בד"כ באזור שבו התרחשה התאונה והשוטרים ובוחן התנועה שהיו במקום שייכים לאותה תחנה, התביעה לא מתקדמת לפני שכל הנוכחים בתאונה נחקרו במשטרה על גרסתם לאירועים
כמו כן, כדאי לכם כבר עכשיו לשאול עו"ד איך להתנהל בתקופה הקרובה, כי לנו למשל, הלך האוטו והוצרכנו לנסוע במוניות בכל מיני מצבים (ולא התאפשר נסיעה באוטובוס מסיבה רפואית...), וקיבלנו גם על זה החזר, מלבד החזר על נסיעה בין עירונית מאוד יקרה, לחזור ממקום התאונה (אי-שם בצפון הרחוק) הביתה
בקיצור, תרימו כבר אתמול טלפון לעו"ד שמומחה בנושא והוא ידריך אתכם יותר טוב מפרוג

• תודה

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אז הסיכויים ממש גבוהים שתקבלו את העלות של הרכב, למרות שבכיף אפשר לעשות לכם בעיות בגלל מיקום הפגיעה ברכב שלו.
מאד חשוב להתעקש (כמובן אם זה נכון) על כך שהוא נהג במהירות מטורפת וגם לכתוב את זה בטופס התביעה
עוד תזוזה שלו קדימה וכבר לא היה לכם עם מי לדבר ברכוש, עניין של שניות.

• תודה

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הוא לא נהג במהירות מטורפת
הוא פשוט נכנס לכביש בצורה אסורה (הנהג מבוגר וכנראה שהשיקול דעת שלו לחתוך את הכביש היה מוטעה) טעות יקרה מדי לנו ולו

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
מה זה אומר צורה אסורה? שלא עצר לפני שנכנס?

• תודה

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אין מידע אם הוא עצר, אבל אם אנחנו נסענו במהירות סבירה ונפגשנו, זה אומר שהוא נכנס לכביש מתמרור עצור כשהכביש לא היה פנוי, עוד לא קיבלנו את הדוח אבל הבוחן תנועה נתן לנו להבין שזה לא נושא ודי ברור מי אשם, והראיה שלא לקחו או שללו את הרשיון שלנו.

להרגיש בבית

משתמש סופר מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
ממליצה גם לפנות לעו"ד שמתמחה בנושא.
מניסיון בתאונה יותר קלה,
חשבנו שבגלל שאין נזקים רציניים
( מכות יבשות , משקפיים שהלכו וחרדת נסיעות קלה עד בינונית...)
לא כדאי להתחיל להסתבך.
ת'כלס הפסדנו כמה אלפים טובים.

• תודה

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
אין מידע אם הוא עצר, אבל אם אנחנו נסענו במהירות סבירה ונפגשנו, זה אומר שהוא נכנס לכביש מתמרור עצור כשהכביש לא היה פנוי, עוד לא קיבלנו את הדוח אבל הבוחן תנועה נתן לנו להבין שזה לא נושא ודי ברור מי אשם, והראיה שלא לקחו או שללו את הרשיון שלנו.
נו,נו
אני אומרת לך שוב, המיקום קצת בעייתי, אתם בסוף תקבלו את הכסף, השאלה היא כמה הסוף הזה יהיה בסוף או בהתחלה
מי החברה המבטחת שלו?

• תודה

שרינה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
ניסים ונפלאות!! !לפי התמונות נראה משהו הרבה יותר קשה
בטח אצלכם כולם היו חגורים?
יש לבעל הרנו ביטוח מקיף?
אגב ישנם כאבים ממכות יבשות וצפצופים באוזנים וכל מיני תופעות שמגיעות גם יותר מאוחר ,בעזרת ה שלא יגיעו ,אבל תהיו ערניים!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה