מידע על הר יונה

מעצב

משתמש צעיר
טשרנוביל עם 25 רשומים בפרוייקט החדש!!!
נדבורנה ירושלים עם 18 רשומים (לבינתיים) [יחסית לקהילה זה אחוז מאוד גבוה]
המחירים עוד לא עלו אבל בדרך לבינתיים עוצרים את זניקת המחיר בכח

1619452031939.png

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
אני לא יודע אם אתם מעודכנים, אבל היום חריש זה העיר המתפתחת המתאימה ביותר לציבור החרדי, יש כמעט את כל סוגי הקהילות ומשפחות חרדיות זורמות לשם בקצב מסחרר, המחירים שם בכלל לא יקרים ביחס לדירה האיכותיות שמקבלים וביחס לזה שזה 45 דקות מהמרכז,
ומי שיש לו ראש עסקי מבין ששווה לו לקנות בחריש כי עוד 10 שנים המחירים יעלו ויגיעו למחירים של בית שמש,
החכם עיניו בראשו ויקח את הנושא ברצינות אולי באמת חריש תיהיה הפתרון בשבילו...

נוף הגליל

משתמש רשום
אני לא יודע אם אתם מעודכנים, אבל היום חריש זה העיר המתפתחת המתאימה ביותר לציבור החרדי, יש כמעט את כל סוגי הקהילות ומשפחות חרדיות זורמות לשם בקצב מסחרר, המחירים שם בכלל לא יקרים ביחס לדירה האיכותיות שמקבלים וביחס לזה שזה 45 דקות מהמרכז,
ומי שיש לו ראש עסקי מבין ששווה לו לקנות בחריש כי עוד 10 שנים המחירים יעלו ויגיעו למחירים של בית שמש,
נכון אך מי שבא עכשיו צריך לבא עם רכב צמוד כי בנתיים אין משם תחבורה רשמית לבני ברק ירושלים

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
נכון אך מי שבא עכשיו צריך לבא עם רכב צמוד כי בינתיים אין משם תחבורה רשמית לבני ברק ירושלים
נכון, אין תחבורה ישירה, אבל כמדומני שבשלב הזה יש הסעות קבועות לירושלים, אבל כמעט ב 100% יהיה בסופו של דבר תחבורה מסודרת גם לבני ברק וברור שזה שווה את ההשקעה, כי רואים איך חריש מצליחה ומתפחת בפן החרדי בצורה מדהימה, ואם אתה חושב לטווח הרחוק ברור שזה שווה

מתמלל

משתמש רשום
עריכה תורנית
אני לא יודע אם אתם מעודכנים
אבל מה שכתבת יש גם בעוד הרי פריפריה כמו בהר יונה ועפולה
ואגב 45 ד' מהמרכז זה עם רכב כך שאם תשווה לעפולה למשל או להר יונה שהם שעה ברכב מהמרכז אז זה בסה"כ עוד 15 ד' נסיעה נו....
ומשפחות חרדיות זורמות לשם בקצב מסחרר, המחירים שם בכלל לא יקרים ביחס לדירה האיכותיות שמקבלים
אני לא יודע מה אתה מדבר אבל הציבור שיש היום בחריש הוא אפי' לא רבע ממה שיש בעפולה
והמחירים... אפשר למצוא את אותם דירות איכותיות המהוללות במחיר של 200K ש"ח פחות בערים אחרות...

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
אני לא יודע אם אתם מעודכנים
אבל מה שכתבת יש גם בעוד הרי פריפריה כמו בהר יונה ועפולה
ואגב 45 ד' מהמרכז זה עם רכב כך שאם תשווה לעפולה למשל או להר יונה שהם שעה ברכב מהמרכז אז זה בסה"כ עוד 15 ד' נסיעה נו....

אני לא יודע מה אתה מדבר אבל הציבור שיש היום בחריש הוא אפי' לא רבע ממה שיש בעפולה
והמחירים... אפשר למצוא את אותם דירות איכותיות המהוללות במחיר של 200K ש"ח פחות בערים אחרות...
כנראה שאתה לא מכיר מספיק את ההתקדמות של חריש והייתי מציע לך לבדוק טוב לפני שאתה מדבר על כמויות תושבים, בחודשים הקרובים הולכים להיכנס המון משפחות לעיר וזה בנוסף לכמות הגדולה של המשפחות שקיימות היום,
ושוב , מבחינה עסקית שווה לקנות בחריש כי שם נראה עליית מחירים יותר מעפולה וכדו
מציע לך לבדוק טוב
אתה מוזמן לעיין טוב בפרוג בנושא "אזור החרדי בחריש" וכן יש קו של איגוד הרוכשים בחריש 02-6442087

מתמלל

משתמש רשום
עריכה תורנית
אה..
בחודשים הקרובים....
ומי אמר לך שבהר יונה זה לא ככה, אה?
אני מכיר טוב טוב את חריש אני שם כל יומיים אין שום ענין להעלות נתונים שקריים בפורום מכובד כזה..

עליית מחירים ?
עם הצפה של כ"כ הרבה דירות ריקות ?

בא נדבר דוגרי,
אין בעיה שמגדילים ומפריזים במקום שאתה מעונין בפיתוח שלו אבל למה ללכלך ולשקר על מקומות אחרים, אה?

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
חבל לי על ההתכתבות עם מישהו שלא מבין ולא מכיר וחבל שאתה אומר שזה נתונים שיקריים
כנראה שיש לך אינטרס לשווק רק את הר יונה
אני בסך הכל רוצה שהציבור יידע שיש עוד פתרונות למצוקת הדיור ואני לא בא לשווק שום דבר ואין לי שום אינטרסים

מתמלל

משתמש רשום
עריכה תורנית
בא נדבר דוגרי,
אין בעיה שמגדילים ומפריזים במקום שאתה מעונין בפיתוח שלו אבל למה ללכלך ולשקר על מקומות אחרים, אה?
אם אני לא מבין במה שקורה בחריש אז למה אתה מבין מה קורה בהר יונה ?
חבל לי על ההתכתבות עם מישהו שלא מבין ולא מכיר

מתמלל

משתמש רשום
עריכה תורנית
חבל לי על ההתכתבות עם מישהו שלא מבין ולא מכיר וחבל שאתה אומר שזה נתונים שיקריים
כנראה שיש לך אינטרס לשווק רק את הר יונה
אני בסך הכל רוצה שהציבור יידע שיש עוד פתרונות למצוקת הדיור ואני לא בא לשווק שום דבר ואין לי שום אינטרסים
אינטרס ?
אף פעם לא שיווקתי את הר יונה, תבדוק.
אין לי בכלל אינטרס בשיווק

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
אה..
בחודשים הקרובים....
ומי אמר לך שבהר יונה זה לא ככה, אה?
אני מכיר טוב טוב את חריש אני שם כל יומיים אין שום ענין להעלות נתונים שקריים בפורום מכובד כזה..

עליית מחירים ?
עם הצפה של כ"כ הרבה דירות ריקות ?

בא נדבר דוגרי,
שכל, בגלל שהדירות ריקות זאת הזדמנות לקנות במחירים טובים כי יום יבא והמחירים יעלו

ולא באתי לדבר על הר יונה יכול להיות שזה מקום טוב מאד, אני בסך הכל מעדכן מה קורה בחריש

מתמלל

משתמש רשום
עריכה תורנית
שכל, בגלל שהדירות ריקות זאת הזדמנות לקנות במחירים טובים כי יום יבא והמחירים יעלו
ולא באתי לדבר על הר יונה יכול להיות שזה מקום טוב מאד, אני בסך הכל מעדכן מה קורה בחריש
טוב,
אז אני מתנצל אבל מה שכן אם אתה כותב את זה באשכול של חריש/פריפריה וכו... או אפי' באשכול חדש זה בסדר גמור ואנחנו מחזקים את ידיך,
אבל אתה מבין שלהתכתב באשכול של הר יונה על חריש ומה שכתבת, זה אמירה מסוימת ברורה מאד וד"ל

סיימתי

מתמלל

משתמש רשום
עריכה תורנית
הר יונה היא לא שעה מבני ברק אלא שעה ורבע,
ישנם עוד הרבה מעלות שיש בחריש שאין בשום מקום אחר,
מספיק להיות פעם אחת בחריש בכדי להבין במה מדובר,
המדינה השקיעה מליונים להקמת עיר חדשה בישראל, לא מדובר בלהקים שכונה בעיר קיימת,
לא סתם החילונים נאבקו בעבר על חריש, מה שלא קרה בהר יונה או בכל מקום אחר.
אה, נכנסת עם הניק השני שלך, בהצלחה

אלי חיים הכהן

משתמש פעיל
הר יונה היא לא שעה מבני ברק אלא שעה ורבע,
ישנם עוד הרבה מעלות שיש בחריש שאין בשום מקום אחר,
מספיק להיות פעם אחת בחריש בכדי להבין במה מדובר,
המדינה השקיעה מליונים להקמת עיר חדשה בישראל, לא מדובר בלהקים שכונה בעיר קיימת,
לא סתם החילונים נאבקו בעבר על חריש, מה שלא קרה בהר יונה או בכל מקום אחר.
בדיוק,
הר יונה זה שכונה שהחרדים גרים אבל חריש זה עיר שהחרדים מפוזרים בכל העיר ולאט לאט מחרדים אותה

נוף הגליל

משתמש רשום
ב"ה חן המקום על יושביו זה דבר מאוד ברור שכל אחד אוהב את המקום שהוא גר בו וטוב שכך,
והלוואי שכל המקומות יצליחו ויתפתחו ויתרבו גבולות הקדושה בארצנו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה