מידע חשוב מאד לכל ההורים - מיקוד ראיה

חניק

משתמש פעיל
משמים הזדמן להיות להיות בבית משפחה המנויה על עיתון "המודיע", ראיתי שכתוב שם במדור "פטנט רשום" הרבה מאד על נושא מיקוד ראיה וכיצד אפשר לדעת למי אולי קיימת הבעיה ע"מ לקבוע תור ולבדוק.
הענין עורר אותי לחשוב על ביתי שכמה מהנתונים קיימים אצלה, אכן בדקנו והיא צריכה עדשות חדשות בהזמנה מיוחדת שבעז"ה יפתרו את הבעיות.
שמעתי על ילד שלא קרא טוב כתב רש"י ולא אהב לקרוא ועוד... שלאחר שהתחיל להרכיב את המשקפיים שהותאמו לו פתאום התחיל לקרוא מצוין, אוהב לקרוא ועוד כמה ניסים....
באתי כאן לעורר את ההורים לבדוק בילדיהם כמה דברים עיקריים:
- ילד שמעתיק מהלוח עם טעויות.
- ילד שמדלג על הברות כשקורא - לדוגמא: אברהם הוא קורא אבהם וכו'.
- ילד שלא קורא מספיק טוב למרות שיודע מצוין את הקריאה.
- ילד שלא אוהב לקרוא.
- במיקרים מסוימים ילד שיש לו הרבה טעויות בכתיבה זה יכול להצביע על הבעיה.
אולי יש עוד כמה דברים שאינני זוכרת.
למי שאין כלל מהתופעות הנ"ל בכ"ז כדאי לשים לו אצבע מול עיניו במרחק של כ - 20 ס"מ ולראות אם רואה את האצבע פעמיים או פעם אחת, אם רואה פעמיים יש לחשוש שיש לו בעית מיקוד.
בתקווה שעזרתי ורב בריאות ונחת.

קורס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אפשר לקבל שמות של מומחים שאליהם ניתן לפנות בעניין?

ידי זהב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
אני מכירה מומחה למיקוד ראיה בשם ד"ר שלומוביץ. הוא מקבל בבית התאומים בכנפי נשרים ירושלים.
אין לי מושג מי הומלץ בכתבה, כי לא קראתי אותה.
מה שאני יודעת מנסיון אישי- שהרבה מאוד רופאים ואופטימטריסטים מומחים לא יודעים לזהות בעיה במיקוד, צריך מומחיות לנושא הזה בדווקא.

מנדי שלום

משתמש פעיל
לנדא (נראה לי 4) בתוך מרכז המסחרי שסמוך לחזון איש
מניסיון השירות די זוועה

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
רוברט לדרמן ממרכז הראיה, רחוב קרן היסוד בירושלים.
אחד הגדולים בתחום בארץ.

RACHELIB

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ד"ר נורמן אהרונוביץ מעינית, מומחה בינלאומי לבעיות מיקוד
מגיעים אליו גם מחו"ל...

שולה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י מנדי שלום;2237568:
מניסיון השירות די זוועה

נכתב ע"י RACHELIB;2238075:
מגיעים אליו גם מחו"ל...

שרות זוועה זו אחת מהוצאות הדיבה הכי גדולות שניתן להגיד על עינית סניף ב"ב.
יש להם שרות מליון אחוז ומקצועיות שאין בשום מקום.
(ולא, אין לי קשר לאף אחד שם. אני סך הכל לקוחה שרכשה שם כמה וכמה זוגות משקפיים ובכל פעם התפעלה מחדש)
ואכן, יש להם בסניף הרב לנשא (החיצוני, של המבוגרים) את ד"ר נורמן שהוא מומחה מיקוד בינלאומי.
ממליצה בחום!

Clean

משתמש צעיר
D I G I T A L
גם אצלנו הלכו כמה בני משפחה לבדיקת מיקוד ראיה וכמעט כולם נמצאו עם בעיה ברמה כזו או אחרת. סדרת פגישות קצרות פותרות את הבעיה לתמיד.
כדאי לשלוח כל ילד לבדיקה, בלי קשר לרמת ההצלחה בלימודים.

מנדי שלום

משתמש פעיל
נכתב ע"י שולה;2238092:
שרות זוועה זו אחת מהוצאות הדיבה הכי גדולות שניתן להגיד על עינית סניף ב"ב.
יש להם שרות מליון אחוז ומקצועיות שאין בשום מקום.
(ולא, אין לי קשר לאף אחד שם. אני סך הכל לקוחה שרכשה שם כמה וכמה זוגות משקפיים ובכל פעם התפעלה מחדש)
ואכן, יש להם בסניף הרב לנשא (החיצוני, של המבוגרים) את ד"ר נורמן שהוא מומחה מיקוד בינלאומי.
ממליצה בחום!

ד"ר נורמן הוא רופא טוב ולא עליו דיברתי,
דיברתי על השירות של המוכרות, אני קונה אצלם כבר 3 שנים משקפיים ומגיע ומתקן כל אחד מהם כמה פעמים אצלם (שזה עוד עניין מוזר המשקפיים שלהם נשברים מהר יחסית לאופטיקה אחרת שהייתי בה) וכל פעם ההמתנה היא שעות, נוסף על כך שאם אתה לא בעל דיבור רם מישהו אחר יעקוף אותך בלי בעיה, ולא משנה מה תגיד.
ולא, אין לי מניות בהלפרין

grafix

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
ד״ר שפירר הוא ענק בתחום, אנחנו באנו אליו אחר שהיינו אצל אחד הגדולים (שמומלץ כאן באשכול) והוא אמר שלדעתו המצב ממש קשה וחייבים ניתוח, והמליץ לנו לפנות לשפירר בשביל לודא סופית, ושפירר אמר שמדובר בבעיה ממש ממש קלה ואין צורך לעשות כלום!

ואגב, בבעיות מיקוד מטפלים לרוב בתרגילים, אני ממליצה מאוד על אופטימום - נעמה ליפסון - בבית שמש, מכירה המון שטופלו אצלה בהצלחה.

געפילטע פיש

משתמש פעיל
פרופסור שפירר הוא רופא מעולה ומנתח מהטובים בארץ בעניני פזילה
אבל במיקוד ראיה הוא מפספס לא פעם
אני מכירה מקרה בו פרופסור שפירר שלל מכל וכול בעיית מיקוד לילד שלא הצליח לקרא ואחרי טיפול בבעית המיקוד, שאותה הוא הכחיש, הילד התחיל לקרא והיטב

חניק

משתמש פעיל
נכתב ע"י מנדי שלום;2237568:
מניסיון השירות די זוועה

מוחה בכל תוקף, אנחנו מקבלים שם שרות מעולה מכל הלב, מתחשב וסבלני.!!!!!

חניק

משתמש פעיל
נכתב ע"י RACHELIB;2238075:
מגיעים אליו גם מחו"ל...

אכן, אליו התכוונתי,
יש 2 דרכים לטפל בבעית מיקוד,
1, ע"י תרגילים במשך שנה, תרגילים יום יומיים, מעייפים ודורשים ישיבה קבועה של אחד ההורים עם הילד, מעבר לכך בכל שבוע צריך להגיע לבדיקה אצל הרופא, הבדיקה לוקחת זמן וכמובן - - כסף....
מישהי שטיפלה בדרך הזו אמרה לי שסך כל ההוצאות לטיפול בבנה היה כ10,000 ₪.
2. ע"י בדיקה אצל ד"ר אהרונוביץ מ"עינית", עלות הבדיקה 350 ₪ כפי הידוע לי אין השתתפות של קופות החולים, אם מגלים בעיה הרופא הנ"ל מתאים משקפיים ואם קונים אותם בעינית מקבלים הנחה של 250- ₪ בערך.

מריומה~

מהמשתמשים המובילים!
נכתב ע"י מינדי ל;2238684:
בעית מיקוד לא קשורה למשקפיים

לא מדויק.
רוחק ראיה ובעיית מיקוד זה שני דברים.
ובהחלט נעזרים במשקפיים למיקוד אבל זה עדשות אחרות(מגדלת) והבדיקה אחרת.

חניק

משתמש פעיל
פרופסור שפירר המומחה שנכתב עליו כאן בפורום ומומלץ ע"י כולם!
שמו הוא אברהם או אוריאל, כי יש שניים, אברהם מנהל היחידה למחלות עיניים בשיבא, ואוריאל רופא ומנתח באיכילוב.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  31  פעמים

לוח מודעות

למעלה