מדריך מידע חשוב אודות החזרים לבית החלמה ליולדת ממאוחדת שיא

שקדי

משתמש מקצוען
חוזרת לעדכן: במאוחדת אמרו לי שאי אפשר להשתמש ביתר מ-4 לידות, גם אם לא "ניצלו" את כל ה8000.
וגם הבהירו שה-3 ימים הנוספים שאפשר לקבל החזר עד חודשיים מהלידה (מילד רביעי ואילך) הוא רק כשהלכו לבית החלמה תוך חודש מהלידה.
אבל באמת הכי טוב שכל אחד יברר בעצמו על פי הנתונים שלו.
מסכימה עם השורה האחרונה
אבל!!!
באמת זה השתנה וה3 ימים בבית החלמה זה רק חודש מהלידה, פעם זה היה חצי שנה
הפיתרון שהצימר שלנו נותן לזה שניתן לרכוש זכות ל3 לילות ולממש תוך חצי שנה מזמן הרכישה.
תמיד כדאי להתעדכן בשינויים
ולגבי ה8,000 ב4 לידות, לי אמרו אחרת, ובדברים האלה מניסיון אישי וממאבקים כל מזכירה וכל מנהל סניף אומר משהו אחר, ולכן מומלץ לנסות להגיש במספר דרכים אם המזכירה אומרת שאין זכאות, אז אפשר להגיש דרך המחשב/אפליקציה, או אפילו בסניף אחר, אצלי זה עבד יותר מפעם אחת שאמרו לי בסניף שלא, והגשתי דרך המחשב וקיבלתי החזר.
ודרך אגב, ההחזר הוא רק כ 400 ש"ח ללילה, אאל"ט.

שקדי

משתמש מקצוען
@אילה ג יש החזר על יעוץ שינה, מדריכת הנקה, אימון אישי ואולי עוד. זה מה שזכור לי.
שמה לך פה קישור שיוכל לעזור לך וכדאי מאד לדבר עם מזכירה בסניף שלך וגם עם המוקד (3833*).

אילה ג

משתמש פעיל
ודרך אגב, ההחזר הוא רק כ 400 ש"ח ללילה, אאל"ט.
1682459072950.png

@אילה ג יש החזר על יעוץ שינה, מדריכת הנקה, אימון אישי ואולי עוד. זה מה שזכור לי.
שמה לך פה קישור שיוכל לעזור לך וכדאי מאד לדבר עם מזכירה בסניף שלך וגם עם המוקד (3833*).
תודה.
אבל משום מה פעם קודמת לא קיבלתי הכל למרות שהבאתי חשבוניות, לא זוכרת למה,
אבל לא קיבלתי את כל ה - 2,000 ש"ח.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה