תנו לי ביקורת מטעמי החג

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
קרדיטים:
@hbecker על המתכונים
מינה אייזנשטארק על עיצוב הסט בתמונת הבלינצ''עס
5.jpg
11.jpg
104.jpg
8.jpg

ETStudio

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
סט מושקע ודי יוצא דופן!

תנו לי ביקורת?
הראשונה יותר מדי קרה, הקימפוז דווקא בסדר.
השניה גם די קרירה [הפוקוס על המפית?] אבל הספייס למעלה מיותר, אולי קומפוזיציה אופקית תעבוד יותר טוב.
במחשבה נוספת, זה מקום מתאים עבור הטקסט של המתכון, כעיצוב גרפי, לא כקומפוזיציה לתמונה.
השלישית יצירתית, הבהירים קצת מדי שרופים.
האחרונה סובלת מעודף אומץ, אבל על זה מקבלים מחיאות כפיים...

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
סט מושקע ודי יוצא דופן!

תנו לי ביקורת?
הראשונה יותר מדי קרה, הקימפוז דווקא בסדר.
השניה גם די קרירה [הפוקוס על המפית?] אבל הספייס למעלה מיותר, אולי קומפוזיציה אופקית תעבוד יותר טוב.
במחשבה נוספת, זה מקום מתאים עבור הטקסט של המתכון, כעיצוב גרפי, לא כקומפוזיציה לתמונה.
השלישית יצירתית, הבהירים קצת מדי שרופים.
האחרונה סובלת מעודף אומץ, אבל על זה מקבלים מחיאות כפיים...
איזה תגובה מושקעת תודה!!!
אתה צודק על הקרירות היה לי מצב רוח לקריר הזה ויתכן שלא יזיק חימום
הספייס זה כמובן לעיתון(התרגלתי כבר להשאיר )
בקיצור דברי טעם

שושי סירקיס

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
תמונות יפות עם פוטנציאל טוב!!

לגבי ספייס, לעיתון אם צריך זה טוב, אבל לשיתוף כדאי לתקן
לגבי צבעים, רוויה, חושבת שיש מה לשפר, מצרפת לך כאן הצעות עריכה + צילום מסך של העריכה לכל תמונה.

בתמונה 1: חבל שאין רקע דומיננטי יותר מאחור, התמונה אנמית, משהו שקשור לסטייליסטית, אבל באמת חבל, זה היה נותן צבע למנה, וגם במנה עצמה היה אפשר להוסיף את העגבניות בעוד מקומות וכן את השעועית הירוקה ולתת צבע שנורא חסר.
הצילום טוב ויפה, התאורה קצת שטוחה, כדאי להביא את האור מצד שמאל אחורי צידי ולתת יותר עומק לתמונה. או לבוא מצד ימין ואז למלא בצד שמאל.

תמונה 2, לצערי לא מוצלחת, משהו בזוית, עם הקו האלכסוני הזה וכל הספייס, לא מחמיא למנה, הייתי מיישרת מנסה לבוא בזוית נמוכה יותר וקרוב יותר, ושוב הלבן הזה, לא מוסיף, וחבל צריך לתת צבע בפרט שהמנה אנמית (הערה לסטייליסטית) או לקשט את המנה עצמה, או לתת רקע או משהו, לא יודעת, חסר לי מאוד.

תמונה 3, מחפה על כל העדר הצבע של האחרות :) צילום יפה ומעניין, ( שוב בסטיילינג, פירות היער המבושלים- מעוכים ליד, היה עדיף לא להכניס..)

תמונה 4 מעולה!אהבתי את הזוית צילום. תראי איך היא טובה אחרי צבע, ניגודיות (וחידוד- יצא לי קצת מידי אבל לרעיון) . וכמובן קלוז אפ. היא יפה וטובה!

המון הצלחה!!!

1.jpg 2.jpg 3.jpg עריכה 1.PNG עריכה 2.PNG עריכה 3.PNG

יעל אייזיקוביץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מרצה בבית פרוג
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
תמונות יפות עם פוטנציאל טוב!!

לגבי ספייס, לעיתון אם צריך זה טוב, אבל לשיתוף כדאי לתקן
לגבי צבעים, רוויה, חושבת שיש מה לשפר, מצרפת לך כאן הצעות עריכה + צילום מסך של העריכה לכל תמונה.

בתמונה 1: חבל שאין רקע דומיננטי יותר מאחור, התמונה אנמית, משהו שקשור לסטייליסטית, אבל באמת חבל, זה היה נותן צבע למנה, וגם במנה עצמה היה אפשר להוסיף את העגבניות בעוד מקומות וכן את השעועית הירוקה ולתת צבע שנורא חסר.
הצילום טוב ויפה, התאורה קצת שטוחה, כדאי להביא את האור מצד שמאל אחורי צידי ולתת יותר עומק לתמונה. או לבוא מצד ימין ואז למלא בצד שמאל.

תמונה 2, לצערי לא מוצלחת, משהו בזוית, עם הקו האלכסוני הזה וכל הספייס, לא מחמיא למנה, הייתי מיישרת מנסה לבוא בזוית נמוכה יותר וקרוב יותר, ושוב הלבן הזה, לא מוסיף, וחבל צריך לתת צבע בפרט שהמנה אנמית (הערה לסטייליסטית) או לקשט את המנה עצמה, או לתת רקע או משהו, לא יודעת, חסר לי מאוד.

תמונה 3, מחפה על כל העדר הצבע של האחרות :) צילום יפה ומעניין, ( שוב בסטיילינג, פירות היער המבושלים- מעוכים ליד, היה עדיף לא להכניס..)

תמונה 4 מעולה!אהבתי את הזוית צילום. תראי איך היא טובה אחרי צבע, ניגודיות (וחידוד- יצא לי קצת מידי אבל לרעיון) . וכמובן קלוז אפ. היא יפה וטובה!

המון הצלחה!!!

צפה בקובץ המצורף 352958 צפה בקובץ המצורף 352959 צפה בקובץ המצורף 352960 צפה בקובץ המצורף 352961 צפה בקובץ המצורף 352962 צפה בקובץ המצורף 352963
תודה על ההשקעה בעיבוד ובהסבר
אכן תגובה מקצועית ומחכימה שקראתי בעיון
חלק הסכמתי וחלק פחות אבל לא היתה מילה שלא למדתי ממנה משהו
בענין העיבוד וואו
אני עוד אתעמק בשלבים
הורדתי ושמרתי

נ.ב: חוץ מבתמונת הבלינצ'ס, בשאר התמונות הסטייל שלי

אסתי וויג

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
יעל תמונות מהממות ומגרות!
אוהבת את הצילום הנקי,עושה אור בעינים וקל יותר להתעמק באוכל.

ושושי העיבוד מוסיף מאד!
אהבתי

♦ברכי קעניג♦

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אוהבת דווקא את הנקיות של הראשונה. הדבר היחיד שמפריע לי שם, זה שפתחת ממש צמצמם והמרקם היפה של התחתית (הריצפה כביכול, שולחן או מה שזה לא) מגיע רק בקטנה מתחת לצלחת,
אני חושבת שעוד מרקם ביותר שטח, היה יוצר יותר חספוס לתמונה. (ושושי צודקת חסר עגבניה בצד שמאל למעלה, בשביל הצבע)
את האחרונה אהבתי ממש ממש!

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעינים שלי:
הראשונה הכי יפה, יש לה נקיות ומרגישים טוב את האוכל, אם מישהו היה מביא לי עכשיו קערה כזאת, הייתי מאוד נהנה. זה נראה מרענן, טרי, ומוגש יפה.
מפריע לי קצת בעין הקיפול של המפית בצד שמאל של הצלחת, הוא מטיל צל קטן על השולחן וזה מושך את העין לכיוונו.
השניה בסדר גמור, נראה שהיא מקומפזת בצורה שאפשר להכניס מעליה טקסט, וזה מעולה, גם רואים את הפנים של המנה והפנים נראה טוב.
השלישית לא מספיק טובה בעיני, הגוון הסגול / מג'נטה שמשתלט על הפריים בלי שיהיה דרך להתחמק ממנו, זה נראה כמו לכלוך על השולחן, לא משהו מושך במיוחד, הטפטופים של השוקולד על הבלינצס לא מוסיפים למראה, וזווית הצילום שמתפרשת בעין בצורה לא נכונה, כאילו כל הערמה הזאת עומדת ליפול, נראית לי קצת מלחיצה.
הרביעית ממש טובה, אני אוהב את המרחב הפתוח הזה שנותן למנה הרבה כבוד, חוץ מהעובדה שיש איזה ריחוק פיזי בין המנה למתבונן, וקצת גורם לצופה להיות מנותק מהמנה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה