דרוש מידע מטבח קבלן-התייעצות

sunnn

משתמש פעיל
למעצבות שביננו ואלו שהתנסו
לדירה שתהיה מוכנה עוד כשנה וחצי ,אמורה לספק עכשיו לקבלן תכנית תשתיות אינסטלציה וחשמל,
או לסגור על סטנדרט.
לא מעונינת להתחייב מעכשיו לחנות מטבחים מסוימת היות וטרם בדקתי לעומק
האם יש דרך להוציא כזו תכנית עצמאית אצל מעצבת,ומה העלויות?
תודה מראש

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עד שלא יהיה לך תכנון סופי ומדויק (ולא משנה אם תבצע אותו חברת מטבחים כזו או אחרת או נגר) - לא תוכלי למקם נק' חשמל ואינסטלציה.

אשמח לעזור לך.
מוזמנת ליצור קשר טלפוני.

אביגיל9876

משתמש מקצוען
האם יש דרך להוציא כזו תכנית עצמאית אצל מעצבת,ומה העלויות?

בטח שאת יכולה להביא תכנית ממעצבת ולאו דווקא מחברת המטבחים
אם כי ייתכן שכשתבי איתם בהמשך יצוצו שינויים
זה תלוי כמובן ברמת המקצועיות של המעצבת ועד כמה תיכנסו עכשיו לכל הפרטים הקטנים (ויש המון כאלו...)

המון הצלחה!

sunnn

משתמש פעיל
כן,בהחלט התחלתי להבין שזה נושא ארוך ומורכב,
לכן קשה לי לקבל החלטות מיידיות על משהו כ"כ רחוק בכזה לחץ של זמן

אביגיל9876

משתמש מקצוען
כן,בהחלט התחלתי להבין שזה נושא ארוך ומורכב,
לכן קשה לי לקבל החלטות מיידיות על משהו כ"כ רחוק בכזה לחץ של זמן

למה זה בכזה לחץ של זמן? בד"כ הוא אמור לתת לך קצת זמן להתכונן.

מהנסיון שלי:
* רוב הקבלנים נותנים סטנדרט די מינימלי שלא מתחיל להספיק למטבח, כך שעל הסטנדרט בוודאי לא כדאי לך ללכת.
* תנסי לשבת עם מעצבת טובה ולתת תכנית מושלמת ככל הניתן, רק קחי בחשבון ש 100% תרצי שינויים בעתיד... (ואז תצטרכי לשקול כמה שווה לך לשלם על שינוי כי בכסף כמעט הכל אפשרי)

והכי חשוב - להתפלל לס"ד. אנחנו השקענו המון חשיבה על התכנית, חשבנו שכיסינו את כל הפרטים, ועדיין יש דברים שנעלמו מעינינו, או שלא יכולנו לצפות אותם עד שנשתמש במטבח בפועל.

ולזכור - אחרי הכל, זו דירת ארעי. אנחנו גרים בדירה חדשה מקבלן שיש שם לא מעט פשלות באיכות הבניה ולפעמים זה ממש מרגיז. מאז שבעלי אמר לי יום אחד - לא נורא, סה"כ דירת ארעי, זה הכניס לי את העניינים לפרופורציה. אני אומרת את זה לעצמי ונרגעת (עד לפעם הבאה)

sunnn

משתמש פעיל
נתן חודשיים,רק שדחיתי את זה לבינהזמנים בגלל הכולל,
ועכשיו ,אחרי שהלכנו לחנויות מטבחים השבוע-התחלנו להבין שזה מורכב ויקר,כבר נשאר לי פחות משבוע ..

תודה על העידוד,צודקת,רק ס"ד!

שיפי פוקסמן

תיכנון ועיצוב פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
בדרך כלל אפשר לדחות קצת את הדד ליין של הקבלן.

ממליצה לך בכל מקרה להתייעץ עם מעצבת, ולא רק עם העובדות בחברת המטבחים.
גם כי הראיה שלהן היא על שטח המטבח בלבד, בלי לראות איך הדברים משפיעים על שאר החללים בדירה.
וגם כי יש להן אינטרס למכור לך כמה שיותר, והן לא ניטרליות בייעוץ שלהן.

vhsvchch

משתמש מקצוען
אולי ניתן להוסיף נק' מים וביוב בעוד קיר, עולה כמה שקלים אבל ככה לא תהיו מוגבלים?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה