מטבח מול הכניסה

שלוש אחד

משתמש רשום
מנסה שוב להתייעץ פה.. אשמח לשמוע כיווני מחשבה.
מישהי התנסתה במטבח פתוח מול הכניסה?
זה אפשרי או ביג נו נו? אם יש תמונות השראה למישהו יותר מאשמח.
האופציה השניה היא לסגור ואז המטבח יצא מיושן וצר..

סטארטאפית

משתמש צעיר
לנו גם יש משהו כזה
אבל שמנו קיר גבס דק בדיוק מול הדלת ככה שזה לא בפנים של כל מי שבדלת...

א שיינפלד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים

שלוש אחד

משתמש רשום
תודה על התשובות! זה נשמע מצוין.
אם יש דוגמאות להשראה- ממש יעזור..

חילזון

משתמש מקצוען
לי יש מטבח מול הכניסה פתוח לגמרי עקב אילוץ ואנשים לפעמים בהלם מהרעיון. זה תלוי בכם בלבד אם מתחברים או מראש זה לא בא בחשבון. אנחנו אלה שחיים רוב הזמן בבית אז מי שנכנס פעם ב... שיהנה..

שלוש אחד

משתמש רשום
לי יש מטבח מול הכניסה פתוח לגמרי עקב אילוץ ואנשים לפעמים בהלם מהרעיון. זה תלוי בכם בלבד אם מתחברים או מראש זה לא בא בחשבון. אנחנו אלה שחיים רוב הזמן בבית אז מי שנכנס פעם ב... שיהנה..
מה המרחק בין הדלת למטבח?

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
לנו יש מטבח בכניסה, כך בנו את הדירה, וקנינו בשלב שלא הייתה אפשרות לשנות, זה יוצר מרחב גדול, כי מחובר לסלון, אחרי שמתרגלים לזה, יש בזה משהו נחמד מגיעים הביתה נמצאים מיד במטבח ויושבים לאכול, יוצאים מהבית, לוקחים אוכל מהמטבח ויוצאים...
לא מפריע לי אם משהו דופק ורואה ילדים אוכלים או אוכל..., כן משתדלת שהפח יהיה בארון, ולירקות עשיתי מגירות לירקות באי, שהכל יוכל להיות מאורגן

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מאד תלוי במבנה ובאפשרויות הסתרה גם אם חלקיות
יש לך תכניות להעלות?
משערת שיהיה קל יותר לכוון אותך לאפשרויות העומדות בפניך

מחלימה

משתמש מקצוען
השאלה מה זה מטבח- אם זה התנורים/השיש/המקרר או פינת האוכל??
פינת אוכל לא הייתי ממליצה בכלל, לא נעים שפותחים את הדלת ורואים אנשים אוכלים , צריך לתכנן את המטבח עצמו נכון כדי שגם אם הוא מול הכניסה- לא הבלגן הרציני הוא שיראה עם כל פתיחת דלת.
ויש גם מטבח אינטגרלי שזה כמעט ולא נראה מטבח אבל מייקר מאד.

שלוש אחד

משתמש רשום
מאד תלוי במבנה ובאפשרויות הסתרה גם אם חלקיות
יש לך תכניות להעלות?
משערת שיהיה קל יותר לכוון אותך לאפשרויות העומדות בפניך
אין לי עדיין תוכניות מדויקות. אבל בגדול מול דלת הכניסה יש שטח באורך של בערך 4 *4 מטר המיועד למטבח, כאשר הדלת בערך באמצע החלל.
מצד אחד של השטח הסלון ומהצד השני החדרים. האפשרות שיכולה לתת הסתרה היא לייצר קיר כמטר מול הדלת כאשר הכניסה למטבח תהיה מהסלון והמטבח יהיה כ3*4.
כך הוא באמת יהיה מוסתר אבל צר וסגור.
האופציה השניה היא מטבח פתוח כאשר החלק הרחב מול הדלת, וכך אפשר לייצר ר של ארונות ואי יפה אבל פתוח לכל מי שנכנס.
מקווה שהובנתי.

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אין לי עדיין תוכניות מדויקות. אבל בגדול מול דלת הכניסה יש שטח באורך של בערך 4 *4 מטר המיועד למטבח, כאשר הדלת בערך באמצע החלל.
מצד אחד של השטח הסלון ומהצד השני החדרים. האפשרות שיכולה לתת הסתרה היא לייצר קיר כמטר מול הדלת כאשר הכניסה למטבח תהיה מהסלון והמטבח יהיה כ3*4.
כך הוא באמת יהיה מוסתר אבל צר וסגור.
האופציה השניה היא מטבח פתוח כאשר החלק הרחב מול הדלת, וכך אפשר לייצר ר של ארונות ואי יפה אבל פתוח לכל מי שנכנס.
מקווה שהובנתי.
הובנת חלקית, לפחות על ידי...

חושבת שמטבח 'פרוץ' לכניסה הוא לא אידיאלי,
אבל בפרוש מטבח פתוח לסלון ולחלל נותן תחושת מרחב גם אם טכנית הוא לא יגדל משמעותית
השאלה אם ניתן למצוא פתרונות להסתרה מסויימת שתיתן את הפרטיות הבסיסית והיותר הכרחית מבחינתכם

מתייעצת

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
השאלה אם ניתן למצוא פתרונות להסתרה מסויימת שתיתן את הפרטיות הבסיסית והיותר הכרחית מבחינתכם
מה את מתכוונת הסתרה מסוימת?
יש לי מטבח, לא ממש מול הפתח אבל עדיין פתוח לגמרי, לא למי שפותח את דלת הכניסה אבל לכל מי שנכנס הביתה, לסלון, זה לא רק מהבחינה האסטטית אלא גם תחושה שאין גבולות. הילדים "נודדים"עם הצלחת, הלבן, הסנדוויץ, ...
כעת אני מחליפה מטבח ומאד חשוב לי לייצא איזושהי הפרדה. חוששת לעשות דלת כי המטבח באמת צר והקיר שבו הפתח הוא בסה"כ שני מטר, מה היית מציעה לי?

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר לתחום בעזרת קירות חלקיים/ משרביות
אפשר בעזרת דלפק
בעזרת ארונות גבוהים/ גובה חלקי
הפתרונות חייבים להיות מותאמים לשטח ולצרכים

בהצלחה!

רותי וינברג

מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה