מטבח מודרני בחלל אלכסוני (גם לי יש...)

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מה הייתם עושים בחלל הזה?
(השרטוט הנוכחי הוא סקיצה זמנית, אפשר לשנות).
מדובר בבית פרטי, והדרישות של הלקוחות הם:
1. לשמור על נקודות המים במידת האפשר
2. מתחת לחלון בתחתית התמונה יש יונקרס, בשום אופן הם לא רוצים להזיז את זה
3. יש להם שולחן אוכל עגול חדש מעץ אגוז אפריקאי, שחשוב להם איכשהו לשלב אותו במטבח.
4. הם רוצים חזיתות זכוכית לבנה בשילוב פורניר אלון (יתכן שהם יתפשרו על אגוז אפריקאי שתואם לשולחן).
מה דעתכם?

קבצים מצורפים

• צצצתצ.PNG
    צצצתצ.PNG
    KB 64.3 · צפיות: 393

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
יש בו המון מה לעשות!!
(כן עם להזיז נקודות מים)

אדריכלות מזווית אחרת

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אין כיריים?
מתבקש שאזור הישיבה עם השולחן העגול יהיה באזור החלון התחתון,
שאר המשטחים דורשים עיבוד,
לא נכון לחוות דעה כשאין את התמונה הכוללת של שאר הבית.

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
איפה מבשלים?
ומה יש בצד שמאל -זה חלון או דלת?
הניתוק בארונות בצד צפון מזרח מפריע לי בעין

חרש עץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
תודה על התגובות!
@אמא של חני - הלקוחות רוצים לחסוך בעלויות, ולכן הם לא רוצים להחליף ריצוף (יש שם ריצוף שיש יקר, ולהחליף זה אומר גם בסלון וכו'). יש לך רעיון שלא יצטרכו להרים את הריצוף?
@אדריכלות מזווית אחרת - בצד הפתוח זה פתוח לסלון גדול, ויש שם גם מדרגות לקומה שניה, אבל אין קשר למטבח
@gbg - המיקום של הגז הוא בערך מטר משמאל לכיור, בצד שמאל למעלה יש חלון ולמטה יש דלת יציאה לחצר. הניתוק באמת מפריע בעין גם לי, השאלה מה הפתרון.
אשמח לכל תגובה.
תודה רבה!

Geula-Arc

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב ואדריכלות פנים
למה לא להמשיך את הארונות כולל הפינה ולחבר ביחד
בארון הפינתי הזה בחלוקה הפנימית שלו -לא הייתי מסיימת אותו בדיוק בפינה אלא לפחות 30 ס"מ מכל צד שלא יצור לי פינה שאין גישה לנקות אותה

תמר רנד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
אפשר באמת לסגור את הפינה. וכך נוצר מין מטבח ח' (עם קיר אחד אלכסוני) ואת השולחן העגול לשים אחרי הדלת של היציאה לחצר. ולבדוק אם באזור שם אחרי שמכניסים את השלחן העגול נכנס גם מזווה (אולי לאורך הקיר שאחרי הדלת יציאה לחצר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה