מטבח וסלון מחוברים - אשמח לעצתכן.

• פותח הנושא bat 7
  • פורסם בתאריך

7שבע7

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
איור וציור מקצועי
אני ממש נגד מטבח פתוח. בעיקר כי אנחנו לא מסודרים כל-כך, ולא מתחשק לי שכל מי שייכנס לבית יראה את כל הכלים בכיור ואת שאריות ארוחת הצהריים... אבל בלי קשר אני מרגישה צורך להפריד בין החדרים - ולו רק כדי שיהיה ברור לילדים הגבול כשמבקשים מהם לאכול "רק במטבח"...
עוד סיבה שהחלטנו על מטבח סגור - כדי שנוכל לסגור אותו בפסח. ובפסח יש לנו פינת מטבח קטנטנה בסלון (ואז כן, המטבח מחובר לסלון... אבל יש דלת אקורדיון שאפשר לסגור איתה את אזור השיש, לא רק בימות השנה אלא גם סתם כך למראה נקי).
אצל גיסתי, למשל, יש מטבח ממש מחובר לסלון (אף שמבחינת הגודל של השטח הם היו יכולים לעשות מטבח נפרד...) אבל היא סופר נקייה ומסודרת - אחרי כל ארוחה אפילו מנקה את הכיסאות... (אבל לא יודעת אם זה יוכל להחזיק לאורך שנים עם התרבות הילדים בעזרת ה')

אורית שמואלי

משתמש פעיל
אנחנו עושים עכשיו חצי פתוח כלומר אי שמפריד בין הסלון והמטבח ועליו ארון שיגיע עד גובה 1.3
גם נותן אורור וגם חוסם מספיק...
אם מענין אותך לראות תוכנית אשלח לך באישי.
אשמח מאד לראות את התוכנית
אם תוכלי לשלוח לי ל SH7699048 בגימייל

נעמי20

משתמש פעיל
אנחנו עושים עכשיו חצי פתוח כלומר אי שמפריד בין הסלון והמטבח ועליו ארון שיגיע עד גובה 1.3
גם נותן אורור וגם חוסם מספיק...
אם מענין אותך לראות תוכנית אשלח לך באיש
אשמח אם תוכלי לשלוח לי nonebemo בגימייל

תותית 25

משתמש רשום
עברתי מבית שהמטבח היה חדרון קטן ודי נפרד משאר הבית וחיכיתי ליום שאעבור לבית שלי שהוא פתוח ואכן, מבחינתי היתרונות גוברים על החסרונות
1. הילדים שלי מאושרים עד הגג, אחה"צ הם רוצים את אימא באיזורם, וכשהייתי נכנסת למטבח הם היו מזדחלים אחריי ובוכים ומפריעים, כרגע הם תמיד רואים אותי לידם אז גם אם אני עומדת ומבשלת- הכל בסדר. הם לידי ולא מרגישים צורך לעמוד עליי.
2. באירוח זה פרקטי ומהמם, תמיד כשהיו מגיעים אורחים הייתי שוב- מתחבאת במטבח בשביל להגיש/לסיים דברים אחרונים/לאפות וכו' ויצא שרוב האירוח לא הייתי נוכחת. עכשיו אני נוכחת ב100%.
3. הרחבה בעין, מודרניות- אנחנו ב2022 ולא ב1980 שכל חדר תחום בפני עצמו . המרחב והחופשיות חשובים מאד
כמו שאין להשוות "מרפסות" של פעם שהיו עם חלון תריסים ענק למרפסות/סוכה/מקורות של היום...

בובה בי

משתמש פעיל
עכשיו לפני הרחבה בעז"ה יש לי מטבח פתוח לסלון שזה גם הכניסה לבית, אני אישית מאוד לא אוהבת- מפריע לי שאם המטבח מלוכלך כי אכלו בו אז כל הכניסה והסלון והמעבר ו... התלכלכו ג"כ. בקיצור עכשיו כשאני משפצת אני מתכננת להעביר את המטבח למקום אחר, לא לסגור אותה אבל לא בכניסה ובסלון.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה