מטבח - איזו סקיצה עדיפה

נאן---

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
כך שיהיה מקסימום משטחי עבודה ומקומות אחסון
אשמח לדעתכם
תודה
סקיצה 1 -
החסרון הבולט הוא שאין מאיפה לנקות ולגרוף את כל המשטח מהדלפק ואילך....
סקיצה 2 -
החברון הוא שאין אלמגוב מעלה הכיור הימני

סקיצה 1
1638784980580.jpeg

סקיצה 2
1638651063042.png

תכנון מקורי של המטבח כפי שמופיע בתוכנית דירת קבלן
1638311932323.png

nori

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
אני חושבת שבמטבח עם ארך כזה של משטחים נכון להפריד בין הכיורים (להבדיל ממטבח עם משטחים קטנים שאז אני מעדיפה לחבר כדי לא ליצור משטחים קטועים) לגבי החסרון בסקיצה השניה את יכולה להזיז את הכיור עוד קצת דרומה כדי שהאלמגוב יהיה מעל הכיור. אל תשתעבדי לסימטריה אין לה כל כך משמעות.

נאן---

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
אשמח לשמוע עוד הערות
אני רואה שיש הרבה צופות :)

ציפופו 1

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
במבחן היומיום סקיצה 2 יותר נוחה לעבודה, כי הגז נמצא בין הבשרי לחלבי ויכול לשמש את שתיהם. ותכלס במטבח עובדים יומיום, הוא צריך דבר ראשון להיות פרקטי.
הארון שאחרי המקרר לא חוסם את הגישה לכיור נט"י?

אילה זייברט

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
בסקיצה מס 1 החסרון הבולט שהכיור קרוב מידי לכריים
כשעומדים ליד הכריים תופסים גם את הכיור
וכשעומדים ליד הכיור מתחממים מהכריים
וגם שטח העבודה שבין הכיור לכריים קצת אבוד
סקיצה 2 נראית נוחה מאד ולדעתי כדאי להזיז את הכריים מעט ימינה וכך לתת לחלבי משטח יעיל
ואת הכיור הימני להזיז למקום שיש אפשרות למתקן יבוש כלים מעליו
במבט על המטבח הכיורים לא בולטים בשדה הראיה כיוון שהם שקועים כך שהסימטריה פחות משמעותית לגביהם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה