מחשב שנשכח הקוד - טכנאי

selo

משתמש פעיל
כמה אמור 'לעלות' איפוס הסיסמא ויותר נכון כמה זה כבר מוגזם ולחפש מישהו\טכנאי אחר

selo

משתמש פעיל
150? זה לא קצת הרבה?

אני רחוק מירושלים... אבל תודה על ההצעה - יש פה אנשים טובים בלע"ה

selo

משתמש פעיל
זה אמנם 5 דקות עבודה.
יתכן שתמצא גם ביותר זול, אבל בגדול זה המחירים...

כמובן לא כולל ביקור בית.

שומע, אולי מישהו התנסה עם פחות קצת??

אם כבר אז לצרוב גרסת וינדוס חדשה עולה כזה מחיר, על הדרך לעשות וינדוס טרי?

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה

selo

משתמש פעיל
תראו מה מצאתי עכשיו בחיפוש גוגל על העניין... חחח...

https://www.prog.co.il/threads/איפוס-קוד-כניסה.357197/

:eek: :rolleyes: ;) :D

.

טוב, אודה ולא אבוש - אני עשיתי את זה (פריצה) למישהו ולקחתי 50 ש"ח כמו ליצן
... אז מידי פעם אני קופץ פה לשאול כמה מקובל לקחת... אם הייתי חכם הייתי צריך לקבוע מחיר אחרי הבירור ולא לפני :mad:.

מאן דאמר..

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
... אז מידי פעם אני קופץ פה לשאול כמה מקובל לקחת... אם הייתי חכם הייתי צריך לקבוע מחיר אחרי הבירור ולא לפני :mad:.
כיוון שהגיד - שוב אינו חוזר ומגיד..:cool:

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אם אתה עושה את הפעולה מלמידת החומר בגוגל, יש מצב ש-50 ש"ח זה מחיר סביר...
טכנאי מוסמך שלמד שנים את התחום ויש לו ידע על כל בעיה וכל תקלה שיכולה להווצר מפעולה שהוא עושה, וידע לתקן אותה בזמן אמת, וגם משלם מס הכנסה ואפי' שכירות לחנות או מעבדה וכד', יכול לגבות על השירות 150 ש"ח...
(כך נראה לי, ניתן לחלוק ולסתור..).

תודה רבה!

מהמשתמשים המובילים!
הכל טוב. לא חושב שהיית ליצן, @אלישי היטיב להסביר ואני מסכים איתו בכל מילה.

אגב, רק לאחר מעשה שמתי לב שאתה פתחת גם את האשכול הישן. התכוונתי בעיקר את הדיון שם ואת המחירים שכתבו שם, ולא ראיתי מי פתח את האשכול. אז אני מתנצל.

selo

משתמש פעיל
אם אתה עושה את הפעולה מלמידת החומר בגוגל, יש מצב ש-50 ש"ח זה מחיר סביר...
טכנאי מוסמך שלמד שנים את התחום ויש לו ידע על כל בעיה וכל תקלה שיכולה להווצר מפעולה שהוא עושה, וידע לתקן אותה בזמן אמת, וגם משלם מס הכנסה ואפי' שכירות לחנות או מעבדה וכד', יכול לגבות על השירות 150 ש"ח...
(כך נראה לי, ניתן לחלוק ולסתור..).

אבל ממתי קובעים מחיר לפי איך למדתי, תכלס תקנתי והכל עובד יופי מה ההבדל בין אחד עם תעודה רשמית של "טכנאי מחשבים" לבין אחד שניסה את השיטות השונות על 10 מחשבים והצליח והגיע למסקנה שהוא "הגיע להוראה" בנושא הזה ואכן גם הפעם הצליח.
אם לא הייתם תופשים אותי אז השאלה הבאה הייתה אברך שהכונן חיצוני שלו נפל או משהו כזה והוא היה צריך שחזור. במנהל דיסקים לא ראו כלום אך עם הכבל שלי כן ראו אותו לפחות שם. עם תוכנות השחזור בקלות היה אפשר לשחזר ודרשתי על 430 GB שחזור אולי 300 שח ואז הוא אמר שמספיק לו שתי קבצים בודדים מתוך כל 430 המלאים. אז שחזרתי את שתיהם וגמרנו.
כמה הייתם לוקחים? אז שוב כמו ליצן 60 ש"ח כי מה זה 2 קבצי PDF שהיו קריטיים להם? אני בטוח שטכנאי רשמי אחר היה לוקח לפחות 100 כי זה המחירים על שחזור.
בקיצור תמחור במחשבים זה נושא קשה...

אלישי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אברך שהכונן חיצוני שלו נפל או משהו כזה והוא היה צריך שחזור. במנהל דיסקים לא ראו כלום אך עם הכבל שלי כן ראו אותו לפחות שם
אתה יודע מה הייתה התשובה.... עצם זה שמחברים את הדיסקשיח הזה למחשב אחרי שזה נפל, עושה תקלה חמורה ונזק בלתי הפיך לכונן הקשיח ולחומר הנמצא שם מכיון שהוא מבוסס על חלקים נעים ולעולם לא תדע מה נשרט והיכן, כשחיברת את הדיסק למחשב... ולכן אני מציין שטכנאי שיודע מהו עושה ומוכן לקחת על עצמו את האחריות על כל נזק מהפעולות שלו... ועיקר העיקרים, הוא נזהר כמפני אש מלבצע נזק (הנגרם מפתרונות חובבניים מקריאת הפוסט הלא נכון בגוגל וכו')... רק טכנאי כזה יכול לבקש כזה סכום של כסף, מאחר ועומד מאחורי זה כל האמור לעיל...
כמובן שאני לא מדבר על הדוגמאות ועל הנידון הזה, אני מדבר באופן כללי...
(ניתן לחלוק ולסתור..)..

משתדל להיות פשוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
שתי אשקולות מחכימים בהחלט, הייתי שם דגש על עוד נקודה.
אם זה המקצוע שלי והפרנסה שלי, אני יקח מחיר לא לפי הזמן מהסיבה שאין לי כל היום עבודה, וגם אםיש עבודה, יש לי זה הריזיקה שלא יהיה לי עבודה, ואתה משלם על זה שיש לך אפשרות לטכנאי זמין.
המציאות שהיום אין לטכנאים הרבה עבודה, כי הרבה מסתדרים לבד, עם כל הידע שמסתובב.
מכריח את אלה שצריכים, לשלם קצת יותר...
לענייננו לפותח האשכול @selo לדידי דברים שאתה עושה, לעיתים אני עושה בחינם, מכיון שזה לא המקצוע שלי, אני מרגיש שלא מגיע לי על זה תשלום, ולכן אני גם לא לוקח.(אלה א"כ דוחפים לך);)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה