מחשב קורס לאחר 3 שניות

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
חבר התקשר אלי אמר לי שניקה את המחשב מאבק והמחשב נדלק אך לאחר 3 שניות נכבה לא מראה אפילו ביוס כלום מסתבר שניקה עם מייבש שיער חם:eek::eek:,
מאווררים עובדים אבל 3 שניות נכבה , אמרתי לו שיבדוק חיבורים שוב יראה עם הכל כמו שצריך, ויכול להיות בעיית קירור גם שישים שוב משחה טרמית וכן יסדר את המאוורר במקומו עדיין לא עובד וקורס שוב אחר 3 שניות ומטעין עצמו מחדש
מה אתם אומרים???
אני חושד בספק כח

qwerrrewq

משתמש מקצוען
נייח או נייד ?

מייבש שיער חם עשוי לשרוף רכיבים בלוח אם. זה נראית תקלת אלקטרוניקה ולא ספק כח שאם כן היה צריך לא לפעול בכלל או להיכבות בצורה רנדומאלית, ה 3 שניות אלו מפנות לכיוון הלוח והרכיבים

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
נייח
המייבש שיער היה קצת זמן ככה אמר לי
לי היה משהו ממש דומה וזה היה ספק היה נורה דלוקה בלוח והמאוורררים לשנייה ונכבו שוב

qwerrrewq

משתמש מקצוען
שווה לבדוק עם ספק חלופי, רק כדי לשלול את האפשרות, גם שניה של אוויר חם מידי יכולה לשרוף רכיבים רגישים.

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
בסוף עידכן אותי שזה היה אבק שנכנס בין הסולטים של הזיכרון נוקה ועובד נפלא ,

שבת שלום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  14  פעמים

לוח מודעות

למעלה