מחשב נייד MAC

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
דרוש בדחיפות המלצות למחשב MacbookPro עד 1800$
עם כמה שיותר RAM - לפחות 16GB
SSD עם לפחות 128GB זכרון
המחשב מיועד לפיתוח תוכנות.
תודה מראש.

bris

משתמש סופר מקצוען
לא תמצא במחיר הזה טאצבר , אבל תוכל למצוא LATE 2015 יפים . אני מבין שאתה מדבר על 15 ?

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
לא תמצא במחיר הזה טאצבר , אבל תוכל למצוא LATE 2015 יפים . אני מבין שאתה מדבר על 15 ?
בעיקר האיכות והמהירות מעניינים אותי, (אפשרי גם בלי טאצ') יש דגמים (אפילו ישנים) מומלצים?

נערך לאחרונה ב:

יוכבדא

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
סקרנות גרידא, למה הבחירה במאק?
גם אני רגילה ללנובו, אבל המחשב החדש מיועד לפיתוח אפליקציה, בשביל לפתח אותה בwindows יש צורך בהרבה התאמות היות וסביבת הפיתוח שונה, ויהיה יותר קשה לבנות סביבה ולבצע בה שינויים.
ממה ששמעתי, מאק טוב גם בשאר הביצועים (עבודה משרדית וכו') ו-
once you go mac, there is no going back.
(בד"כ מי שמתחיל עם מאק לא עוזב)

bris

משתמש סופר מקצוען
once you go mac, there is no going back.
(בד"כ מי שמתחיל עם מאק לא עוזב)

ממש לא נכון , עברתי עשרות מקים בחיים , עוד מימי ה iBook clenetine לפני כמעט 20 שנה

98121b38d331ab37beafbede74fdec54.jpg

ואני יכול להצהיר בפה מלא , שאין לו שום יתרון ברור על PC חוץ מפוזה (שזה ממש קריטי להמון אנשים )

אם באמת יש שיקולים מצד סביבת פיתוח אפשר לשקוח להתקין מקצועית MACOS על PC , מה שנקקרא HACKINTOSH , אם עושים את זה נכון זה עובד 99% כמו מק רגיל , ברבע מהמחיר.

נ.ב. פוסט זה נכתב על IMAC 27 בגירסת mojave , ויש לי עוד שני ניידים בשימוש (טאצבר 2016 , ו AIR15)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה