מחשב נייד 11" עם 32/64 ג'יגה eMMC אחסון, שווה משהו?

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
במקומות רבים מפרסמים על לפטופים ממוזערים מסוג זה, ברצוני לדעת האם כדאי לקנות מחשב מסוג זה, למי שזקוק רק לכתיבה בוורד ואולי גם לפתוח את פרויקט השו"ת, או שמומלץ לברוח ממחשבים אלו.

סמינר דוד

משתמש מקצוען
יש לי אותו. הוא מאוד יעיל. מהיר וטוב.

השאלה, למה אתם צריכים אותו. אני משתמשת בו בעיקר לתוכנות אופיס רגילות, משרד החינוך, כל האתרים שלהם. מצגות וסרטונים לתלמידות, להעלות במסך גדול, או מקרן. נוח לנשיאה בתיק. ועובד טוב ללא תקלות. אני נהנית ממנו. יש לי אותו כשנה.

yonatanr

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
יש לי אותו. הוא מאוד יעיל. מהיר וטוב.

השאלה, למה אתם צריכים אותו. אני משתמשת בו בעיקר לתוכנות אופיס רגילות, משרד החינוך, כל האתרים שלהם. מצגות וסרטונים לתלמידות, להעלות במסך גדול, או מקרן. נוח לנשיאה בתיק. ועובד טוב ללא תקלות. אני נהנית ממנו. יש לי אותו כשנה.
של איזו חברה, וכמה ג'יגה?

בנצי20

משתמש פעיל
32 ודאי שלא, תוך חודשיים לא יהיה לך מגה בייט אחד פנוי, 64 ג'יגה יש על מה לדבר אם זה נטו לאופיס ובר אילן (יש את האסוס אברכים שהוא סביר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה