מחשב נייד לעבודה ולימודים

lll1252

משתמש חדש
--מה התקציב המירבי?

עד 4000, מוכן להוסיף עוד 200/300 שח.

--מהם שימושי המחשב?

עבודה יום יומית 9-10 שעות. ובעוד שנה- התחלת תואר במדעי המחשב ומתמטיקה.

--מה חשוב לי שיהיה במחשב?

שיחזיק לי לחמש שנים הבאות, מסך 15.6" עם שוליים דקים, מקלדת מלאה ומוארת, סוללה שתחזיק לפחות ל 5 שעות בשימוש רגיל, מחשב לא כבד מידי(שיתאים לסטודנט), ווינדוס 10, מעבד דור 10, כונן SSD לפחות 512 ג'יגה(לא משולב עם דיסק קשיח).

--האם ישנה העדפה לרכוש את המחשב מחנות ספציפית?

מעדיף מאייבורי, יש לי חנות בעיר..ksp פחות כי אני לא רוצה להזמין במשלוח.

--מתי מתוכננת קניית המחשב?

שבוע הבא/עוד שבועיים.

--שורה תחתונה

נורא מתלבט אם ללכת על 8 או 16 RAM ו אם i5 או i7, הבנתי שמדובר בהבדל של 1000 שח בערך.

מתלבט גם בין החברה- חלק אומרים dell, הרוב המליצו על thinkpad או דגמים אחרים של לנובו, וחלק על HP, ואהבתי את המראה של האסוס..

יש מלא דגמים, אי אפשר להתייעץ עם סטודנטים כי מה שהם קנו כבר נחשב ישן נכון להיום, וכבר נהייתי מבולבל לגבי מה עדיף לקנות..

אשמח לעזרה ולייעוץ

תודה

מחשבים ורשתות

משתמש פעיל
--מה התקציב המירבי?

--מהם שימושי המחשב?

שיחזיק לי לחמש שנים הבאות, מסך 15.6" עם שוליים דקים, מקלדת מלאה ומוארת, סוללה שתחזיק לפחות ל 5 שעות בשימוש רגיל, מחשב לא כבד מידי(שיתאים לסטודנט), ווינדוס 10, מעבד דור 10, כונן SSD לפחות 512 ג'יגה(לא משולב עם דיסק קשיח).

שבוע הבא/עוד שבועיים.

--שורה תחתונה

נורא מתלבט אם ללכת על 8 או 16 RAM ו אם i5 או i7, הבנתי שמדובר בהבדל של 1000 שח בערך.

מתלבט גם בין החברה- חלק אומרים dell, הרוב המליצו על thinkpad או דגמים אחרים של לנובו, וחלק על HP, ואהבתי את המראה של האסוס..

יש מלא דגמים, אי אפשר להתייעץ עם סטודנטים כי מה שהם קנו כבר נחשב ישן נכון להיום, וכבר נהייתי מבולבל לגבי מה עדיף לקנות..

אשמח לעזרה ולייעוץ

תודה
במחיר של 4000 תוכל לקבל הרבה יותר ממה שכתבת כאן אפשר ליצור קשר
b0534103267אין לכתוב כתובת מייל

אברךליטאי

משתמש מקצוען
--מה התקציב המירבי?

--מהם שימושי המחשב?

שבוע הבא/עוד שבועיים.

--שורה תחתונה

אשמח לעזרה ולייעוץ

תודה
מחשב לצרכים שלך אפשר להשיג גם ב 2500 ש"ח

-אליה-

טכנאי מחשבים - מכירה, התקנות מרחוק, שדרוג
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לקבלת הצעת מחיר משתלמת ניתן ליצור קשר
tod5585 בגימייל

bris

משתמש סופר מקצוען
אני אסכם את הבקשות שלך

1. סוללה 5 שעות , זה קשה למצוא במחשב זול , כדי שתוכל לקבל באמת 5 שעות ב 15.6 איטש , צריך סוללה באזור ה 70WHR. לא נפוץ . רוב המחשבים הזולים זה בין 29 ל 35 WHR.
2. מסגרת מסך דקה , זה לא קשה למצוא.
3. דיסק SSD 512 זה לא קשה

אני חושב למשל על ה UX533F של אסוס , גם יכנס לך במחיר , הוא גם דק מאוד וקל ויש לו סוללה ענקית .
יש לי עוד אפשרויות תוכל לפנות אלי .

c0544578946 בגימייל

lll1252

משתמש חדש
אשמח להמלצות על עוד לפטופים, ולא חייב ב 4000 רשמתי עד 4000 ואם צריך אוסיף עוד קצת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה