מחשב לגרפיקה - איך בונים את זה?

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
שלום לכולם!
אוקי אני יודעת שפתחתם כבר המון אשכולות בנושא, אבל חיפשתי ולא מצאתי משו מספיק ממוקד... אני לא כל כך מבינה בזה לכן אני רוצה משהו כמו בערך... רשימה למכולת כדי לקחת ולתת לחנות להרכיב לי לפי המפרט שתתנו לי. משהו חזק לתוכנות גרפיקה (לא וידאו ותלת מימד).
אני מאמינה שגם אחרים יעזרו במפרט הזה חוץ ממני.:D
אם תואלו לנדב לי קצת מהידע המקצועי שלכם, אהיה אסירת תודה. :)

אלינור

גרף

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
המחשב של פרוג - שהציעו בערב 'ערך מוסף' הוא לא מספיק ממוקד?

זהו בדיוק המחשב לגרפיקאים, ואין צורך ללכת למכולת, אפשר לקנות משהו הכי טוב במחיר הכי טוב, במקום הכי טוב! אני ממש לא מבין למה אנשים מחפשים צרות.

מנהל פורום זה - מר בריס מיודעינו, המומחה הגדול ביותר למחשבים שאני מכיר (ואני מכיר כמה וכמה מומחים) הוא זה שהרכיב את ה'סוס עבודה של פרוג', אז מה צריך יותר מזה?

יש כאן המון אשכולות של כאלו שהתחכמו וקנו אצל כל מיני מאכערים עם או בלי מפרט מראש ואח"כ באים לכאן לבכות...

לא חבל?

אלינור

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אולי בכל זאת?... כמה נדיבי לב?

Shia

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה