מחפש תוכנה למעקב עבודה

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מחפש תוכנה למעקב אחרי זמן עריכה של קבצים, בעיקר בוורד ובאינדיזיין.
כלומר, אני רוצה לדעת כמה זמן עבדתי באמת על כל קובץ (כי האופציה "זמן עריכה כולל" שנמצאת בלשונית "קובץ" בוורד, מראה כמה זמן הקובץ היה פתוח, לא כמה זמן ממש עבדתי עליו).

בתודה מראש.

(חיפשתי בפורום, והאשכול היחיד שמצאתי זה זה, ולא ממש הבנתי איך לעבוד עם התוכנה הנז' שם. לכן אם יש משהו יותר ידידותי למשתמש, אשמח לשמוע)

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
יש את התוכנה של @אליהו פריד
אבל צריך ללחוץ ידנית ולסמן כניסה ויציאה,
לא עובד אוטו' לפי קובץ מסוים

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש את התוכנה של @אליהו פריד
אבל צריך ללחוץ ידנית ולסמן כניסה ויציאה,
לא עובד אוטו' לפי קובץ מסוים
תודה רבה! זה נחמד מאוד, אבל כמוה יש עוד מאות תוכנות.
אני צריך תוכנה שתעקוב אוטומטית...

lab

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אני לא יודע אם זה לפי זמן עריכה או רק לפי הזמן שהתכנה פתוחה:

תוכנה בשם rescuetime. התוכנה הזו שונה מ-timesnapper בזה שהיא לא נותנת לך צילומי מסך, אלא מיד מוציאה לך דוחות לפי האפליקציות שעבדת עליהן , והאתרים שביקרת בהם. אתה יכול לראות את הדוחות באתר שלהם, ע”י כניסה עם שם משתמש וסיסמה.

ynigun

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
כלומר, אני רוצה לדעת כמה זמן עבדתי באמת על כל קובץ (כי האופציה "זמן עריכה כולל" שנמצאת בלשונית "קובץ" בוורד, מראה כמה זמן הקובץ היה פתוח, לא כמה זמן ממש עבדתי עליו).
איך זה ימדוד את הזמן שאתה מסתכל על המסך ובוחן מה צריך לעשות, בלי עריכה בפועל?

פלפלונית

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש את זה
מכירה משהי שמשתמשת בזה באופן קבוע
מאוד מוצלח!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה