מחפש שותף מתכנת/ת פרילנסר

lingar

משתמש חדש
בס"ד

שלום לכולם

***למי שמתעניין בבקשה לקרוא עד הסוף ולחסוך ממכם וממני פניות לא רלוונטיות וטרחה מיותרת***

אני מתכנת פרילנסר שרוצה לקדם את העסק שלי , עושה פרוייקטים בכל תחומי התוכנה ומתמקד בתחום הWEB .

מחפש שותף לדרך שיעזור לי בכל הרמות - גם בעשיה וגם בניהול ובשיווק.
אני מתכנת בעיקר בJava צד שרת וצד קליינט בJS ותולדותיה (אנגולר וכו')

מדגיש מראש - זה הצעה לשותפות - אין כסף זורם, כשייכנס פרוייקטים בעזרתו יתברך יהיה כסף.

אני מאמין שבעבודה משותפת חיובית עם אנשים נכונים ונבונים וטובי לב בע"ה יתברך נגיע רחוק. טובים השנים מן האחד.

אלה הדברים שאני מחפש :

- מוכנות להשקיע לפחות 4 שעות בשבוע.
- ידע בסיסי בתיכנות .
- מוכנות ללמוד Java ומה שיצטרך .
- עבודה בפ"ת והסביבה (אין לי בעיה לעבוד עם מי שירצה להגיע מרחוק אבל זה איזור העבודה שלי).
- אמונה עצמית והבנה עצמית גבוהה.

לקחת בחשבון :

- העבודה כוללת אינטרקציה ברמת שבועית עם גבר כולל גם פגישות לפעמים, למי שזה מפריע זה לא רלוונטי.
- כוללת גם יציאה מהבית למפגשי נטוורקינג וכיו"ב.
- אני מחפש לעבוד עם בני אדם שיודעים להתנהג כמו בני אדם ולא מסתובבים רק סביב האינטרס שלהם.

מי שזה מעניין אותו מוזמן לפנות למייל <לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי> ולשים לב לכתוב בשורה הראשונה :

"קראתי ואני מבין שמדובר בשותפות לא עם שכר קבוע מראש, רק כשייכנסו פרוייקטים ".

***אני באופן כללי משתדל להיות מאוד נחמד וישר פשוט אין לי כח לפניות סרק שיודעים לדבר רק כשיש אינטרנס ואח"כ לא מכירים אותך. ולכן פניות שנשלחו בשלוף ייתכן שאני לא אענה להם. הפניה מיועדת ל2 המינים. ***

ערב טוב לכולם

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה