מחפש פרילנסר יציב ומנוסה בג'ומלה וורדפרס

mark02k

משתמש חדש
שלום חברים, אני אוהב להכנס לפורום הנפלא הזה, אבל עד עכשיו לא היה לי משהו מסויים לתרום לדיונים. אני עוסק בפיתוח אתרים ואפליקציות לשוק הרחב ובפרוייקטים של חברות הייטק ברמת ניהול וניתוח מערכות.

עבור הפרוייקטים לשוק המסחרי אני מחפש שותף/פרילנסר בעל ידע מעמיק בפיתוח (HTML5 CSS JS PHP MYSQL) ויכולות של איש אתרים FULLSTACK - כלומר מישהו שיכול לבנות אתר מ-א' עד ת' לפי דרישות הלקוח.

את אתרי התדמית והמידע אני בונה לבד, אך לפרוייקטים מורכבים דרוש לי אדם עם יכולת ריצה ועקביות, ולא מתייאש אחרי 3 פינפונגים עם הלקוח.

אשמח לקבל פניות רק ממתכנתים המתאימים לתיאור.

אני עובד על בסיס של ג'ומלה וורדפרס.
כרגע על הפרק יש 2 פרוייקטים בסדר גודל בינוני, ויש עוד כמה בקנה. אני מאיזור ירושלים, ומחפש אנשים מאיזור זה ג"כ.

הצפייה שלי לעבוד ע"ב הצעת מחיר עם תמיכה בפרוייקט כמה שיידרש לטווח הרחוק.

והכי חשוב: מי שלוקח פרוייקט צריך לסיים אותו במחיר ובזמן שהוא קבע לעצמו, ברמה שהלקוח ישמח שהוא בחר לעבוד איתנו.

chagold

משתמש צעיר
הנדסת תוכנה
שלחתי הודעה פרטית.

נערך לאחרונה ב:

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה