מחפש סקריפט הערות שוליים

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני מחפש סקריפט הערות שוליים טוב ויציב לאינדזיין אם אפשרות לכותרות והערות מקושרות בטקסט נפרד אשמח אם משהו יוכל להמליץ לי על משהו טוב
גם אני מחפש סקריפט לוורד שהופך הערות שוליים להערות מקושרות בסוף המסמך

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אני מחפש סקריפט הערות שוליים טוב ויציב לאינדזיין אם אפשרות לכותרות והערות מקושרות בטקסט נפרד אשמח אם משהו יוכל להמליץ לי על משהו טוב
גם אני מחפש סקריפט לוורד שהופך הערות שוליים להערות מקושרות בסוף המסמך
FOOTWORK של @אריאל וו ?
כמו כן, את זה אתה יכול לעשות גם עם הסקריפט רב-טקסט של @ניוגראף

לגבי המרת הערות שוליים להערות בסוף המסמך בוורד - לא צריך סקריפט, אפשר לעשות את זה בוורד עצמו (המר הערות שוליים להערות סיום)

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
אני לא מכיר משהו אחר מלבד FootWork - הוא כולל את כל האפשרויות של הטקסט הרגיל בהערות שוליים, וגם כולל כותרות להערות. אם משלבים את זה עם המרת הערות השוליים להערות סיום, אפשר לעבוד עם הערות מקושרות באינדיזיין ללא צורך בעדכון הסקריפט לאחר שינויים. ראה כאן.
הסקריפט "רב טקסט" הוא גם כן מעולה אבל פחות מתאים להערות שוליים רגילות (מתאים בעיקר לעימוד עם ברך) והוא גם לא כולל כותרות להערות. יש לניוגראף סקריפט נפרד לכותרות להערות - "כותרת להערות שוליים". גם לאליעזר אביחיל יש סקריפט לכותרת להערות, ראה כאן.

המרת הערות שוליים להערות סיום אפשר כמו שתא חזי אמר בוורד עצמו, וגם באינדיזיין אפשר (עם סקריפט שמובנה בתוכנה - בתפריט Type באפשרות Convert Footnotes and Endnotes.

לניק @5127109) יש כלי חזק מאד להמרת כל סוגי הערות בוורד - כולל הערות בלון

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
הסקריפט "רב טקסט" הוא גם כן מעולה אבל פחות מתאים להערות שוליים רגילות (מתאים בעיקר לעימוד עם ברך) והוא גם לא כולל כותרות להערות. יש לניוגראף סקריפט נפרד לכותרות להערות - "כותרת להערות שוליים". גם לאליעזר אביחיל יש סקריפט לכותרת להערות, ראה כאן.
הוא כן כולל כותרות להערות כשהן טקסט נפרד (פשוט מגדירים את הכותרות בסגנון אובייקט של אותה רמה). כמו בסקריפט של אריאל, רק דרך העבודה שונה.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא הבנתי...
נגיד החלטתי להחליף עיטור בכותרת, איך אני עושה את זה על כל המסמך עם סקריפט רב-טקסט?
לא מצאתי את האופציה הזו...

תא חזי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
לא הבנתי...
נגיד החלטתי להחליף עיטור בכותרת, איך אני עושה את זה על כל המסמך עם סקריפט רב-טקסט?
לא מצאתי את האופציה הזו...
החלפה לכאו' אין. וזה באמת חסרון. אבל כשבונים את הקובץ מלכתחילה אפשר להחיל כותרת על ההערות.
אולי @ניוגראף יתקן את זה בעדכון/גירסה הבאה

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
תודה לרב @תא חזי
נגיד ואני הופך את הכל להערות סיום בוורד ומיבא לאינדי, האם יש אפשרות לעשות כותרות למשבצת של הערות, כי נסתי להלביש כותרת במסטר על רבוע הטקסט וכשבאים להזיז אותה הטקסט שהזרמתי על המשבצת נשאר עומד במקומו, וגם בגרופ לא הצלחתי

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
עימוד ספרים
והוא גם לא כולל כותרות להערות

הוא כן כולל גם כותרות - הגם שזה לא ברור במדריך, אפשר לראות כאן [עמוד י״ד] - פשוט שמים הכותרת [יכול להיות כל סוג אובייקט] במאסטר, ונותנים לו סגנון אובייקט בשם מספר הרמה, וזהו...

החלפה לכאו' אין. וזה באמת חסרון. אבל כשבונים את הקובץ מלכתחילה אפשר להחיל כותרת על ההערות.
אולי @ניוגראף יתקן את זה בעדכון/גירסה הבאה

נכון, כרגע אין.
אבל היתרון בזה שהוא לא מוגבל לטקסט אחד מקושר לטקסט אחד, תיאורטית הוא עובד עם מספר טקסטים בלתי מוגבל...
אבל אפשר להוסיף פונקציה כזה די בקלות...

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
וואי זה עובד ישתבח שמו, הגדרתי אובייקט במסטאר לתיבות טקסט וגם לעיטור הגדרתי אובייקט לאחר מכן עשיתי גרופ לעיטור ולתיבת טקסט במאסטר, וראו איזה פלא אפשר להזיז את התיבת טקסט על ידי ה-GAP TOOL עם העיטור שמחובר בגרופ, סוף כל סוף זה עובד!!!, זה חסך לי מאות שעות של עבודה, כי בפעמים קודמות לא עשיתי אובייקט לעיטור ולטקסט אלא סתם גרופ, וזה עבד טוב עם הGAP TOOL, ועכשיו זה עובד
תודה רבה ל-ה'

נערך לאחרונה ב:

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
השאלה שלי האם הסקריפט של @אריאל וו יסתדר עם שני תיבות טקסט כי ראיתי שהוא בסרטון של @אברהם שהסקריפט מתאים את עצמו לטקסט, אבל מה יקרה לתיבת הטקטס השני שנמצא למעלה יותר האם גם הוא יזוז ויותאם לפי הצורך? ככה זה אמור להראות פחות או יותר:
דוגמא א.jpg

עיטורים פלוס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
עימוד ספרים
הסקריפט FOOTWORK מתאים ל- 2 טקסטים. אצלך זה 3.
אם רב טקסט אפשר לעשות את זה, אבל זה חצי ידני

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
לא הבנתי מה ההבדל בין הטקסט העליון לאמצעי חוץ מכמה הבדלים בפיסוק

שלימות

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
לא הבנתי מה ההבדל בין הטקסט העליון לאמצעי חוץ מכמה הבדלים בפיסוק
בהשמך יש ביאור באמצע באותיות יותר קטנות, וגם בטקטסט הנ"ל יש את המראה מקומות ללמטה יותר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה