מחפש סקריפט הערות שוליים

עימוד >> תוכן מקצועי

קבלו סוף סוף את התמונות הזוכות!
אמרנו יום שלישי שנהפך לרביעי ואז עוד שבוע שהתארך לשבועיים, מה באמת קרה? כבר סיפרנו לכם שחלק מהשופטים חלו בקורונה ולקח זמן עד שחזרו לעצמם במעט...
גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
הדרך להייטק עוברת בבני ברק
מרחב עבודה הצפוף בנשים חרדיות שיושבות וכותבות קוד, הוא לא מראה שכיח. לפני כמה שנים היו שאמרו שהוא גם לא אפשרי.
4.00 star(s) 1 ratings
מאחורי העמק | חלק ג'
"פסולה" "לא נכון" "עכשיו תורך לאחוז!" לכל אחת יש את הזיכרון המתוק הזה מהמשחקים הנוסטלגיים שהיוו חלק גדול מנוף ילדותינו, זיכרון שמעלה חיוך שעה...
5.00 star(s) 1 ratings

איתמר טפליצקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כתיבה ספרותית
עיצוב גרפי
אני מחפש סקריפט הערות שוליים טוב ויציב לאינדזיין אם אפשרות לכותרות והערות מקושרות בטקסט נפרד אשמח אם משהו יוכל להמליץ לי על משהו טוב
גם אני מחפש סקריפט לוורד שהופך הערות שוליים להערות מקושרות בסוף המסמך

תא חזי

תג, רב-טקסט
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
אני מחפש סקריפט הערות שוליים טוב ויציב לאינדזיין אם אפשרות לכותרות והערות מקושרות בטקסט נפרד אשמח אם משהו יוכל להמליץ לי על משהו טוב
גם אני מחפש סקריפט לוורד שהופך הערות שוליים להערות מקושרות בסוף המסמך
FOOTWORK של @אריאל וו ?
כמו כן, את זה אתה יכול לעשות גם עם הסקריפט רב-טקסט של @ניוגראף

לגבי המרת הערות שוליים להערות בסוף המסמך בוורד - לא צריך סקריפט, אפשר לעשות את זה בוורד עצמו (המר הערות שוליים להערות סיום)

אברהם

מנהל פורום עימוד
מנהל
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עיצוב גרפי DIP
עריכה תורנית
אני לא מכיר משהו אחר מלבד FootWork - הוא כולל את כל האפשרויות של הטקסט הרגיל בהערות שוליים, וגם כולל כותרות להערות. אם משלבים את זה עם המרת הערות השוליים להערות סיום, אפשר לעבוד עם הערות מקושרות באינדיזיין ללא צורך בעדכון הסקריפט לאחר שינויים. ראה כאן.
הסקריפט "רב טקסט" הוא גם כן מעולה אבל פחות מתאים להערות שוליים רגילות (מתאים בעיקר לעימוד עם ברך) והוא גם לא כולל כותרות להערות. יש לניוגראף סקריפט נפרד לכותרות להערות - "כותרת להערות שוליים". גם לאליעזר אביחיל יש סקריפט לכותרת להערות, ראה כאן.

המרת הערות שוליים להערות סיום אפשר כמו שתא חזי אמר בוורד עצמו, וגם באינדיזיין אפשר (עם סקריפט שמובנה בתוכנה - בתפריט Type באפשרות Convert Footnotes and Endnotes.

לניק @5127109) יש כלי חזק מאד להמרת כל סוגי הערות בוורד - כולל הערות בלון

נערך לאחרונה ב:

תא חזי

תג, רב-טקסט
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
הסקריפט "רב טקסט" הוא גם כן מעולה אבל פחות מתאים להערות שוליים רגילות (מתאים בעיקר לעימוד עם ברך) והוא גם לא כולל כותרות להערות. יש לניוגראף סקריפט נפרד לכותרות להערות - "כותרת להערות שוליים". גם לאליעזר אביחיל יש סקריפט לכותרת להערות, ראה כאן.
הוא כן כולל כותרות להערות כשהן טקסט נפרד (פשוט מגדירים את הכותרות בסגנון אובייקט של אותה רמה). כמו בסקריפט של אריאל, רק דרך העבודה שונה.

אברהם

מנהל פורום עימוד
מנהל
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עיצוב גרפי DIP
עריכה תורנית
לא הבנתי...
נגיד החלטתי להחליף עיטור בכותרת, איך אני עושה את זה על כל המסמך עם סקריפט רב-טקסט?
לא מצאתי את האופציה הזו...

תא חזי

תג, רב-טקסט
עימוד ספרים
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
לא הבנתי...
נגיד החלטתי להחליף עיטור בכותרת, איך אני עושה את זה על כל המסמך עם סקריפט רב-טקסט?
לא מצאתי את האופציה הזו...
החלפה לכאו' אין. וזה באמת חסרון. אבל כשבונים את הקובץ מלכתחילה אפשר להחיל כותרת על ההערות.
אולי @ניוגראף יתקן את זה בעדכון/גירסה הבאה

איתמר טפליצקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כתיבה ספרותית
עיצוב גרפי
תודה לרב @תא חזי
נגיד ואני הופך את הכל להערות סיום בוורד ומיבא לאינדי, האם יש אפשרות לעשות כותרות למשבצת של הערות, כי נסתי להלביש כותרת במסטר על רבוע הטקסט וכשבאים להזיז אותה הטקסט שהזרמתי על המשבצת נשאר עומד במקומו, וגם בגרופ לא הצלחתי

יידישע קאפ

משתמש סופר מקצוען
מנהל
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
עריכה והפקת סרטים
והוא גם לא כולל כותרות להערות
הוא כן כולל גם כותרות - הגם שזה לא ברור במדריך, אפשר לראות כאן [עמוד י״ד] - פשוט שמים הכותרת [יכול להיות כל סוג אובייקט] במאסטר, ונותנים לו סגנון אובייקט בשם מספר הרמה, וזהו...

החלפה לכאו' אין. וזה באמת חסרון. אבל כשבונים את הקובץ מלכתחילה אפשר להחיל כותרת על ההערות.
אולי @ניוגראף יתקן את זה בעדכון/גירסה הבאה
נכון, כרגע אין.
אבל היתרון בזה שהוא לא מוגבל לטקסט אחד מקושר לטקסט אחד, תיאורטית הוא עובד עם מספר טקסטים בלתי מוגבל...
אבל אפשר להוסיף פונקציה כזה די בקלות...

איתמר טפליצקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כתיבה ספרותית
עיצוב גרפי
וואי זה עובד ישתבח שמו, הגדרתי אובייקט במסטאר לתיבות טקסט וגם לעיטור הגדרתי אובייקט לאחר מכן עשיתי גרופ לעיטור ולתיבת טקסט במאסטר, וראו איזה פלא אפשר להזיז את התיבת טקסט על ידי ה-GAP TOOL עם העיטור שמחובר בגרופ, סוף כל סוף זה עובד!!!, זה חסך לי מאות שעות של עבודה, כי בפעמים קודמות לא עשיתי אובייקט לעיטור ולטקסט אלא סתם גרופ, וזה עבד טוב עם הGAP TOOL, ועכשיו זה עובד
תודה רבה ל-ה'

נערך לאחרונה ב:

איתמר טפליצקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כתיבה ספרותית
עיצוב גרפי
השאלה שלי האם הסקריפט של @אריאל וו יסתדר עם שני תיבות טקסט כי ראיתי שהוא בסרטון של @אברהם שהסקריפט מתאים את עצמו לטקסט, אבל מה יקרה לתיבת הטקטס השני שנמצא למעלה יותר האם גם הוא יזוז ויותאם לפי הצורך? ככה זה אמור להראות פחות או יותר:
דוגמא א.jpg

עיטורים פלוס

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
הסקריפט FOOTWORK מתאים ל- 2 טקסטים. אצלך זה 3.
אם רב טקסט אפשר לעשות את זה, אבל זה חצי ידני

אברהם

מנהל פורום עימוד
מנהל
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עיצוב גרפי DIP
עריכה תורנית
לא הבנתי מה ההבדל בין הטקסט העליון לאמצעי חוץ מכמה הבדלים בפיסוק

איתמר טפליצקי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
כתיבה ספרותית
עיצוב גרפי
לא הבנתי מה ההבדל בין הטקסט העליון לאמצעי חוץ מכמה הבדלים בפיסוק
בהשמך יש ביאור באמצע באותיות יותר קטנות, וגם בטקטסט הנ"ל יש את המראה מקומות ללמטה יותר

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה