מחפש מחשב חדש שבא לעבוד

מנטורינג

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
ZACK לפני 3 דקות

זהו מסך המחשב שלי ביום שגרתי.
ביום לא שגרתי נוספים כאן עוד כמה תוכנות גרפיות ובערך 40 קבצי וורד פתוחים. שימו לב שגם בלוסטאקס פתוח שוטף.

אני רוצה לקנות עכשיו מחשב נייח שיכיל אותי ואת כל הכבודה הזו. באהדה.
אשמח להבין מה בעצם אני צריך וגם לקבל הצעות מחיר, במידה ולא נוגד את החוקים. (יועמש''ים לכאן!..)

אציין שכיום יש לי מחשב עם המפרט הבא:

הוא בהחלט לא עומד בזה, ואני זוכה לראות מסכים במנעד של שחור כחול, והרבה סמלים מסתובבים לאיטם.

בקיצור אני רוצה מחשב שיעבוד בו זמנית עם כרטיסיות אינטרנט מרובות קבצי אופיס מרובים, תוכנות גרפיות ובלוסטאקס.

אשמח להכוונתכם. תודה.

תגובה

עשרים ושתים

משתמש מקצוען
ZACK לפני 3 דקות

זהו מסך המחשב שלי ביום שגרתי.
ביום לא שגרתי נוספים כאן עוד כמה תוכנות גרפיות ובערך 40 קבצי וורד פתוחים. שימו לב שגם בלוסטאקס פתוח שוטף.

אשמח להבין מה בעצם אני צריך וגם לקבל הצעות מחיר, במידה ולא נוגד את החוקים. (יועמש''ים לכאן!..)

אציין שכיום יש לי מחשב עם המפרט הבא:

הוא בהחלט לא עומד בזה, ואני זוכה לראות מסכים במנעד של שחור כחול, והרבה סמלים מסתובבים לאיטם.

בקיצור אני רוצה מחשב שיעבוד בו זמנית עם כרטיסיות אינטרנט מרובות קבצי אופיס מרובים, תוכנות גרפיות ובלוסטאקס.

אשמח להכוונתכם. תודה.

תגובה
עוד קצת זיכרון ולעבור לדיסק מהיר

אליכסנדר

משתמש פעיל
סליחה ראיתי רק הודעה ראשונה שרושם שמא בזה''ל :
ולכן שאלתי לא ראיתי את ההמשך ותודה על ההערה

aridesk

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
ניתן לפנות אלי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה