מחפש מורה

'אלקנה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
מישהו יודע על מורה ברמה שעושה שיעורים? גם מזרחי גם הכל אולי דני אבידני עושה שיעורים דווקא מתחבר לסגנון אשמח למספרי טלפון גם ישי דנוך אם יש... קיצר..

'אלקנה

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
אורגן איזור לא ככ משנה העיקר לא צפון מידי או משהו אני עקרונית צפונית לב''ש אבל לומד בירושלים וגם אין לי בעיה ליסוע במיוחד לכמה שיעורים ספציפים

קלידן שכזה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הייתי ממליץ לך על אביה גרינברג, מוזיקאי מטורף לחלוטין ומורה מעולה, כלומר שהוא ממש יודע להסביר לך את צורת החשיבה שלו בנגינה והתאוריה שמאחוריה. הקפיץ אותי לרמות חדשות לגמרי. מלמד קלידים, אבל העיקר בשיעור זה ההסברים התאורטיים של המוזיקה בכלל ופחות התקשקשות עם הקלידים עצמם. כל פעם אני יוצא ממנו עם לסת ברצפה... ;)

הוא גר באלומה (ליד קרית גת), וקצת קשה להשגה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה