כללי מחפש חבר'ה מקצועיים לעבוד איתם!

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
היי חברים!

קצת רקע:
למי שיודע, הגדרתי לעצמי נישה ושמה 'מיתוג', ואני נלחם שלא לזוז ממנה מילימטר. במסגרת הנישה הזו אני עובד בשני מישורים:
1. מיתוג עסקי - עיצוב לוגו ושפה מותגית לעסקים קטנים / בינוניים.
2. אתרי תדמית - עיצוב ובניית אתרי תדמית ממותגים לעסקים קטנים / בינוניים.

הבעיה שלי:
המון לקוחות שלי / אנשים שפונים אליי, מתעניינים בעיצובים אחרים מעבר למסגרת הנישה שלי.
אשמח מאוד אם תהיה לי רשימת מקצוענים שאוכל להפנות אותם אליהם במידת הצורך, בשאיפה שהעיצובים המבוקשים יבוצעו על הצד הטוב ביותר וברמה גבוהה.

איך אתם יכולים לעזור לי:
להלן רשימה של תחומים עבורם אני נדרש להפנות לקוחות בתדירות די גבוהה.
אם אתם מוצאים את עצמכם כמקצוענים בתחום אחד או יותר מהרשימה, אנא כתבו את שמכם, לצד דרך ליצירת קשר וקישור לתיק עבודות אונליין (להתרשמות אישית שלי בלבד, אני פשוט חייב לדעת לאן אני מפנה את לקוחותיי ועל מי אני ממליץ להם)
  • עיצוב וקריאייטיב לפרסום פרינט
  • עיצוב וקריאייטיב לפרסום אונליין (מודעות מונפשות)
  • קופירייטינג (בחירת שם וסלוגן לעסק, כתיבת תוכן שיווקי לאתר)
  • עיצוב ועימוד ספרים / עיצוב עטיפות לספרים
  • איורים דיגיטליים

השאיפה שלי:
לגבש רשימה של 2-3 בעלי מקצוע ברמה גבוהה לכל תחום מהנ"ל.

חשוב לדעת:

• איני לוקח אחוזים / עמלה על הפניית לקוחות. אם הפניתי אליכם עבודה, ההתנהלות מול הלקוח והשכר - שלכם בלבד.
  • אינכם מתחייבים לשום דבר, אם לקוח רלוונטי פונה אליי אני פשוט רושם לו פרטיכם והוא יוצר עמכם קשר באופן עצמאי כמו כל לקוח שמגיע אליכם.
  • תמיד אהיה זמין למתן הכוונה / פרטים טכניים במידת הצורך (כמו ערכי צבעים מדויקים וכו')
  • איני מתחייב להפנות עבודות למעצב ספציפי או בתדירות ספציפית, מדובר בשיתוף פעולה עסקי ללא מטרות רווח.
  • לפני שאכניס מעצב לרשימה שלי, אפנה אליו תחילה ואאשר זאת עמו. לא אפרסם כאן ובשום מקום את שמות המעצבים שבחרו לעבוד עמי / שלא לעבוד עמי.
  • אשכול זה פונה לכל המעצבים היקרים ולכל המעצבות היקרות כאן בפרוג, וכתוב בלשון זכר מטעמי נוחות.

מי שמעוניין לשתף עמי פעולה - אנא כתבו כאן תגובה שכוללת את:

1. שמכם
  2. אחד (או יותר) מהתחומים הנ"ל בו הנכם מתמחים
  3. דרך ליצירת קשר
  4. קישור לתיק עבודות אונליין (להתרשמות אישית שלי בלבד, אני פשוט חייב לדעת לאן אני מפנה את לקוחותיי ועל מי אני ממליץ להם)

תודה לכולם! :)

נערך לאחרונה ב:

Studio Grafix

עיצוב גרפי ומיתוג עסקי למוסדות ועסקים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה

t.over

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי

תובנה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
שלום,
אני מתעסקת בגרפיקה
ובנוסף בקופי, קראיטיב וכתיבה שיווקית
אשמח להיות בקשר
שולחת פרטים במייל.

ט תהילה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP

גרפיקה יהלום

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי

חיים בניסטי

מהמשתמשים המובילים!
המשתמש נחסם
היי לכולם, ותודה על כל הפרטים!

בקשה קטנה:
נקברתי היום תחת אימיילים והודעות פרטיות, ולצערי אין לי אפשרות לקבץ את כולם במקום אחד ולסדר לי רשימת מעצבים במקרה הצורך.
בבקשה - כל מי ששלח לי את פרטיו במיילים ובהודעות פרטיות - אנא מכם, הגיבו כאן שוב עם הפרטים הבאים:
  • שם או שם העסק
  • תחום התמחות
  • דרכי יצירת קשר
  • אתר או תיק עבודות מקוון
רק כשהכל מרוכז לי כאן אוכל לעבוד ביעילות.
המון תודה לכולם.

פסקאות

עימוד ועיצוב
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים

פנחס אברהמי

אברהמי
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
D I G I T A L

פינגפונג

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה