דרוש מידע מחפש דחוף צימר במושב דלתון מוצלח מנסיון בלבד

כולנו עם אחד

משתמש פעיל
או באיזור זה.
מחפש צימר זוגי מוצלח מנסיון שלכם, הכי טוב אם יש לכם תמונות שאתם צילמתם את הצימר עצמו.

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
משפחתי היתה הילת ההר בדלתון

RMV

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
צימר מהמם בדלתון (היינו לפני 3 שנים..)
אם מענין אותך אני אבדוק מה השם שלו IMG_2315.JPG IMG_2316.JPG IMG_2374.JPG

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אוטופיה בצפון מדהים!
חפשו בגוגל.
יש 3 סוויטות במתחם אבל לא מרגישים / שומעים אותם.
יש בריכה משותפת ננעלת מבפנים וסגורה הרמטית, יש מטבח חיצוני גדול בנוסף לפנימיים עבור ארוחות גדולות, יש חדר עם משחקים ובסוויטות עצמן יש ג'קוזי.

בדלתון חשוב לדעת שיש המון לולי תרנגולים והמון זבובים ויש לוודא שהצימר לא לידם. ראינו כמה צימרים שממש צמודים ללול ענק...
המתחם הנ"ל בכלל לא קרוב לאחד מהם (חוץ מטיפה ריח בשעות מסוימות) ובקושי יש זבובים.

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
IMG-20190724-WA0009.jpg IMG-20190724-WA0008.jpg IMG-20190724-WA0005.jpg IMG-20190724-WA0001.jpg IMG-20190724-WA0004.jpg
אוטופיה בצפון מדהים!
חפשו בגוגל.
יש 3 סוויטות במתחם אבל לא מרגישים / שומעים אותם.
יש בריכה משותפת ננעלת מבפנים וסגורה הרמטית, יש מטבח חיצוני גדול בנוסף לפנימיים עבור ארוחות גדולות, יש חדר עם משחקים ובסוויטות עצמן יש ג'קוזי.

בדלתון חשוב לדעת שיש המון לולי תרנגולים והמון זבובים ויש לוודא שהצימר לא לידם. ראינו כמה צימרים שממש צמודים ללול ענק...
המתחם הנ"ל בכלל לא קרוב לאחד מהם (חוץ מטיפה ריח בשעות מסוימות) ובקושי יש זבובים.
תמונות:IMG-20190724-WA0009.jpg IMG-20190724-WA0009.jpg IMG-20190724-WA0008.jpg

ext

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אוטופיה בצפון מדהים!
לגבי הבריכה:
נני שמסכמים על שעות וכו',
השאלה אם במתחם משותף כל אחד יכול להסתכל לבפנים, פשוט כי בתמונה נראה שהחלונות שקופים... שווה לקחת אם רוצים גם בריכה אבל עם פרטיות מלאה?

RUSI10

משתמש מקצוען
אכזבה נוראית
לא נקי יש לי גם תמונות לפרטי
מעניין. כשאנחנו היינו היה נקי מאאאד, ממש נראה חדש. ואני טיפוס מאד פדנט.
אבל כמו שכתבו פה בשירשור, הריח של לולי התרנגולות בישוב היה בלתי נסבל, ומלא זבובונים (ורק בגלל זה אני לא אחזור לשם)

שתים

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
לגבי הבריכה:
נני שמסכמים על שעות וכו',
השאלה אם במתחם משותף כל אחד יכול להסתכל לבפנים, פשוט כי בתמונה נראה שהחלונות שקופים... שווה לקחת אם רוצים גם בריכה אבל עם פרטיות מלאה?
ברור ששווה לקחת בריכה רק עם פרטיות מלאה,אבל פה בתמונה לא רואים את הצד השני (צד שמאל של התמונה). צד ימין פונה לנוף ולכן הוא שקוף אבל צד שמאל הוא בעל חלונות שניתנים לאיטום עם גלילי בד שיורדים עליהם. בקיצור אטום. תסתכלו באתר יש שם תמונות מדוייקות.

בדיחה

יצירות שוקולד
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
יש לך גם את קימונו - קצת יקר אבל שווה

mitria4567

משתמש פעיל
אחוזת הומורפיה - מישהו מכיר?
איך מצב הנקיון? הפרטיות בבריכה? הקרבה ללולים?
המשפחה שלי שהתה שבת בדלתון והחויות שלהם הסתכמו בריח ובקרקורי התרנגולים.
https://www.rrr.co.il/showCabin.asp...3k8zTJJ1vl_mcjVc1vS5km9QQOODA4xxoCbpoQAvD_BwE

אנחנו היינו שם לפני כמה שנים
מאוד נהננו!!!
היה נקי ומטופח מאוד
לגבי הריח אני לא זוכרת..

לנו הפריע שאין שם נוף.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה