עזרה מחפש בדחיפות מי שיש לו נסיון עם "גוגל גרופ"

חכם אחד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
האם יש כאן מישהו שיש לו נסיון עם גוגל גרופ?
אני מחפש להבין ולדעת כמה אפשרויות בניהול הקבוצה ובאפשרויות לאנשים להצטרף לקבוצה קיימת ועוד
תודה מראש!

חכם אחד

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
עריכה תורנית
עיקר הבעיה שלי, יש לי קבוצה של מאות אנשים שמקבלים מייל שבועי (גליון תורניפעם אחת בשבוע), גוגל חסמו לי את האפשרות לשלוח לקבוצות.
פתחתי קבוצה בגוגל גרופ ואני לא מצליח לצרף את כל המנויים מהמייל לשם.
אמנם יש אפשרות לשלוח "הזמנה" אבל אז צריכים המנויים ללחוץ על אישור שהוא בעצם קישור לגוגל גרופ - ואתר זה חסום אצל נטפרי ועוד חסימות שונות...
השאלה איך אני מצרף אותם ע"י שישלחו מייל ואז הם מצורפים אוטומטי (יש אפשרות כזאת - כפי ש"אז נדברו" ו"מוזיקה מכל הלב" ועוד)
מי שיש לו נסיון - אודה לו מאוד על עזרתו
זה ממש דחוף
תודה רבה

יהושפט

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
עיקר הבעיה שלי, יש לי קבוצה של מאות אנשים שמקבלים מייל שבועי (גליון תורניפעם אחת בשבוע), גוגל חסמו לי את האפשרות לשלוח לקבוצות.
פתחתי קבוצה בגוגל גרופ ואני לא מצליח לצרף את כל המנויים מהמייל לשם.
אמנם יש אפשרות לשלוח "הזמנה" אבל אז צריכים המנויים ללחוץ על אישור שהוא בעצם קישור לגוגל גרופ - ואתר זה חסום אצל נטפרי ועוד חסימות שונות...
השאלה איך אני מצרף אותם ע"י שישלחו מייל ואז הם מצורפים אוטומטי (יש אפשרות כזאת - כפי ש"אז נדברו" ו"מוזיקה מכל הלב" ועוד)
מי שיש לו נסיון - אודה לו מאוד על עזרתו
זה ממש דחוף
תודה רבה
יש לך נסיון בקבוצות האלו? אני די חדש בזה ויש לי הרבה כמה דברים לשאול אותך, יש לי גם מגזין רציני שיוצא פעמיים בחודש, אשמחשתיצור איתי קשר 0556721211 תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה