מידע שימושי מחפשת תחליף לנטפרי

מצב
הנושא נעול.

צבע

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
למרות ששמתי פה את המייל שלי התקבלה אצלי במייל רק פניה אחת על ההחמרות והשינויים שנעשו בנטפרי לרעה.
יכול להיות שיש לי בעיה במייל ולכן אם מישהו כתב לי אשמח שיכתוב שהוא שלח ואני לא קבלתי.

מי שראיתי שכתבה על החמרות של נטפרי בצורה הכי פחות מעורפלת זה @תמי אחת
אליה הצטרפו @צבע וכל המגיבים.
בכל מקרה אני לא מבין כלום מהדברים זה מידי מעורפל כדי שאני יבין על מה מדובר.
זה מרגיש לי יותר תחושות מאשר דברים ברורים.
אני אשמח שתשלחו למייל שלי את הדברים בצורה ברורה מה פתחו לכם בעבר ומה היום חוסמים. עם לינקים.
אני באמת בתכנון לכתוב לכם, עוד לא הגעתי לזה...

• תודה
Reactions: mat

צבע

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כוונתו שאת אותו הזמן שהשקעת בפוסטים בפרוג והלך לריק.
רצוי להשקיע בכתיבת מייל שיוכל להשפיע על כולם..
הבנתי.
תתפלאו, אבל עשיתי עוד דברים היום חוץ מ'להשקיע זמן בפוסטים בפרוג'.

לנסח מייל מפורט ומכובד למנהל נטפרי יקח לי קצת יותר זמן מלכתוב כמה שורות תגובה בפרוג.

תמים תהיה

משתמש פעיל
כוונתו שאת אותו הזמן שהשקעת בפוסטים בפרוג והלך לריק.
רצוי להשקיע בכתיבת מייל שיוכל להשפיע על כולם..
למה לפרשן אנשים?
אני לא חושב שהוא בא ללעוג למישהו או להגיד שמדברים בצורה לא ענינית
הוא רואה את האשכול וביקש לקבל את הדברים במייל בצורה ברורה כדי שהוא יוכל לטפל/לשפר את המערכת של נטפרי

רחלה 123

משתמש מקצוען
היה כאן ניק שכתב על כך 'שהעולם נהיה יותר ויותר פרוץ ונטפרי פשוט עובדים יותר קשה כדי לנקות
ועוד מקבלים מאיתינו בוץ' (סוף ציטוט)
חייבת להגיב על המשפט הזה - זה בידיוק אבל בידיוק מה שכתבתי קודם בנושא הכספי
אין חולק על כך שנטפרי הוא סינון מעולה - הכי מעולה שיש . אבל למה אם אני ועוד המון נשים מבקשות משהו שיתאים לצרכים שלנו - זה נקרא שאנחנו זורקות בוץ?!
למה ?! אני רוצה כ"כ שיהיה לי בבית סינון טוב ואכותי, אבל אני חייבת למען הלימודים שיפתחו לי הרצאות והם לא נפתחות
ובידיוק לכן אני מתחננת שייקחו כסף ויפתחו מחלקה שתוכל למצא פתרונות
למה יגרע חלקי וחלקם של עוד המון אנשים ונשים עובדות ולומדות שסה"כ רוצות סינון איכותי כמו נטפרי , שבאמת אין כמוהו אבל צריכות אופציות נוספות?
אין לי בנים בכלל כרגע , הקטנה שלי בת שנה , חושבת שזה מאד כוללני לאמר שזה כדי שבחורים לא יוכלו לפרוץ,
יש עוד אנשים בעם עם עוד צרכים שונים , וכולה הבקשה שלי זה שנטפרי יסכימו לתת עוד אופציות למי שצריך במקום לקחת סינון הרבה פחות טוב .
זה צורך - וצורך הוא אבי ההמצאה
יש צורך ענק, עצום לסינון כמו נטפרי עם אפשרויות שונות לעובדות, עצמאיות, ולומדות
נטפרי - האם אתם מוכנים להרים את הכפפה ?

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נראה לי נעבור לרעיונות לפתרונות...

נטפרי הולכת בקו - הכל פתוח. ומה שסגור צריך להיות סגור.

לגבי הדרייב - בטוחני שיש כאן מומחים גדולים שיביאו פתרון... יש מאות בוטים שמעלים באופן אוטומטי סרטים לדרייב... כולל שינויי כתובת..

ליטאי פשוט

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
היה כאן ניק שכתב על כך 'שהעולם נהיה יותר ויותר פרוץ ונטפרי פשוט עובדים יותר קשה כדי לנקות
אין חולק על כך שנטפרי הוא סינון מעולה - הכי מעולה שיש . אבל למה אם אני ועוד המון נשים מבקשות משהו שיתאים לצרכים שלנו - זה נקרא שאנחנו זורקות בוץ?!
למה ?! אני רוצה כ"כ שיהיה לי בבית סינון טוב ואכותי, אבל אני חייבת למען הלימודים שיפתחו לי הרצאות והם לא נפתחות
למה יגרע חלקי וחלקם של עוד המון אנשים ונשים עובדות ולומדות שסה"כ רוצות סינון איכותי כמו נטפרי , שבאמת אין כמוהו אבל צריכות אופציות נוספות?
אין לי בנים בכלל כרגע , הקטנה שלי בת שנה , חושבת שזה מאד כוללני לאמר שזה כדי שבחורים לא יוכלו לפרוץ,
יש עוד אנשים בעם עם עוד צרכים שונים , וכולה הבקשה שלי זה שנטפרי יסכימו לתת עוד אופציות למי שצריך במקום לקחת סינון הרבה פחות טוב .
אולי פשוט תשלחו את ההודעה ישירות למנכ"ל נטפרי?
למייל
m @ netfree.link
(למחוק רווחים(דוגמא מצוינת לעקיפת סינון))
אני שלחתי לו הודעה והוא החזיר לי תשובה תוך 5 דקות!

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
השקעתם כל כך הרבה בתגובה הזו, מן הסתם גם שלחתם אותה למנהל של נטפרי במייל. מה הוא הגיב על זה?

israelintop

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
תודה שתיכם.
אבל זה לא יילך
גם ככה פתחנו דרייב של הלימודים מעלים רק לשם את החומרים הקשורים ורק בנות הקבוצה יכולות להיכנס אליו.
ופעם בשבועיים בערך צריך לריב עם נטפרי שיפתחו לנו אותו כי הוא נחסם ששולחים קישור שלו בווצאפ או צ'אט
אנחנו לא יכולות לשלוט על 65 בנות שלרובם אין נטפרי.
גם ככה המרצות שברובם לא חרדיות לא מבינות מה אנחנו מסבירות להם על השליחה של הקישורים בדרייב ועל זה שנחסם לנו כל רגע...
אז להעלות את החומרים למייל מסוים או שנפתח במיוחד בשביל זה לא יעזור כי גם את הדרייב שלו יחסמו ברגע שישלחו את הקישור שלו למידי הרבה אנשים...

תעשו לעצמכם קישור נפרד.
כל אחת לעצמו, עי תיקיה מקושרת, והקישור הזה לא ישותף עם אף אחד

סתם סיפור קטן, מלפני שבוע-
התקנתי תוכנה מסויימת, והיא לא עלתה לי.
משום מה , ואין כאן המקום לפרט מדוע, הייתי בטוח שזו חסימה של נטפרי.
שלחתי פניה, ב 12 בלילה, והייתי בטוח שאי שם בעוד יומיים אקבל מענה.
קיבלתי מענה אחרי שעה, כנראה ממישהו בכיר מאד, עם הדרכה מפורטת איך להיכנס לbios , לשנות הגדרה כלשהיא, ואז התוכנה תעבוד.
אכן זה הועיל. התוכנה עובדת.
התקלה כלל לא היתה קשורה לנטפרי. אבל מדובר בסתם אדם טוב שרצה לעזור לי באמצע הלילה ללא כוונת ריווח.
תודה נטפרי !

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
חשוב להעיר פה הערה קריטית וחשובה.
היו פה הרבה שטענו שמאחר וזה אינטרנט, ומאחר ויש הרבה צעירים/ ות שגולשים, ומאחר שחייבים שהחסימה תהיה הרמטית - אין ברירה אלא להמשיך לחסום.
משום מה, נשכחה הידיעה הפשוטה שהגלישה באינטרנט מיועדת אך ורק לצרכי עבודה בלבד. וזו אף דעת הרבנים כולם.
הווי אומר - בחור שגולש באינטרנט להנאתו/ בילויו - הוא בבעיה מעצם הגלישה, שמנוגדת לדעת ההלכה.
ועכשיו שאלה - האם עלי, שאחת שזקוקה לאתרים מקצועיים, להינזק מכך שבחור החליט לעשות 'מה בא לו'? היה פה מי שטען שהאמא לא יכולה לדעת אם הבן שלה יגלוש במחשב שלה, ולכן מה שיותר חסום- יותר טוב.
סליחה? תעשי חסימה למחשב, תכווני את השעות של הראוטר, תוציאי את המחשב מהבית, מבחינתי. אם בחור/ה מחליטים לגלוש לשם הספורט, אין זה אומר שעשרות ומאות עצמאיים אמורים להנזק מכך.
יובהר: האחריות שצעירים/ות לא יגלשו באינטרנט היא באחריות ההורים, וההורים בלבד!
בעיניי זו גם דרישה חצופה. מעולם לא ביקשתי לחסום אתר מסוים של גרפיקה. אני לא גרפיקאית, ואין לי מושג מה הצורך שלהם, וכמה זה נחוץ לצרכי עבודה.
יגיע מישהו ויסמן על אתר כבעל תוכן שלא מספיק נראה לו, כי הוא סתם מבלה שם בשביל הספורט - הגיוני? כמה נזק זה גורם לעצמאים שלא מחפשים אשקן ובילוי, אלא לעבוד רציף....

רק הוא!

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי

גלינג

משתמש סופר מקצוען
@את בטוחה שהבן שלך לא יוצא מהישיבה לחדר מחשבים סמוך ו...
השאלה היא כמובן תאורתית.
אבל כל אמא מעדיפה להתקשות יותר בעבודה בכדי שבנה לא יגיע למקום 'לא טוב' בלשון המעטה.
ולא משנה האם הוא צודק בכך שהלך לשם או לא.

מי שמתכחש לכך פשוט לא מכיר את היצה"ר השולט ברחובות.

מאידך ברור שצריך פתרון. רק הגישה צריכה ליהות חיפוש פתרונות שיסדרו את שני הצדדים ולא התעלמת מצד אחד.

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
@את בטוחה שהבן שלך לא יוצא מהישיבה לחדר מחשבים סמוך ו...
השאלה היא כמובן תאורתית.
אבל כל אמא מעדיפה להתקשות יותר בעבודה בכדי שבנה לא יגיע למקום 'לא טוב' בלשון המעטה.
ולא משנה האם הוא צודק בכך שהלך לשם או לא.

מי שמתכחש לכך פשוט לא מכיר את היצה"ר השולט ברחובות.

מאידך ברור שצריך פתרון. רק הגישה צריכה ליהות חיפוש פתרונות שיסדרו את שני הצדדים ולא התעלמת מצד אחד.
אני לא בטוחה בשום דבר. אבל באותה מידה, מי שמחפש גם עלול בכל מחשב שהוא, בלי לבדוק את החסימה. אם הוא נחוש לשוטט באינטרנט - לא החסימה היא שתניא אותו מהעניין.
והחסימה,אכן, לא נועדה בעבורו

ברוך ר

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
עימוד ספרים
אם יש לכם משו ספציפי תפנו אליו במייל ותקבלו תגובה (מניחה שתקבלו תגובה)
מניסיון אישי, הוא עונה לכל פונה (לא כמו החברות הגדולות - לאו דווקא של סינון אינטרנט אלא בכלל- שאתה מבקש מהם לחזור אליך ולא חוזרים בכלל)

נערך לאחרונה ב:

בנימין 5850

משתמש פעיל
כל מילה מיותרת
מסכים עם הכל

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אני חושבת שנטפרי צריך להישאר נטפרי עם כל החסימה שלו,
כי אפילו שאני צריכה כל מיני אתרים והם חסומים, אני יודעת שזה מה שטוב לי, כי אם לא-לא חסר חסימות אחרות פחות טובות, ומי שלא טוב לו החסימה ומרגיש יותר מידי חנוק מוזמן לעבור לחסימה אחרת.
לא נראה לי שחסר להם לקוחות...

בנימין 5850

משתמש פעיל
אני חושבת שנטפרי צריך להישאר נטפרי עם כל החסימה שלו,
כי אפילו שאני צריכה כל מיני אתרים והם חסומים, אני יודעת שזה מה שטוב לי, כי אם לא-לא חסר חסימות אחרות פחות טובות, ומי שלא טוב לו החסימה ומרגיש יותר מידי חנוק מוזמן לעבור לחסימה אחרת.
לא נראה לי שחסר להם לקוחות...
אין קשר בין אנשים שצריכים נטפרי כדי לקנות ביש חסד שאז באמת לא צריך יותר מידי אתרים פתוחים.
לבין אנשים שכל המטרה שהם עשו נטפרי זה לאפשר להם לעבוד עם אינטרנט מסונן, לפי גדרי ההלכה, ואז נחסמת להם האפשרות הזאת,
ולכן חייבים פתרון, אגב אני בטוח שהם עובדים כל הזמן על פתרונות ובטוח שבהקדם זה יותר
ולכן התגובה המזלזלת מיותרת כי זה נראה שעשיתם נטפרי בשביל לקנות בכמה אתרים ולא באמת לצרכי עבודה
ואף אחד לא רוצה להחליף את נטפרי כי כולם יודעים שזה הכי טוב שיש כרגע..

2020 ESTER

מאיירת דיגיטלית משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
אין קשר בין אנשים שצריכים נטפרי כדי לקנות ביש חסד שאז באמת לא צריך יותר מידי אתרים פתוחים.
לבין אנשים שכל המטרה שהם עשו נטפרי זה לאפשר להם לעבוד עם אינטרנט מסונן, לפי גדרי ההלכה, ואז נחסמת להם האפשרות הזאת,
ולכן חייבים פתרון, אגב אני בטוח שהם עובדים כל הזמן על פתרונות ובטוח שבהקדם זה יותר
ולכן התגובה המזלזלת מיותרת כי זה נראה שעשיתם נטפרי בשביל לקנות בכמה אתרים ולא באמת לצרכי עבודה
דווקא רק לצרכי עבודה....

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
אחד הדברים שתמוהים בעיני בנטפרי. מדוע אלו העובדים בגרפיקה למשל צריכים במסלול שלהם גם בנקים ומזון.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה