עזרה מחפשת שידוך לחברה

מאמרים אחרונים

התחלה >>>
סיפור של תחילת הדרך, במטרה לתת כלי בכל התחלה שהיא… ביצעתי עבודה ללקוח – קטלוג לנעלים, אגב, הלקוח ידע שזה פעם ראשונה שאני עושה את זה וקיבל מחיר...
חושבים בשבילך חושבים עליך!
עולם העסקים של היום השתנה ללא היכר. בעלי עסקים רבים הבינו ,זה מכבר, מהו לב העסק שלהם והם מוכנים להשקיע בו לא מעט. בין אם לכבוד פסח, ראש השנה ,מתנה...
הצעה לסדר - פרק 4
פרק 4 הם מגיעים לחתונה רק כדי לראות את הביסים האחרונים של מנת הקינוח המושקעת, ואת השולחנות מוזזים לצדדים, על מנת להכין את רחבת הריקודים. אומרים...
שֶתִפְרֵינו בשת"פים
ב"ה. שֶתִפְרֵינו בשת"פים: אתם מביטים אל האופק, העתיד הקסום במרחק נגיעה. ההסכם התיאורטי נחתם בהצהרת נכונות של שני הצדדים והתכנית יוצאת לדרך...

אלף אורות

משתמש פעיל
אני מתארת לעצמי שהבקשה נדושה למדי, אבל בכל זאת, אעשה עוד השתדלות קטנה.
יש לי חברה טובה ממש, היא גרושה ואם לשתי בנות בסוף יסודי.
היא אשה מדהימה ממש, נראית צעירה מכפי גילה, היא בת 48 אבל נראית הרבה הרבה פחות!
היא ליטאית, בעלת תשובה יותר מעשרים שנה, חרדית מיינסטרים לגמרי והיא מחפשת מישהו מתאים. אני באופן אישי חושבת שהיא צריכה אלמן, גם עם ילדים שעדיין בבית.
אז תבדקו, זו תהיה ממש עזרה גדולה, אם אתם מכירים אלמן, בסביבות גיל ה 50 שנראה צעיר, תורני, אשכנזי ליטאי, תכתבו לי באישי או כאן בהודעות למטה.
תזכו למצוות!

אלף אורות

משתמש פעיל
מקפיצה, אולי יש עוד רעיונות, קיבלתי כמה הודעות לפרטי, אשמח לעוד. תודה!!

bbr

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
עיצוב גרפי
מה זה אומר תורני?

אלף אורות

משתמש פעיל
מה זה אומר תורני?
בוא נאמר, שהיא לא מתכוונת למישהו שהדתיות שלו נספחת אליו, אלא שהפוך, שהוא קודם כל בן תורה, שהתורה, ההלכה הם במקום ראשון ואחר כך כל השאר. זה בערך מה שהבנתי ממנה :-)

אלף אורות

משתמש פעיל
היא מבינה קצת, אבל אם רק אידיש הוא מדבר אז זה לא מתאים. היא ישראלית, היא לא תתחבר לזה לדעתי.

למעלה