מאחורי הקלעים מחפשת צלם

איילת לוי

איילת לוי צלמת אירועים,ילדים ומגנטים
צילום מקצועי
לחתונה שנייה באזור ירושלים לשלוש וחצי שעות 500 ש"ח

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
אני לא חושב שקיים מחיר כזה, גם לא אצל המתחילים ביותר
אבל אדרבה, אולי אופתע

רק כדאי שתצייני מראש את הציפיות שלך מהתוצאות, כי במחיר הזה לא נראה שתקבלי שום דבר שלקוח יכול לצפות לקבל, גם לא ברמה הבסיסית ביותר וחבל שתצפי למשהו מסוים ותתאכזבי

מזל טוב!

דדד

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
טוב שאתם מוחים.
לאידעת למה יש מי שבטוח שצלם עושה כמה קליקים במצלמה.
שאת עבודה רצינית ושוחקת שאין מצב בכזה מחיר עלוב!!!

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
חחחחח , תתפלאו מצאתי והוא תותח!

כאשר לקוח טועה לחשוב שיש הגיון במחיר רצפה שהוא מצפה לו - זה מובן, אין לו את ההבנה והנסיון כדי לדעת מה המחיר הריאלי בתחום

אבל כאשר הוא מתריס ומנופף במחיר ההזוי שהוא 'הצליח' להשיג - זה מגוחך ומביך

500 ₪ זה אולי מחיר של צלמים מתחילים ממש לצילום בר מצוה קטנטנה (בהשוואה למחירי בר מצוות ממוצעים של החל מ 1200-1800 ומעלה עד 3000 ו4000)
אז לקחת צלם ב500 ₪ לצילום חתונה (גם אם קטנה) לשלוש וחצי שעות, זה רציני כמו לטעון שהוא 'תותח'

מזל טוב וחיים טובים

LIZ__ 054-8442909

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
אני לא חושב שקיים מחיר כזה, גם לא אצל המתחילים ביותר
אבל אדרבה, אולי אופתע

רק כדאי שתצייני מראש את הציפיות שלך מהתוצאות, כי במחיר הזה לא נראה שתקבלי שום דבר שלקוח יכול לצפות לקבל, גם לא ברמה הבסיסית ביותר וחבל שתצפי למשהו מסוים ותתאכזבי

מזל טוב!
גם אני לא חושבת שקיים מחיר כזה (במיוחד כשמדובר בחתונה..) אבל שיהיה בהצלחה ומזל טוב

איילת לוי

צילום מקצועי
כאשר לקוח טועה לחשוב שיש הגיון במחיר רצפה שהוא מצפה לו - זה מובן, אין לו את ההבנה והנסיון כדי לדעת מה המחיר הריאלי בתחום

אבל כאשר הוא מתריס ומנופף במחיר ההזוי שהוא 'הצליח' להשיג - זה מגוחך ומביך

500 ₪ זה אולי מחיר של צלמים מתחילים ממש לצילום בר מצוה קטנטנה (בהשוואה למחירי בר מצוות ממוצעים של החל מ 1200-1800 ומעלה עד 3000 ו4000)
אז לקחת צלם ב500 ₪ לצילום חתונה (גם אם קטנה) לשלוש וחצי שעות, זה רציני כמו לטעון שהוא 'תותח'

מזל טוב וחיים טובים

מצחיק להיות המטווח ירי של כולם ;)
אבל אולי הייתי צריכה להסביר בהתחלה שבעלי היקר רצה לצאת נחמד עם חבר אלמן בן 60 שהמוזמנים זה משפחה
+ צוות עד 50 איש, וסגר לי מחיר שקצת תקע אותי.
אבל בזכות זה מצאתי בחור מתחיל ואלוף עם מצלמה מקצועית ותאורה..
מבינה את הצלמים שמעצבן אותם שבאים מתחילים ששוברים את השוק עם מחירי רצפה.
אבל גם החתן יודע שזה לא המחיר..

msphoto

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
מצחיק להיות המטווח ירי של כולם ;)
אבל אולי הייתי צריכה להסביר בהתחלה שבעלי היקר רצה לצאת נחמד עם חבר אלמן בן 60 שהמוזמנים זה משפחה
+ צוות עד 50 איש, וסגר לי מחיר שקצת תקע אותי.
אבל בזכות זה מצאתי בחור מתחיל ואלוף עם מצלמה מקצועית ותאורה..
מבינה את הצלמים שמעצבן אותם שבאים מתחילים ששוברים את השוק עם מחירי רצפה.
אבל גם החתן יודע שזה לא המחיר..

'מתחיל' ו'אלוף' זה קצת סותר..
זה לא מחיר רצפה ששובר את השוק, זה מחיר מוזר שלא הייתי מתקרב לזה ולו בגלל שזה זול מידי
אם מישהו היה מציע לך צילום ב3 שקלים, היית לוקחת? 500 ש"ח לעבודה הנ"ל זה ריאלי באותה מידה בערך, אז במקום לצהול על הדיל המטורףףף שמצאת ברוב מזלך, לכי לבדוק מה את הולכת לקבל, לפני שיהיה מאוחר.

תכלס, לא יודע למה אני ממשיך את הדיון.. שיהיה לך לבריאות

איילת לוי

צילום מקצועי
'מתחיל' ו'אלוף' זה קצת סותר..
זה לא מחיר רצפה ששובר את השוק, זה מחיר מוזר שלא הייתי מתקרב לזה ולו בגלל שזה זול מידי
אם מישהו היה מציע לך צילום ב3 שקלים, היית לוקחת? 500 ש"ח לעבודה הנ"ל זה ריאלי באותה מידה בערך, אז במקום לצהול על הדיל המטורףףף שמצאת ברוב מזלך, לכי לבדוק מה את הולכת לקבל, לפני שיהיה מאוחר.

תכלס, לא יודע למה אני ממשיך את הדיון.. שיהיה לך לבריאות
וואי תשמע אתה מתקומם כאילו התחננתי אליך לבוא לצלם,
את מה שחיפשתי מצאתי..
ולצלמים שלי לא פניתי כי ידעתי מראש שזה לא מתאים לבוא לצלם במחיר הזה ...
ומראש אני לא הצדקתי את המחיר הזה!
והבחור שמצאתי הוא באמת אלוף ראיתי עבודות והוא יותר טוב מהרבה צלמים שעובדים חזק. והוא רוצה את העבודה כי הוא לא נכנס עדיין לשוק.. הוא לא מפרסם את עצמו ולא מוכר.
ותודה שיהיה לי לבריאות :)

יואל ארלנגר - קקטוס

אוהב קצת מהכל
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואי תשמע אתה מתקומם כאילו התחננתי אליך לבוא לצלם,
את מה שחיפשתי מצאתי..
ולצלמים שלי לא פניתי כי ידעתי מראש שזה לא מתאים לבוא לצלם במחיר הזה ...
ומראש אני לא הצדקתי את המחיר הזה!
והבחור שמצאתי הוא באמת אלוף ראיתי עבודות והוא יותר טוב מהרבה צלמים שעובדים חזק. והוא רוצה את העבודה כי הוא לא נכנס עדיין לשוק.. הוא לא מפרסם את עצמו ולא מוכר.
ותודה שיהיה לי לבריאות :)
אשמח לקבל את המספר שלו, אני מחפש צלם שני מתחיל תותח שעובד במחירים זולים.

איילת לוי

צילום מקצועי

אולי מעניין אותך גם...