דרוש מידע מחפשת פסיכולוגית / מטפלת רגשית שמתמחה בתחום של שידוכים

חיימשלי

משתמש פעיל
את בהחלט צודקת
מאחר ומדובר בבחורה ביקורתית, היא פוסלת אנשים במהירות. בדיוק במקביל לבחורים
הוא מודעת לזה
והיא מוכנה לתת הזדמנות ולנסות עכשיו שוב
(חלפה שנה מהנסיון הקודם)

חיימשלי

משתמש פעיל

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכון "עומק הקשר" של נחמה ביטקובר.
בעיקרון פונה לציבור הדתי לאומי, אבל מתאים גם לחרדיות.

saralulu

משתמש מקצוען
ציפי גרוסמן

היא מטפלת רגשית ומבינה גדולה בתחום, היא מקיימת סדנאות מדהימות לבנות ש'תקועות בשידוכים' וכן יעוץ אישי ומקצועי!!!

ממליצה עליה מאד!!!

0527645365

וזו רשימת הנושאים שבסדנא:

העצמה אישית, אמונות מגבילות, הילדה הקטנה שבי, שחרור פחדים וחסימות,
מי הוא הבחור שמתאים לי, נושאי שיחה בפגישות, על מה נכון להוריד, כיצד להגיע להחלטה.

ממליצה לכל אחת החל מגיל 23 ומעלה.

שמחה על האפשרות לשתף ולעשות לעוד מישהי שמתמודדת, טוב רגוע ושמח על הלב! :)

saralulu

משתמש מקצוען
מכון גשרים.jpg

בילי שילי

משתמש חדש
ערב טוב, אני בחורה גם ומחפשת מטפלת או פסיכולוגית טובה, חרדית ואכפתית - אבל לא דווקא בתחום של שידוכים, אלא התמודדות עם סוג של אובדן - אם מישהי מכירה מישהי טובה - מאוד מאוד אודה שתשלח לי פרטים.
דרך אגב, לגבי מה שרשמת בהתחלה - בעבר גם הייתי אצל פסיכותרפיסטית - הלכתי אליה באמת בקטע של שידוכים כי הרגשתי תקיעות כזאת - וזה מאוד לא עזר, אפילו גרמה לי לייאוש שלא היה לפני כן.. לצערי הרב... אולי באמת כדאי לך לשלוח אותה לסוג של קאוצ'ינג או פסיכולוגית שמבינה עניין.. בהצלחה רבה!

תודה רבה ותזכו למצוות! לילה טוב..

ארטיק שוקולד

משתמש רשום
ערב טוב, אני בחורה גם ומחפשת מטפלת או פסיכולוגית טובה, חרדית ואכפתית - אבל לא דווקא בתחום של שידוכים, אלא התמודדות עם סוג של אובדן - אם מישהי מכירה מישהי טובה - מאוד מאוד אודה שתשלח לי פרטים.
דרך אגב, לגבי מה שרשמת בהתחלה - בעבר גם הייתי אצל פסיכותרפיסטית - הלכתי אליה באמת בקטע של שידוכים כי הרגשתי תקיעות כזאת - וזה מאוד לא עזר, אפילו גרמה לי לייאוש שלא היה לפני כן.. לצערי הרב... אולי באמת כדאי לך לשלוח אותה לסוג של קאוצ'ינג או פסיכולוגית שמבינה עניין.. בהצלחה רבה!

תודה רבה ותזכו למצוות! לילה טוב..
יש לי להמליץ לך יש לך דרך לפנות בפרטי??

saralulu

משתמש מקצוען
מעדכנת אתכן שציפי גרוסמן פותחת סדנה מדהימה חינמית לרווקות מגיל 30.

ממליצה בחום! ותמיד אפשר לנסות ובמיוחד שזה ללא עלות.

הסדנה נפתחת בשבוע הקרוב ביום ראשון.

וכמובן אפשר להרשם לסדנאות הנוספות מגיל 23 ומעלה...

ממליצה לכולן! זו הדרך הכי מהנה ושמחה כדי להגיע לחיים מאושרים, ולזכות להקים בית נאמן בישראל מתוך רוגע ושמחה!

בלומי קליין

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
בלת"ק
ד"ר עוז מרטין!!
מכירה מישהי שאומרת שאם לא הוא- היא לא יודעת מתי היא היתה מתחתנת...

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
@בילי שילי
אשמח שתשתפי אותנו במסקנות, אם יצא לך לברר,

ובגדול אשמח לשמוע על מטפלת מוסמכת מומחית לטיפול פרטני וממוקד או טיפול קבוצתי, בנושא זוגיות לרווקות "מנוסות"
וכן כנ"ל עם מומחיות לנושא הקריירה.

תודה רבה!

נערך לאחרונה ב:

בילי שילי

משתמש חדש
צהריים טובים,
האמת שדי ביררתי ולא ממש הצלחתי. אבל קראתי ספר יפה על מישהי שטיפלה - אז פשוט פניתי לסופרת וביקשתי ממנה אם תוכל להמליץ, או שהטובות זה רק בספרים..
היא המליצה לי על מישהי - ובעז"ה מחר אני אמורה ללכת אליה.
אם אני יראה שהיא טובה - ארשום לך בשמחה את הפרטים שלה.
בינתיים אין לי המלצה ברורה.

אם יצא לך גם לברר ושמעת על מישהי - אשמח מאוד לשמוע..
המשך יום טוב!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה