דרוש מידע מחפשת פסיכולוגית / מטפלת רגשית שמתמחה בתחום של שידוכים

מאמרים אחרונים

אסון קשה בשכונת סנהדריה: אב ל-2 ילדות לא קם משנתו
משכונת סנהדריה מגיעה הידיעה הקשה על פטירתו של חיים יהודה יעקבזון (46) אב ל-2 ילדות צעירות שנפטר במהלך הלילה. משפחת יעקבזון התגוררה באופקים ולאחר...
מכתב התנחומין ששלח רשכבה"ג הרב חיים קנייבסקי שליט"א ליתומים הרכים
לבית האבלים ברח' אבן האזל הגיע מכתב תנחומין מרטיט מביתו של מרן שר התורה בו הוא מפרט על גדלותו העצומה של הנפטר ואומר: "איננו יודעים חשבונות שמיים"...
היתומה לבית רוטנר בפוסט כאוב: "תעזרו לנו לצאת מפה"
השבוע פורסמה הידיעה הקשה אודות פטירתה של לבנה רוטנר ע"ה, בת 48 שהתמוטטה בביתה והשאירה שמונה ילדים, שישה מתוכם טרם נשאו. עם פטירתה גילו השכנים תנאי...
אח שלי
בס"ד אלי אחי האהוב. את המכתב שלך מצאתי כבר ביום הראשון של הזמן. בין החולצות המגוהצות. בכיתי כשקראתי. פתאום הכול צף לי. כל הכאב שהודחק, ולא ידעתי...

חיימשלי

משתמש רשום
את בהחלט צודקת
מאחר ומדובר בבחורה ביקורתית, היא פוסלת אנשים במהירות. בדיוק במקביל לבחורים
הוא מודעת לזה
והיא מוכנה לתת הזדמנות ולנסות עכשיו שוב
(חלפה שנה מהנסיון הקודם)

חיימשלי

משתמש רשום

צלצולית

משתמש מקצוען
פיתוח / אפיון / עיצוב אתרים
את יכולה לבקש את הפרטים שלה מהסמינר החדש, היא מרצה שם בהשלמויות.

פרוט

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מכון "עומק הקשר" של נחמה ביטקובר.
בעיקרון פונה לציבור הדתי לאומי, אבל מתאים גם לחרדיות.

מגוון מטורף ומדהים של עשרות סוגי הגדות בכל הנוסחאות

saralulu

משתמש מקצוען
ציפי גרוסמן

היא מטפלת רגשית ומבינה גדולה בתחום, היא מקיימת סדנאות מדהימות לבנות ש'תקועות בשידוכים' וכן יעוץ אישי ומקצועי!!!

ממליצה עליה מאד!!!

0527645365

וזו רשימת הנושאים שבסדנא:

העצמה אישית, אמונות מגבילות, הילדה הקטנה שבי, שחרור פחדים וחסימות,
מי הוא הבחור שמתאים לי, נושאי שיחה בפגישות, על מה נכון להוריד, כיצד להגיע להחלטה.

ממליצה לכל אחת החל מגיל 23 ומעלה.

שמחה על האפשרות לשתף ולעשות לעוד מישהי שמתמודדת, טוב רגוע ושמח על הלב! :)

בילי שילי

משתמש חדש
ערב טוב, אני בחורה גם ומחפשת מטפלת או פסיכולוגית טובה, חרדית ואכפתית - אבל לא דווקא בתחום של שידוכים, אלא התמודדות עם סוג של אובדן - אם מישהי מכירה מישהי טובה - מאוד מאוד אודה שתשלח לי פרטים.
דרך אגב, לגבי מה שרשמת בהתחלה - בעבר גם הייתי אצל פסיכותרפיסטית - הלכתי אליה באמת בקטע של שידוכים כי הרגשתי תקיעות כזאת - וזה מאוד לא עזר, אפילו גרמה לי לייאוש שלא היה לפני כן.. לצערי הרב... אולי באמת כדאי לך לשלוח אותה לסוג של קאוצ'ינג או פסיכולוגית שמבינה עניין.. בהצלחה רבה!

תודה רבה ותזכו למצוות! לילה טוב..

ארטיק שוקולד

משתמש רשום
ערב טוב, אני בחורה גם ומחפשת מטפלת או פסיכולוגית טובה, חרדית ואכפתית - אבל לא דווקא בתחום של שידוכים, אלא התמודדות עם סוג של אובדן - אם מישהי מכירה מישהי טובה - מאוד מאוד אודה שתשלח לי פרטים.
דרך אגב, לגבי מה שרשמת בהתחלה - בעבר גם הייתי אצל פסיכותרפיסטית - הלכתי אליה באמת בקטע של שידוכים כי הרגשתי תקיעות כזאת - וזה מאוד לא עזר, אפילו גרמה לי לייאוש שלא היה לפני כן.. לצערי הרב... אולי באמת כדאי לך לשלוח אותה לסוג של קאוצ'ינג או פסיכולוגית שמבינה עניין.. בהצלחה רבה!

תודה רבה ותזכו למצוות! לילה טוב..
יש לי להמליץ לך יש לך דרך לפנות בפרטי??

saralulu

משתמש מקצוען
מעדכנת אתכן שציפי גרוסמן פותחת סדנה מדהימה חינמית לרווקות מגיל 30.

ממליצה בחום! ותמיד אפשר לנסות ובמיוחד שזה ללא עלות.

הסדנה נפתחת בשבוע הקרוב ביום ראשון.

וכמובן אפשר להרשם לסדנאות הנוספות מגיל 23 ומעלה...

ממליצה לכולן! זו הדרך הכי מהנה ושמחה כדי להגיע לחיים מאושרים, ולזכות להקים בית נאמן בישראל מתוך רוגע ושמחה!

בלומי קליין

משתמש פעיל
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
בלת"ק
ד"ר עוז מרטין!!
מכירה מישהי שאומרת שאם לא הוא- היא לא יודעת מתי היא היתה מתחתנת...

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

577

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

לוח דרושים

למעלה