מחפשת עבודה באיור

איור ודמויות. תוכן מקצועי

תתקדמו, אל תכנעו לעבודות מתסכלות!
"עבודה". לאן לוקחת אתכם המילה הזו? איזו קונוטציה היא מעלה בראשכם? האם היא גורמת למשהו בתוככם להתרחב, או להיפך- מכווצת ולוחצת על מקומות רגישים? אם...
3.00 star(s) 1 דירוגים
למה זה שווה הצצה?
שתי חנויות בגדים ברבי עקיבא. אחת עם פתח צר ומדרגות לקומה שניה, השנייה עם כניסה מהרחוב וחלון ראווה מושקע ומרהיב. מיותר אפילו לשאול איזה חנות תמכור...
התפתחות מעניינת בענף הפרינט - מיזוג של דפוס שביד המיתולוגי עם חברת 'גיל גרופ':
הושלם המיזוג של בית דפוס 'שביד', אל תוך חטיבת 'גיל פרינט' מבית 'גיל גרופ', הקבוצה העסקית הגדולה בישראל הפועלת במגוון תחומים: פרסום, דיגיטל, מתנות...
שיתוף בתהליך ציור בהשראת שבועות - בתהליך
כשהתחלתי לצייר לא ממש ידעתי מה אני עושה ומה אני רוצה הנחתי קצת צבע על הקנווס כדי לקבע את הדמיון שלי המשכתי והוספתי צורניות להר ולפריטים הנלוים לקח...

יוכבד ב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
שלום לכולם!
אשמח לקבל הצעות לאיור או צביעה.
תודה!:)

מענדי בריל

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
איור וציור מקצועי
ברוכים הבאים.
הדרך הטובה ביותר לקבל עבודות היא פשוט להיות פעילה בפורום, ולשתף בעבודות שעשית. חוץ מענין הסיעתא דשמיא כמובן...
נ.ב. כדאי שתבני תיק עבודות במקום המיועד לכך, כדי שבאי האתר יוכלו להתרשם מהן.
בהצלחה!

יוכבד ב

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
איור וציור מקצועי
עיצוב גרפי
ברוכים הנמצאים!
תודה!

המספרים של פרוג:

337,452

משתמשים נכנסו לפרוג בחודש האחרון

581

משתמשים מבקרים ברגע זה באתר

4,986

הודעות נכתבו בממוצע ליום בחודש האחרון

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח דרושים

אולי מעניין אותך גם...

קרחון ארקטי ואקלים טרופי | תהליך עבודה.
סרטון תהליך עבודה. 3 דקות ראשונות בהילוך מהיר. ואח"כ שוב בהילוך טבעי. תשאלו איך חדר הקרחון האיסלנדי לאוירת האקלים הטרופי. זהו שהתמונה כולה רק משל...
4.50 star(s) 2 דירוגים
קצת על ביטקויין
ראיתי כל מיני שאלות על ביטקויין, ומאחר שהנושא עניין אותי בעבר ולמדתי עליו קצת-החלטתי לפרט מעט.אין לראות במאמר זה יעוץ או המלצה כלשהם. אז מההתחלה...
רגועה? לא! היא עדיין מודאגת, ממה?
אז לא אני לא סופרת ולא בעלת כשרון בכתיבה, רק כותבת מה שאני רואה. אנשים מודאגים! אנשים לחוצים! אין רוגע בעולם. נסיבות החיים המאתגרות אותנו כיום...
ברוכים הבאים לדובאי...
פרטים טכניים: הבניה בסקצאפ רינדור ואנימציה בלומיון בניה עצמית חוץ מגופי תאורה ורהיטים... העננים וגם ההשתקפויות הם של לומיון בלומיון יש יותר...
5.00 star(s) 2 דירוגים
'הצילו! מה אומרת ההודעה הזו??'
למעלה