מידע שימושי מחפשת סמינר ל י''ג י''ד ספרדי...

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
שלהרב מאיר מזוז שליט"א, אבל בגלל שיש להם שם תעודות של משרד החינוך ( לפחות באדריכלות שזה נדיר ) אז הבנות שהולכות לשם הם לא בהכרח ממשפחות שחסידות שלו, יש שם את כל הסגנונות ( כמו בכל סמינר בעצם.... ), הצוות שם מאוד חמים וסה"כ אוירה מאוד נעימה ומשפחתית.
בגלל תעודה של משרד החינוך בנות הולכות?????
משרד החינוך מנסה לחקות את מה"ט

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
אל תצחיקי אותי זה בדיוק ההיפך, תעודה של משרד החינוך שווה פי מאה משל מה"ט.
למיטב ידיעתי המבחנים של משרד החינוך מנסים לחקות את המבחנים של מה"ט, לפחות כיום חוץ מזה שהרבה נושאים לא לומדים באותה רמה, בדרך כלל תעודה של משרד החינוך מגיעה רק למי שעושה מגמות, או שמשלבים קבוצה חדשה בתוך קבוצה של כאלה שלמדו מגמות, וההבטחה היא שאפשר להמיר תעודה של משרד החינוך בתעודה של מה"ט - למה לא נותנים הפוך? כי אין עניין

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
למיטב ידיעתי המבחנים של משרד החינוך מנסים לחקות את המבחנים של מה"ט, לפחות כיום חוץ מזה שהרבה נושאים לא לומדים באותה רמה, בדרך כלל תעודה של משרד החינוך מגיעה רק למי שעושה מגמות, או שמשלבים קבוצה חדשה בתוך קבוצה של כאלה שלמדו מגמות, וההבטחה היא שאפשר להמיר תעודה של משרד החינוך בתעודה של מה"ט - למה לא נותנים הפוך? כי אין עניין
אין בשביל מה להמיר, זה כמו שתגידי שתואר אקביבלנטי יותר נחשב ומוכר מתואר אקדמאי, מצחיק, לא?!

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
אין בשביל מה להמיר, זה כמו שתגידי שתואר אקביבלנטי יותר נחשב ומוכר מתואר אקדמאי, מצחיק, לא?!
לחפש סמינר בשביל תעודה של משרד החינוך זה מטופש, אם כבר בגלל שהלימודים קצרים יותר לא בגלל שהתעודה שווה יותר, מבחינת עבודה אחרכך לא יודעת אם משמעותי כ"כ
הגוף שמפקח על לימודי הנדסאים בארץ הם מה"ט ולא משרד החינוך!!!
מה"ט מפקחים גם על התעודות של משרד החינוך, ההשוואה בין תואר אקווילנטי לתואר אקדמאי לא קשורה בכלל
1622568216778.png

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
לחפש סמינר בשביל תעודה של משרד החינוך זה מטופש, אם כבר בגלל שהלימודים קצרים יותר לא בגלל שהתעודה שווה יותר, מבחינת עבודה אחרכך לא יודעת אם משמעותי כ"כ
הגוף שמפקח על לימודי הנדסאים בארץ הם מה"ט ולא משרד החינוך!!!
מה"ט מפקחים גם על התעודות של משרד החינוך, ההשוואה בין תואר אקווילנטי לתואר אקדמאי לא קשורה בכלל
צפה בקובץ המצורף 899714
וואו, זה ממש לא מטופש כי זה מעמיד אותך עם תעודה כמו שמקבלים באוניברסיטאות מה שאומר יותר סיכוי שיסתכלו עליך אחרי גמר הלימודים.
טוב, לא יודעת למה את חושבת שההשוואה לא קשורה, אבל זה ברור שמה שצירפת לא אומר שמשרד החינוך פחות ממה"ט אני תכף אעלה לך הוכחה ( כמו שתאמרי שחוצים זה יותר מבגרויות, יותר קשור??? ).

שיראל♥

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
יש למישי פה פרוספקט של סמינר שערים של השנה?

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
באוניברסיטה עושים תואר באדריכלות,
לא הנדסאי אדריכלות זה שונה, והבדל של 2.5 שנים לימוד במקום 5 שנים+ 3 שנים סטאז' אין סיכוי בחיים לצאת עם תעודת הנדסאי כמו תואר, זה 2 דברים שונים
לא יודעת אם באוניברסיטה יש אופציה של לימודי הנדסאי אדריכלות בכלל

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
למדתי תכנות וזה היינו הך, כמובן ששם יש מהנדס ויש מתכנת, אבל התעודה של המתכנת היא אותה תעודה, הבנת??
תאמת? לא!
חוץ מקביעת עובדה בשטח לא נתת לי הסבר מה ההבדל בין משרד החינוך למה"ט בהנדסאי אדריכלות
אני יודעת שמה"ט הוא בעל הבית על ההנדסאים
אדריכלות שונה מתכנות בגלל שהנדסאי זכאי לתת אישורים ולחתום לעומת מתכנת שצריך תעודה כדי שידעו שלמד
ולכן חוץ מרמת הידע כמו בין מהנדס למתכנת יש שוני בין החתימות שרשאי אדריכל לתת לבין הנדסאי ותוכן הלימודים שונה, ולכן מי שיוצא עם הנדסאי אדריכלות מטעם משרד החינוך לא יכול לצאת עם תעודה כמו באוניברסיטה כי שם לומדים אדריכלות ולא הנדסאי
המקום בו מקבלים הנדסאי הוא במכללות בד"כ - ואז זה תעודות של מה"ט!
המקצוע שונה, נושא התעודות שונה ורואים שההכשרה שלך היא לא בנושא בכלל
מקווה שהובנתי

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
תאמת? לא!
חוץ מקביעת עובדה בשטח לא נתת לי הסבר מה ההבדל בין משרד החינוך למה"ט בהנדסאי אדריכלות
אני יודעת שמה"ט הוא בעל הבית על ההנדסאים
אדריכלות שונה מתכנות בגלל שהנדסאי זכאי לתת אישורים ולחתום לעומת מתכנת שצריך תעודה כדי שידעו שלמד
ולכן חוץ מרמת הידע כמו בין מהנדס למתכנת יש שוני בין החתימות שרשאי אדריכל לתת לבין הנדסאי ותוכן הלימודים שונה, ולכן מי שיוצא עם הנדסאי אדריכלות מטעם משרד החינוך לא יכול לצאת עם תעודה כמו באוניברסיטה כי שם לומדים אדריכלות ולא הנדסאי
המקום בו מקבלים הנדסאי הוא במכללות בד"כ - ואז זה תעודות של מה"ט!
המקצוע שונה, נושא התעודות שונה ורואים שההכשרה שלך היא לא בנושא בכלל
מקווה שהובנתי
את באדריכלות ועשית תעודה של מה"ט??? כי זה נשמע שאת מבואסת על מה שאמרתי לך....
דבר ראשון שרציתי לומר לך, שבתכנות יש הבדל גדול מאוד ובהחלט רואים שאת לא מהתחום אם את אומרת שזה לא משמעותי מתכנת או מהנדס... וחוץ מזה שחיפשתי בגוגל להראות לך הוכחה ולא "קביעת עובדה" כמו שאת מכנה את זה ( תרשי לי לומר לך שגם את קבעת לי עובדה מלבד הצילום מסך שהבאת לכאן וגם בו כתוב, אם תשימי לב, שתעודה של מה"ט היא לא המקסימום אך היא מספיקה ).

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
שימי לב שכתוב שם ש: "מה"ט הוקם בשיתוף של פעולה של משרד החינוך משרד העבודה והרווחה והסתדרות הטכנאים וההנדסאים בישראל", כלומר מה"ט הוא שלוחה ( אפשר לקרוא לזה ככה?? ) של משרד החינוך, הוא יוצא מתוכו ולכן זה ממש לא הגיוני שמי שעושה משרד החינוך שזה כאילו המרכזי תתצטרך לעשות המרה למה"ט.
עכשיו זה יותר הוכחה ולא סתם "קביעת עובדה", מסכימה בהחלט...

Ayalas

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
לא בתחום, יכולה לתקן אותי,

מה שאמרתי זה זה:
1622581506748.png

(מתוך המקור שלך)
משרד החינוך עזר בהקמתו אבל:
כיום הוא הגוף הקובע, מה שאומר שהוא המוסמך
תכלס באדריכלות בשנים האחרונות משרד החינוך מנסה לחקות את המבחנים של מה"ט
זה לא אני אמרתי
לא מצטערת, עשיתי את זה אחרי לימוד עיצוב פנים, ולא סתם
את יכולה לשאול מישהי שיודעת
אבל חושבת שמיציתי, אמרתי את דעתי, אסיים פה
לילה טוב!

אלוווופה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
לא בתחום, יכולה לתקן אותי,

מה שאמרתי זה זה:
צפה בקובץ המצורף 899880
(מתוך המקור שלך)
משרד החינוך עזר בהקמתו אבל:
כיום הוא הגוף הקובע, מה שאומר שהוא המוסמך
תכלס באדריכלות בשנים האחרונות משרד החינוך מנסה לחקות את המבחנים של מה"ט
זה לא אני אמרתי
לא מצטערת, עשיתי את זה אחרי לימוד עיצוב פנים, ולא סתם
את יכולה לשאול מישהי שיודעת
אבל חושבת שמיציתי, אמרתי את דעתי, אסיים פה
לילה טוב!
בתכנות משרד החינוך נחשב להרבה יותר טוב ממה"ט, יכול להיות שבאדריכלות זה שונה?!
כי תכל'ס אני אומרת לך על סמך תכנות, וכן גם בזה יש הנדסאים, אבל בהחלט גלשנו ולא זה הנושא פה היא רצתה סה"כ המלצה לסמינר ואני ציינתי למה בנות הולכות לשם ( חברות שלי למשל כן הלכו רק בגלל התעודה של משרד החינוך ).

צנוברית

משתמש פעיל
יש את הסמינר "נתיבות חכמה " בביתר עלית
יש להם גם תיכון וגם ה,ו
אחלה מקום!
ספרדי וחם כמו שצריך..
כל הסגנונות
הנהלה ומורות פשוט מתוקות !
לכל סגנון {תרתי משמע..}

אבל אשמח לשמוע דברים ספציפיים שחושבים לך בחירת המקום
כגון גודל המקום ,מקצועות , מרחק ,סגנון וכו ,אוכל למקד אותך יותר למקומות נוספים בירושליים והסביבה

שיראל♥

משתמש פעיל
אוטומציה עסקית
@צנוברית אני גרה במרכז לא בירושלים ואני עדיין לא סגורה עם עצמי איזה מקצוע אני רוצה ללמוד אז אמרתי שאני יילך ללמוד שנה אחת ניהול עסקי שזה ביחד עם מזכירה רפואית כמו המסלול שמציעים בסמינר אפיק ואז שנה אחר כך אולי כן יהיה לי כיוון
אני מעדיפה שיהיה ספרדי אבל אם זה מעורבב לא כל כך אכפת לי כי זה גם שנה אחת
לא סגנון סגור מידי יותר פתוח...

מפיקה ועורכת וידאו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
סמינר אפיק אני חושבת שיכול להיות גם שנה אחת
הסמינר הזה או תחת שבילי בית יעקב הבנתי שהרישום זה דרך שבילי בית יעקב
אבל מנסיון של שנה אחת לימודים זה לא משהו
תמקדי את עצמך איזה מקצוע את רוצה ולפי זה תלכי לסמינר שבאמת יש לו תעודה טובה
כיום יש כ"כ הרבה אופציות במקום לשלם כמויות של כסף לסמנרים לחיננםםםם
את יכולה להתמקצע מבחוץ ותוך כדי תהרשם לסדרת הרצאות של הבית היהודי וכ..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה