מחפשת סטודיו / משרד כדי להצטרף לשהות בו :-)

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
עד היום עבדתי (אני וחברתי לסטודיו) בחדר העבודה בבית שלי, אבל אני רוצה לעזוב ולהתחיל לעבוד מחוץ לבית.
מחפשת באיזור הכניסה לעיר - גשר המיתרים סטודיו פעיל עם חדר ריק בשביל שתי עמדות מחשב.
רצוי עם תשתית אינטרנט וכל מה שצריך (אני פשוט לא יודעת עדיין מה צריך, לאט לאט נסנכת לעניינים)
זה יכול להיות בשותפות עם כל בעלת מקצוע שהיא - מאיירת / מעצבת / מתכנתת / כל משרד או סטודיו שיש בו חדר פנוי.
אשמח להצעות...
תודה ויום נפלא!

כּוֹתָר

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
יש שם חברה חרדית שמשכירה חדרים ועמדות, אולי זה יכול להתאים לכם.

דודי אברהם

איש של מיקוד מסרים.
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
עד היום עבדתי (אני וחברתי לסטודיו) בחדר העבודה בבית שלי, אבל אני רוצה לעזוב ולהתחיל לעבוד מחוץ לבית.
מחפשת באיזור הכניסה לעיר - גשר המיתרים סטודיו פעיל עם חדר ריק בשביל שתי עמדות מחשב.
רצוי עם תשתית אינטרנט וכל מה שצריך (אני פשוט לא יודעת עדיין מה צריך, לאט לאט נסנכת לעניינים)
זה יכול להיות בשותפות עם כל בעלת מקצוע שהיא - מאיירת / מעצבת / מתכנתת / כל משרד או סטודיו שיש בו חדר פנוי.
אשמח להצעות...
תודה ויום נפלא!

ביזמקס- בבניין בזק ברחוב הצבי ( תחנה מרכזית)
אמור לעזור לך משכירים לעצמאיים עמדות וכו' .

א"ב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
D I G I T A L
תודה!
אבל ביזמקס זה לגברים ואני מחפשת סביבה נשית...

Chagit Weksler

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נדמה לי תמך בבנין שערי העיר נותן שירות כזה, של חדרים להשכרה כמו ביזמקס, וזה רק לנשים.

כספומילי

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
יש את תמך בשערי העיר, מקום ממש נחמד, מחולק לעמדות ואת יכולה להשכיר גם חדרים לפגישות וכולי, אם אני מדייקת, אז ניתן לשכור גם לחלקי שעות וגם חודשי, בקיצור- בררי מולם.

elisheva18

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
בס"ד

אולי תחברי ליוצרת האגדית שושי סירקיס... נראה לי שהיא גרה באזור...

בהצלחה רבה רבה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה